Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
DELOREAN.PL
Autor Wiadomość
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2007-04-07, 16:41   

Mam nadzieję, że nikt nie kupi żadnej domeny od tego idioty... Strasznie nie lubię takich ludzi
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Elly Woods 


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 319
Skąd: Hill Valley
Wysłany: 2007-04-07, 20:04   

heh prawda dziesięc razy ten sam temat!!! Mozna to tylko nazwac wielkim spamem
_________________
 
 
 
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2007-04-07, 20:35   

to co wywalamy czy ktoś chce kupić?:D
_________________
wąż i kura dwa bratanki, wąż pożyczył kurze szklanki
 
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2007-04-18, 01:16   

Wywal głąba i jeszcze lepiej daj mu ban. Niech popłaci sobie bezsensu jakiś czas za domeny to odechce mu się takich głupich spekulacji ;)
Cybersqatting w USA uznali za nielegalne. U nas niestety politycy mają ważniejsze tematy... ech, czasem się zastanawiam po co ja wracałem do tego dziwnego kraju ;)

Pozdrowki
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2007-04-18, 15:22   

Kraj może i dziwny ale przynajmniej mamy Euro 2012 8)
 
 
Elly Woods 


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 319
Skąd: Hill Valley
Wysłany: 2007-04-20, 20:52   

Oj jakos przez tą pogode nie bylam na forum ale pogoda sie popsuła i jestem :lol:
a tak wogóle z tą domeną to jakiś szajs i kolesia najlepiej zbanowac i tyle
i tak DEL mamy Euro---bomba :lol: :P
_________________
 
 
 
SebMcKein 

Wiek: 48
Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-02, 10:27   Delorean.pl

Witam....

Nie znam sprawy historycznie, choc James troche mi opowiadal i wielm, ze domena delorean.pl byla na sprzedaz. Chcial bym nadmienic, ze z czlowiekiem ktory chcial Wam ja sprzedawac nie mam nic wspolnegop, malo tego - w tej chwili domena jest moja i aby uprzedzic pytania - nie kupilem jej od ww. :)

Oczywiscie domena nie jest do sprzedania, ciesze sie niezmiernie, ze jest moja wlasnoscia bo ma to powiazania z bttf itd....

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam i mam nadzieje, ze rowniez Wy Cieszycie sie, ze domena nie jest w obcych rekach. :) Teraz jest w rodzinie. :P
 
 
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2007-06-02, 22:12   

Nie rozumiem twoich intencji....

Po co kupiłeś tą domene? Chcesz stworzyć jakąś stronę o Delo, czy kupiłeś ją tylko po to by się nam tu pochwalić?
 
 
 
SebMcKein 

Wiek: 48
Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-02, 23:33   delo....

mam nadzieje, wczesniej czy pozniej zostac wlascicielem deloreana, nie mam zamiaru w tej chwili powielac ogolnych informacji zawartych w necie na temat ww. Nie chce byc zlosliwy, ale pewnie zanim sie urodziles to nazwa delorean bardzo mi sie podobala, tak tez zostalao do tej pory i skoro byla okazja domeny, to zostala kupiona. Reasumujac nie mama zamiaru sie chwalic, jesli ktos sie postaram to domen delorean na swiecie jest jeszcze troche wolnych... to nie o to chodzi. Fascynuje mnie samochod, kocham filmy bttf, ktore mama w DVD na wydaniu specjalnym i mam nadzieje, ze bedzie taki moment, ze na stronie delorean.pl pojawi sie moj wlasny delo. Generalnie cieszylem sie ze domena przeszla z rak czlowieka ktory nia tylko handlowal, do kogos kto zwiazany jest w jakis pososb z nazwa, mialem nadzieje, ze i Wy, czyli reszta forumowiczow, powinna byc z tego zadowolona, wiec podzielilem sie informacja.

PS. oprocz tego, na stronie w tej chwili tkwi moj mail itd... nie chcialem byc zwiazany w jakis pososb z postacia o ktorej tak "milo" pisaliscie...

Seb...
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2007-06-03, 00:04   Re: delo....

SebMcKein napisał/a:
Nie chce byc zlosliwy, ale pewnie zanim sie urodziles to nazwa delorean bardzo mi sie podobala [...]
PS. oprocz tego, na stronie w tej chwili tkwi moj mail itd... nie chcialem byc zwiazany w jakis pososb z postacia o ktorej tak "milo" pisaliscie...

Seb...


To było 'niskie' z Twojej strony Seb...
A nie jesteś powiązany z tą postacią?

