Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Guru's Jazzmatazz - the Mixtape: Back to the Future
Autor Wiadomość
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-06-01, 12:22   Guru's Jazzmatazz - the Mixtape: Back to the Future





http://www.allegro.pl/ite...lia_.html#photo

nie wiem jak inni fani bttf, ale mi akurat nie podoba się by produkcja tak mało związana z filmem miała jego logo i ekran flagowy na okladce plyty;/

swoja drogą nie lubie hh, rapu wiec bo zagłebieniu sie w tajemnice tej płytki zaleciała mi ona jakimś kiczem, a nawet parodią :razz:
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
     
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2008-06-01, 20:59   

rzeczywiście za dobrze to to nie wyglądam tez nie lubie rapu, hh itp
żeby brać plakat BTTF jako tło i tytuł na okładkę
jakby to był jakiś rockowy zespół to jeszcze przecież Marty gitarzysta no i piosenki Hueya :P
_________________
wąż i kura dwa bratanki, wąż pożyczył kurze szklanki
 
 
     
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2008-06-01, 21:48   

stary trick. uzywa sie czegos znanego lub rozpoznawalnego, zeby zwrocic uwage innych.
przyklad z Polski? Sokol i Pono zaprosili do jednego kawalka Franka Kimono, ktory jest o wiele bardziej rozpoznawalny od nich.
czesto podobne akcje koncza sie w sadach, bo raperzy mysla ze sa niewiadomo jak wazni i sie nie pytaja nikogo o zgody.
_________________
 
     
McFly 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 126
Skąd: SK
Wysłany: 2008-06-02, 15:05   

Sorry Kicor (czy tam bttf.pl) ale pierdzielisz może ty sokoła i pono nie znasz ale dla słuchaczy rapu(dobrego rapu nie tego gówna co w radiu puszczają) sokół i pono ogólnie całe wwo to jeden z najlepszych zespołów a ja szczerze mówiąc Franka poznałem właśnie na tej płycie. Chociaż to nic dziwnego bo ja młodociany jestem a z tego co wiem to on gdzieś w latach 80 "tworzył" :marty: Acha chciałem jeszcze dodać iż jak już to takich tricków używa się aby rozsławić zespół a po co rozsławiać WWO które każdy zna?
_________________
 
 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-06-02, 20:24   

Ha, ja nie znam :mrgreen:

Co do płyty z tematu - ble, fuj. Kicz jak nic :wink:
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
McFly 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 126
Skąd: SK
Wysłany: 2008-06-02, 22:35   

No dobra a słuchasz rapu? Bo wyraźnie napisałem że każdy słuchacz rapu to zna.
_________________
 
 
     
Michal_jrg 


Wiek: 32
Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2008-06-06, 23:40   

bttf.pl napisał/a:
stary trick. uzywa sie czegos znanego lub rozpoznawalnego, zeby zwrocic uwage innych.
przyklad z Polski? Sokol i Pono zaprosili do jednego kawalka Franka Kimono, ktory jest o wiele bardziej rozpoznawalny od nich.
czesto podobne akcje koncza sie w sadach, bo raperzy mysla ze sa niewiadomo jak wazni i sie nie pytaja nikogo o zgody.


dodam jeszcze, ze dzieki temu goscinnemu wystepowi Piotra Fronczewskiego, oficjalna strona franka kimono odnotowala bardzo duzy wzrost odwiedzin w przeciagu miesiaca po premierze plyty tpwc
nie widze nic zlego w tym nagraniu, szczegolnie ze wszystko odbylo sie zgodnie z prawem, Sokol byl bardzo zaszczycony tym ze mogl wspolpracowac z Fronczewskim
wiadomo ze jest on 100x bardziej znany niz tpwc, co nie zmienia faktu ze po uslyszeniu kawalka "w aucie" wielu mlodych ludzi zainteresowalo sie tworczoscia franka z lat 80

ta wspolpraca z pewnoscia wyszla na dobre obu stronom
 
     
McFly 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 126
Skąd: SK
Wysłany: 2008-06-11, 10:56   

Cytat:
dodam jeszcze, ze dzieki temu goscinnemu wystepowi Piotra Fronczewskiego, oficjalna strona franka kimono odnotowala bardzo duzy wzrost odwiedzin w przeciagu miesiaca po premierze plyty tpwc
nie widze nic zlego w tym nagraniu, szczegolnie ze wszystko odbylo sie zgodnie z prawem, Sokol byl bardzo zaszczycony tym ze mogl wspolpracowac z Fronczewskim
wiadomo ze jest on 100x bardziej znany niz tpwc, co nie zmienia faktu ze po uslyszeniu kawalka "w aucie" wielu mlodych ludzi zainteresowalo sie tworczoscia franka z lat 80

ta wspolpraca z pewnoscia wyszla na dobre obu stronom

Powiem krótko: zgadzam się w 100% :marty:
_________________
 
 
     
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2008-06-26, 15:51   

Michal_jrg napisał/a:
dodam jeszcze, ze dzieki temu goscinnemu wystepowi Piotra Fronczewskiego, oficjalna strona franka kimono odnotowala bardzo duzy wzrost odwiedzin w przeciagu miesiaca po premierze plyty tpwc


hehe, nikomu nie udostepnialem oficjalnie tej informacji, a jednak znalazla sie na stronie PROSTO i cholera wie gdzie jeszcze :P . ale to byl i tak maly wzrost odwiedzin. po reedycji Franka Kimono na CD wzrost jest duzo wiekszy, bez porownania do fali Sokola i Pono. az mi sie serwer zapchal i chwilowo nie dziala :P
_________________
 
     
Michal_jrg 


Wiek: 32
Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2008-06-26, 22:30   

ok, chyba nie lubisz polskich raperow
ale czy nie fajnie jest uslyszec franka w nowej odslonie po tak dlugim "milczeniu" :razz:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group