Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Deloyrean you tube pytanie?
Autor Wiadomość
Logitech3 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: 2009-06-15, 11:18   Deloyrean you tube pytanie?

Witam mam takie pytanie, na You Tube Tutaj jest Delorean taki sam jak w filmie i czy to jest ten sam Delorean z tego filmu czy gościo sobie zrobił pod styl tego z filmu, a może była produkowana taka wersja. Bardzo prosze o odpowiedź. :wink:

Nie mam DMC Deloreana ale ten samochód dla mnie jest tajemniczy i dlatego się pytam. :cool:
 
     
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2009-06-15, 13:18   

ooo witam kolegę z Zamościa :mrgreen: Moje rodzinne miasto jestem tam częstym gościem :mrgreen:
No więc: To nie jest oryginalny DeLorean z filmu tylko bardzo dobrze odwzorowana kopia, chyba najlepsza jaką widziałem. Taka wersja nigdy nie była produkowana seryjnie, jedynie kilka egzemplarzy na rzecz filmu i to też nie oficjalnie przez Firmę.
P.S. - ten samochód nie jest wcale taki tajemniczy :wink: Zresztą mamy tu eksperta w tej dziedzinie i mnóstwo napisanych postów o wszystkim chyba co dotyczy DeLoreana :smile:

Pozdrawiam Zamość :mrgreen:
 
     
Artur 


Wiek: 31
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 119
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2009-06-15, 14:43   

Z resztą ciekawe skąd by kolo miał DeLoreana z filmu? No chyba że Zemeciks to jego jakiś jego krewny albo........................ Pratner. Nie no świruje z tym drugim. Może w Polsce jakaś firma tunningująca auta mogłaby przerobić DMC na ten z BTTF. Najlepiej na ten z drugiej części by mógł jeszcze latać. Choć pewnie byłoby to drogie w realizacji. Ale pomarzyć zawsze można.
PS.: Zamość ma piękny rynek. Wpisano go chyba nawet na liste UNESCO:)
_________________
Droga tam dokąd jedziemy nie potrzebujemy dróg
 
 
     
Logitech3 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: 2009-06-15, 21:43   Witam was

Witam ciebie Del wspomniałeś że Zamość to twoje rodzinne miasto, Mam do ciebie takie pytanie ty masz może DeLoreana ? . Bo bardzo maże o przejażczce takim sprzętem. :grin:
. Wiem że w polsce jest 5 takich DeLoreanów.

Drugie pytanie może nie na temat ale jest jeszcze ktoś z Zamościa na tym forum :?:

Mój numer GG:405431


Pozdrawiam Forumowiczów
 
     
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2009-06-15, 22:09   

DeLoreanów mam 6 ale żadnego w skali 1:1 niestety :wink: No ja w Zamościu jestem bardzo często, odwiedzam rodzinę. Na wakacje się wybieram :mrgreen:
 
     
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2009-06-15, 23:01   Re: Witam was

Logitech3 napisał/a:
Wiem że w polsce jest 5 takich DeLoreanów.

Z czego 6 w Nieporęcie :razz:
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
     
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2009-06-15, 23:56   

O nie, nie... proszę nie rozpuszczać plotek na mój temat!!

Mam tylko PIĘĆ! Nie mam sześciu.... jeszcze ;)

Pozdro
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
     
Logitech3 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: 2009-06-16, 06:28   

Ile taki DeLorean pojedzie Km/h bo w filmie rozpędzał się do 88 Mph .?
I ile kosztuje taki bo na Ebay widziałem to chyba w dolarach było z 5 DeLoreanów. :doc2:
 
     
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2009-06-16, 09:31   

Ja sie starzeje czy co ? było 6 chyba

Dobra juz wiem. Pamięc już nie ta co kiedyś . :oops: Jeden był "kradziony" :razz: A właśnie wiesz jak wygląda teraz ten Delo ? Bo z tego co pamiętam to właściciel zabrał go.
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
     
Logitech3 

Wiek: 33
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 6
Skąd: Zamość
Wysłany: 2009-06-16, 10:07   

Wiem jak wygląda ten z filmu jest podzielony na ok. 100 kawałków. :lol: . ale w filmie musieli raczej mieć z 5 takich. Ale mi chodzi o to ile jedzie i czy ma dobre przyśpieszenie. :?: poprostu chce się coś o deloreanie wiecej dowiedzieć.
 
     
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2009-06-16, 10:48   

W tym temacie jest wszystko KLIK
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
     
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2009-06-16, 19:15   

Adx napisał/a:
Ja sie starzeje czy co ? było 6 chyba

Dobra juz wiem. Pamięc już nie ta co kiedyś . :oops: Jeden był "kradziony" :razz: A właśnie wiesz jak wygląda teraz ten Delo ? Bo z tego co pamiętam to właściciel zabrał go.


Właściciel go zabrał w zeszłym roku. Nigdy więc nie było 6 na raz.
Jak on wygląda nie wiem, nie mam kontaktu z właścicielem od dłuższego czasu. Wiem, że pojechał do Holandii do naprawy. Wiem też, że naprawa musiała być wielka biorąc pod uwagę jego stan i przebieg ponad 830.000 mil.
Mam nadzieję, że właściciel odezwie się i powie nam jak się ma jego samochód.

Pozdro
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
     
czarza 
Właściciel DMC-12



Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 24
Skąd: sopot
Wysłany: 2009-07-15, 16:10   

Hej

"wlasciciel" się odzywa :)
dłuższy czas nie zaglądałem na forum

rzeczywiście naprawa tego samochodu wszystkich trochę przerosła bo złom był nad złomy.
ale po rocznych zmaganiach mistrzów z Delorean Europe temat jest zakończony i pozostało mi zapłacić jeszcze część haraczu (to jest pewien problem) i go odebrać.

Samochód ma praktycznie nowe podwozie. częśc starych elementów nadała się do regeneracji jednak większość to albo nowe części, new-old stock albo ewentualnie używane w dobrym stanie.

w tej chwili pozostanie mi jedynie odświeżenie wnętrza i nadzieja, że silnik z tym przebiegiem jeszcze trochę pojeździ.

Jednak konkluzja jest taka (i jednocześnie rada), że zdecydowanie nie warto kupować tego typu samochodu w złym stanie. Gdybym przyjął inną taktykę - tak jak paru nowych właścicieli Deloreanów w Polsce czyli kupno egzemplarza w stanie bdb - mógłbym cieszyc się nim już od dłuższego czasu i mniej by to wszystko kosztowało.

Z drugiej strony nie poznałbym wielu osób i miałbym mniej historii do opowiedzenia oraz wiedziałbym mniej na temat szczegółów konstrukcji.

Niedlugo gdy go będę odbierał pstryknę parę zdjęć albo zmontuję jakiś album bo mam sporo zdjęć zrobionych w trakcie akcji rekonstrukcyjnej.

pozdrawiam wszystkich
Paweł
_________________
go back
 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2009-07-15, 19:28   

OK czekamy na wieści :cool:
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group