Tak na marginesie... zajrzałem na twoją stronę i zastanawiam się dlaczego napisy są po angielsku? Przecież to polska domena.
No jak już musi być po angielsku, to chociaż niech będzie bez błędów!
Pisze się:
Coming soon....
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2007-06-03, 00:27   

Wiesz, co.....jesteś po prostu żałosny i wcale się nie ciesze, że taki osobnik jak ty, przejął tą domene... Domena www.delorean.pl powinna służyć jako strona informacyjna, dla osób zainteresowanych tym autem, oraz potencjalnych kupców delo, a ty wykorzystałeś tą domene na swój użytek.....
Ostatnio zmieniony przez Dru 2007-06-03, 23:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
lukas90 


Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 224
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2007-06-03, 14:19   

Zobaczymy o czym bedzie strona...
_________________
Pamiętaj! Zawsze myśl czterowymiarowo.
 
 
Elly Woods 


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 319
Skąd: Hill Valley
Wysłany: 2007-06-03, 14:59   

Obys koleś się tak nie popisywał na tej stronie jak tu bo chyba coś ci nie wychodzi ale ogolnie mam nadzieje że nie zmarnujesz tej domeny i powstanie jakaś przyzwoita strona a napewno wtedy musisz żyć dobrze z naszymi specjalistami od Deloreana :lol:
_________________
 
 
 
SebMcKein 

Wiek: 48
Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2007-06-03, 23:02   Delo

James:

To nie było „niskie” James, napisałem, ze nie chce być złośliwy, to miało być z uśmiechem, mimo tego, ze wytłumaczyłem się, choć przecież nie było takiej potrzeby, ze teraz ja posiadam domene i w sumie cieszę się, ze nie posiada jej ktoś, kto jej jakikolwiek przekaz ma gdzieś, a widzi ja w perspektywie zarobku. Już jestem trochę nie w tym wieku, aby chwalić się, ze kupiłem domene, mam wiele innych powodów, aby być z siebie dumnym, choć to nie znaczy, że mam się tym chwalić.. Napisałem, nie ma, czym się chwalić, SZCZEGÓLNIE, ze domena była wolna już od dłuższego czasu, ale jak widać nikt chyba tego nie monitoruje, choć wszyscy tacy zainteresowani. :(

Dobrze wiesz, że nie jestem powiązany z postacią, choć oczywiście gdyby chcieć to trudno doszukać się na to dowodów z mojej strony nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywać. Poinformowałem o tym, bo myślałem, że ludzie powinni być tego zadowoleni, wyszło chyba wprost przeciwnie. Przykro. :? :?

Strona jest po angielsku, bo tak jak również napisałem strona to nie tylko „fanatyzm” Delorianowy - dla mnie to nazwa, która BARDZO mi się podoba, która do mnie przemawia, na stronie mam nadzieje umieścić wiele informacji oprócz informacji o delorean. W wolnych chwilach jak wiesz zajmuję się elektroniką, tłumacze języki latynoamerykańskie i wiele, wiele innych – to wszystko znajdzie się na stronie (tak myślę) – w każdym razie mam taką nadzieje, jeśli czas pozwoli.

PS. Dzięki za zwrócenie uwagi, błąd poprawiłem, moje niedopatrzenie, niestety mam tendencje do powtarzania niektórych liter na mojej klawiaturze.

Dru:

Ok., niech wiec pozostanę żałosny. Dziwi mnie tylko fakt, że był sobie jakiś gość, który chciał Wam sprzedać domenę – nikt nie kupił. Potem domena długo stała niewykupiona – też nie było chetnych, teraz, kiedy jest moja, stałem się żałosną postacią. Jedno muszę przyznać – tak to prawda, chce mieć domene na swój użytek, czyli informację o deloreanie, informacje o sobie, swoich zainteresowaniach i swoim hobby, – jeśli to żałosne to zgadzam się z Tobą Dru.

Lukas90:

Tak jak pisałem. Mam nadzieje, że pojawią się informacje tak o Delo, jak i inne. Nie chce powielać tego, co jest w sieci, a najchętniej chciałbym, aby były informacje o moim samochodzie, nie wiem czy się to uda z racji tego, że aktualnie po prostu go nie posiadam… zobaczymy jak to wyjdzie w czasie, staram się być dobrej myśli. Powiem szczerze, że abstrahując od wszystkiego jestem w wielu nazwijmy to środowiskach „fanatycznych” i dopiero tutaj spotkałem się z dość nazwijmy to zimnym powitaniem.:( Co wylało mi pewnego rodzaju kubeł zimnej wody na głowę? Pozytywne myślenie jednak pozostaje.

Elly „kochanie” Woods :)

Popisywał się mówisz....hmm… było to z uśmiechem, wiec i ja będę z uśmiechem. Jeśli będzie kiedyś spotkanie „bttf” to postaram się wtedy popisać, jest wiele aspektów, w których mogę się wykazać… nie jest to jednak temat postu na forum.:) Też mam nadzieje, że strona stanie się dla mnie faktycznie trafnym wyborem.
PS. Mam nadzieje, że SPECJALISTAMI będę miał dobry kontakt.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i Tych z pazurkami nastawienia i tych zupełnie pozytywnych. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group