Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
21 października 2015
Autor Wiadomość
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2015-10-14, 15:13   21 października 2015



Witajcie ci co tu jeszcze siedzą :D

Jakoś tak wyszło, że mamy w końcu ten 2015 rok i... no... gdzie deskolotki?! Ja się pytam gdzie hovernapęd, czemu muszę wciąż kupować opony?! Czemu zamiast Mr. Fusiona mam w aucie LPG?! :cry:

Mniejsza o to. Skoro jest jak jest proponuję spotkać się tutaj:

https://www.eku24.net/wia...jedzie-do-kutna


I razem narzekać na szarą rzeczywistość :twisted:

Kto chętny? Ja jadę z Opola, prawdopodobnie 2 miejsca wolne w samochodzie.
https://www.google.pl/maps/dir/Opole/Kutno/
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
docbrown2015 


Wiek: 30
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 58
Skąd: Szczecin/Węgorzyno
Wysłany: 2015-10-14, 21:15   

ja jadę :D
_________________
 
     
andixos 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 4
Skąd: Goleszów
Wysłany: 2015-10-21, 17:38   

Myślałem, że będzie większy hype na tym forum z okazji 21 października, a tu taka stypa ;)
 
     
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-10-21, 17:40   

andixos napisał/a:
Myślałem, że będzie większy hype na tym forum z okazji 21 października, a tu taka stypa ;)


od dawna jest tu cicho jak na cmentarzu Hill Valley, przyzwyczaiłam się XD
 
     
andixos 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 4
Skąd: Goleszów
Wysłany: 2015-10-21, 18:34   

Akurat w ten dzień myślałem, że ten cmentarz się ożywi, nawet konto założyłem, żeby w profilu widniała ta piękna data :P
 
     
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2015-10-21, 19:23   

Witam

21.10.2015 - Nadal nie mam DeLoreana, ale mam Renault Lagunę 2006r w kolorze srebrnym, przynajmniej kolor jest podobny do DeLoreana :P Pracuję, miesiąc temu się ożeniłem, a za jakiś czas będę kupował mieszkanie :)

Patrząc z perspektywy czasu przeszedł mi hajp na posiadanie Deloreana. Teraz jako osoba dorosła, która ma prawie trzydziestkę na karku wiem jakie życie potrafi być drogie, a tym bardziej utrzymanie własnego samochodu. DeLorean nadal mi się podoba, ale utrzymanie takiego auta i kupowanie do niego części zamiennych jest zapewne droższe niż naprawa pospolitej Renaty :P

W każdym razie pozdrawiam wszystkich starych i nowych fanów BTTF i Deloreana!
 
 
     
Tirdaw 

Wiek: 26
Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Żary
Wysłany: 2015-10-21, 22:35   

Również się zarejestrowałem, a co, data wygląda kozacko :D Więc witam!

Fajnie tak sobie przypomnieć tą aurę tajemniczości, jak się za łepka wyobrażało ten dzień, że to będzie coś wyjątkowego, a tu ani hoverboardów, latających aut, Nike się z butami ociąga, nawet Pepsi Perfect ni ma :P Ale pociesza to, że kolejne pokolenia wychowują się na BTTFie, fandom wciąż jest silny, mimo pewnego rodzaju dopełnienia się historii.

No i, całe szczęście, nikt jeszcze nie zrobił remake'u ani kontynuacji :D Odpukać!

Pozdrawiam wszystkich fanów, teraz już oficjalnie z przyszłości! Make it a good one!
_________________
Future is now!
 
     
docbrown4 


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 149
Skąd: Swory
Wysłany: 2015-10-23, 18:48   

Relacja ze zlotu w Kutnie już wkrótce. Ale już teraz powiem wam, że było naprawdę świetnie! To wspaniałe uczucie spotkać tyle osób, które kochają to co ty. Niezapomniane wrażenia towarzyszą również wspólnemu oglądaniu "Powrotu do Przyszłości". To jest nie do opisania :) Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym składzie!

Natomiast na obchodach w USA jest dwójka naszych reprezentantów. Można ich obserwować na ich oficjalnym fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/tomandfrankgoingback
_________________
 
     
Elly Woods 


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 319
Skąd: Hill Valley
Wysłany: 2015-10-27, 12:52   

szkoda że nie mogłam być na zlocie,i też dodam że nadal chciałabym mieć takiego deloreana no ale cóż nie wszystkie marzenia sie spełniają odrazu moze kiedyś na emeryturze?
_________________
 
 
     
docbrown4 


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 149
Skąd: Swory
Wysłany: 2016-01-10, 11:26   

Cześć wszystkim! Przedstawiam wam dosyć obszerną relację ze zlotu. Chciałem pokazać wszystkim co 21 października 2015 roku działo się w Kutnie i dać poczuć ten zlotowy klimat osobom, które na zlocie być nie mogły. Miłego oglądania! :)
https://www.youtube.com/watch?v=ZRHgXxLhrbQ
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group