Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Moja przygoda
Autor Wiadomość
bingo009 

Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 14
Skąd: jesteś?
Wysłany: 2012-01-12, 17:58   Moja przygoda

Otóż kiedy byłem mały, to czasami razem z bratem się oglądało w telewizji, kiedy leciało. Wiedziałem, że jest ona o wehikule czasu i że są 3 części, ale reszta filmu była dla mnie czarną magią. W pamięci jedynie utkwił mi dziki zachód z BTTF III. W końcu kiedyś zobaczyłem mod do GTA Vice City dodający podróże w czasie. Zainstalowałem go i mi się bardzo spodobał. Potem zdobyłem wszystkie części BTTF i tak stałem się fanem. Nie mogłem się oderwać od tego filmu. Nawet sprawiłem, że mój młodszy kuzyn polubił BTTF. Ostatnio miałem przerwę w fanowaniu i to długą. Ale z okazji swojego powrotu, sklejam papierowe DeLorean'y. Mam już BTTF I, i teraz pracuje nad BTTF II. Kiedy zdobędę prawko(nie mam jeszcze 18) chciałem mieć DeLoreana, ale wiem, że z różnych powodów to nie możliwe.
_________________
Załaduj pluton i 88 mil do dzieła.
 
     
liry123 

Wiek: 27
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 31
Skąd: LG
Wysłany: 2012-01-13, 07:49   

To życzę ci powodzenia w zdaniu prawka i zdobyciu Dela. Wielu obiera ten cel ale mało komu się to udaje.
_________________
 
 
     
docbrown4 


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 149
Skąd: Swory
Wysłany: 2012-01-13, 17:58   

DeLoreana ciężko zdobyć i są drogie no ale jak to mówił Doc "Jeśli się weźmiesz, to osiągniesz szczyty"
_________________
 
     
bingo009 

Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 14
Skąd: jesteś?
Wysłany: 2012-01-29, 19:19   

Sorka, że tak późno, ale dzięki. Teraz mam już wszystkie modele poza BTTF III RailRoad. A co do Delo w przyszłości. Kto wie, może przypadkiem wpadnie mi w ręce ogłoszenie sprzedaży Delo :D
_________________
Załaduj pluton i 88 mil do dzieła.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group