Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
DeLorean z Sopotu - zdjęcia
Autor Wiadomość
krakow_kult 

Wiek: 40
Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Krk
Wysłany: 2009-09-30, 08:17   DeLorean z Sopotu - zdjęcia

Witam. BTTF i sam pojazd lata świetlne temu wywarł na mnie nie małe wrażenie (nawet mam gdzieś zachomikowaną na kasecie magnetofonowej ścieżkę audio trzeciej części - innej możliwości nagrania nie miałem - ale to nie ważne - ważne że cieszyło ucho). To też będąc na wyjedzie gdy przypadkiem spotkałem ten niepowtarzalny samochód nie mogłem sobie odmówić na kilka ujęć. Jakież było moje zdumienie gdy odkryłem że tutaj znajdę (a raczej znalazłem) jego właściciela. Żałuję że nie znałem tego forum wcześniej (cóż - nie szukałem nigdy specjalnie - a teraz na forum znalazłem się przez informację zawartą w filmie umieszczonego na YT). Wtedy na pewno zagadał bym do Czarza (a może powinno to brzmieć "Czarzy") i może poprosił o możliwość przejazdu (choć by z miejsca pasażera) w zamian za dokarmienie baku :smile: Ufam że może kiedyś tam powrócę w... przyszłości i wtedy się uda.

Tak że pozdrawiam z tego miejsca kierownika :smile:

a tutaj obiecane foty dla userów (Jeśli user Czarza miał by coś na przeciwko któremuś ze zdjęć to oczywiście usunę - istotne elementy zostały zamazane)


Przez forum zarwałem niechcący noc (prawie 4-ta była heh) bo wgryzałem się w ciekawe wątki (szczególnie opisy James'a) tego działu :shock: - za dużo ciekawych niuansów aby odpuścić
 
     
czarza 
Właściciel DMC-12



Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 24
Skąd: sopot
Wysłany: 2009-09-30, 14:25   

hej

fajne zdjecia. choc obnażyły wszystkie mankamenty mojego egzmeplarza. to wnętrze musze zrobić jak najszybciej...

koledzy z klubu www.dreamcars.pl mnie tam zaprosili i bylo ostre zamieszanie na molo :)

pozdr z sopotu
Pawel
_________________
go back
 
     
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2010-01-02, 19:59   

krakow_kult, dzieki za te zdjecia :!: bardzo milo zobaczyc na wlasne oczy kolejnego DeLoreana na polskich tablicach rejestracyjnych

czarza, a Tobie gratuluję posiadanego egzemplarza. mozesz narzekac, ze posiada duzo mankamentow, ale to jest tylko kwestia czasu. liczy się to, ze go masz :)
_________________
 
     
Mavrick 

Wiek: 36
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-11, 01:52   

Ale cacko:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group