Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Back to the Future: Hill Valley
Autor Wiadomość
Wykolejony 

Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: z pod Olsztyna ;)
Wysłany: 2007-12-25, 20:02   Back to the Future: Hill Valley

klik

konwersja gry gta vice city zmieniająca samochody niektóre bronie i co najważniejsze mamy do dyspozycji Deloreana którego w specjalnym garażu możemy zmienić w wehikuł z BTTF1 skraść pluton, poganiać się z talibami, wyruszyć w przyszłość, przebudować deloreana znowu na pojazd z BTTF2 który możemy przełączać między lataniem i jeżdżeniem. i mówie tu o prawdziwym lataniu a nie o jakiś przeróbkach helikoptera. A no i oczywiście tylko w wozie z BTTF1 potrzebujemy plutonu bo później mamy mr. fusiona a śmieci są za free. A no i jeszcze możemy sterować wehikułem nie siedząc w nim, za pomocą pilota, wysłać go w 1 minute w przyszłość stanąć mu na drodze i poczekać aż wróci. Pociąg także jest do dyspozycji (jezdzi i lata). W grze wprowadzony został prawdziwy czas.

Niestety mam tylko v0.2c a wyszła v0.2d w której nawet w przypadku uszkodzenia Deloreana podróż w czasie kończy się wylądowaniem w innym wymiarze.

Dlatego prośba żeby jak ktoś z szybszym łączem i chwilą czasu po ściągnieciu tego, zrobił upload na chociazby rapidshare
 
     
lukas90 


Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 224
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2007-12-25, 20:18   

http://forum.bttf.int.pl/viewtopic.php?t=510
_________________
Pamiętaj! Zawsze myśl czterowymiarowo.
 
     
Tonny_Kucus 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 226
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-02-23, 20:06   

Mam pytanie jak sterwoac sam delorianem? Bo kurde niema nigdzie Napisane! Prosze bo w instrukci niema napisane!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group