Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Mój skuterek
Autor Wiadomość
Tonny_Kucus 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 226
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-03-03, 22:14   Mój skuterek

Siema mam proźbę... o to mój w obecnym stanie skuter:



Mam pytanie... czy do niego pasował by srebrny kolor ala Delorean? Bo mój kolega spec od takich rzeczy zaniemówił i nie wie co powiedziec na ten temat pozatym obecny kolor mi sie nie podoba i chciałbym go przemalowac możecie doradzic jaki najlepiej kolor?
_________________
"Zachowali najlepszą podróż na koniec... Ale tym razem posunęli się za daleko"
Ostatnio zmieniony przez inosak 2009-03-04, 01:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2009-03-04, 01:47   

Odpowiadając konkretami nie potrafiłbym sprecyzować... ale...

Mniej więcej może wyglądać tak:

_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2009-03-04, 01:52   

Nie da się pomalować tak, żeby coś wyglądało jak DeLorean ;) Pomijając wszystkie inne fakty, żaden lakier nie wygląda jak stal nierdzewna.
Co do koloru to musisz sam wybrać. Każdy ma inny gust, a o gustach się nie dyskutuje. ;)
Jeżeli chcesz znać moją opinię... ja bym pomalował na jakieś widoczne, jaskrawe kolory. Takie skuterki łatwo przeoczyć i ludzie bardzo często ich po prostu nie widzą na drodze. Im jaskrawiej, tym bezpieczniej. No... chyba, że chcesz się ukrywać, wtedy kolor mokrego asfaltu, czyli jak 99,9% samochodów na drogach. Ewentualnie wojskowy kamuflaż.

Pozdro
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
     
Tonny_Kucus 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 226
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-03-04, 10:51   

No cóż jak nie ma takiego koloru to trudno... ale zastanowie sie nad tym wojskowym kamuflarzem może byc ciekawe
_________________
"Zachowali najlepszą podróż na koniec... Ale tym razem posunęli się za daleko"
Ostatnio zmieniony przez Tonny_Kucus 2009-03-04, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2009-03-04, 10:59   

Jest taki kolor co wyglada podobnie ja malowałem lodówke i wyszło ciekawie. Fakt napewno nie bedzie to stal nierdzewna ale kolor bardzo fajny. Jak najdzie mnie ochota to dam zdjecie.
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
     
Tonny_Kucus 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 226
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-03-04, 11:03   

No wiem bo wogóle ta czerwona obudowa to... plastik wiec gdybym znalazł sporą plache od Delo to był chyba se zrobił i mał gdzieś kpiny kumpli :P Pozatym niedługo ide na prawko i chyba odkupie maluszka od wuja
_________________
"Zachowali najlepszą podróż na koniec... Ale tym razem posunęli się za daleko"
 
 
     
Elly Woods 


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 319
Skąd: Hill Valley
Wysłany: 2009-03-04, 12:16   

Po co go malować?ładnie wygląda...A skuter i tak nigdy nie będzie deloreanem...i tyle :razz:
_________________
 
 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2009-03-04, 12:30   

Mój kolega chciał kiedyś wymienić takie plastiki na SS lub alu - po wyliczeniu wagi i ceny sobie odpuścił.
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2009-03-05, 03:04   

Ej, to chyba coś źle policzył ;)
Wagowo wcale nie jest tak źle, bo blacha może być cieńsza od plastiku. Cena też nie jest tragiczna. Nierdzewka kosztuje około 20-25zł za kg w detalu (zależnie od produktu i rodzaju materiału). Najtrudniej i najdrożej to potem to doprowadzić do odpowiednich kształtów. Kwasówka jest twardsza od zwykłej stali, ale za to jest rozciągliwa. Nie pęka tak łatwo, więc można robić ciekawe kształty. Niestety potrzeba większej siły...

Wracając do kolorów... kamo jest fajne, ale ze względów bezpieczeństwa na drodze to, moim zdaniem, nie najlepszy pomysł. Będzie Cię naprawdę słabo widać. Poza tym dobry kamuflaż jest wbrew pozorom, bardzo ciężko zrobić. To nie takie proste.
Chcesz mieć super skuter? Poszukaj farby kameleon! Niestety jest droga, ale nie potrzebujesz dużo. To będzie efekt super! Są różne, fiolet-zieleń-brąz, albo fiolet-srebrny, albo zielony-brąz-niebieski. Najfajniejszy jaki widziałem był czerwony-srebrny-niebieski. Super efekt! Polecam

Pozdro
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group