Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Delorean z Nieporętu
Autor Wiadomość
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2006-12-08, 22:55   

Nawet niemusze zadawac pytań ,koledzy z forum juz to zrobili i twoje odpowiedzi James zawieraja naprawde tyle informacji ze jest co czytać.Może jestem naiwny ale znów wraca mi ta wiara że może kiedys jednak zdobedzie sie tego Deloreana i bedzie jednym z szczesliwych posiadaczy.Kupiłbym nawet takiego który by niejezdzil , byle by tylko go miec.Sądziłem że utrzymanie takiego samochodu to nielada wydatek a tymczasem piszesz że kosztuje tyle co urzymanie samochodu pdobnej wielkosci i jeszcze te spalanie calkiem niewysokie jak na takiego amerykańca.Zbieram kase juz od dawna na DMC i jak za kilkanascie czy kilkadziesiat lat bede miec wystarczajaca sume to wtedy pogadamy i z twoja pomoca,jesli nadal bedziesz skłonny pomóc, może cos sprowadze z USA :D
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2006-12-08, 23:04   

Ty sie zajmnij lepiej puntem a nie deloreany kupowac :P

James wielkie dzieki za "odratowanie" forum znowu jest co czytac i z kim pogadac tego mi brakowało.
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-08, 23:47   

Tak się składa, ze ja co lato jestem w Nieporęcie w domku nad zalewem u cioci :) . Może też wpadnę :) . Jacie! Normalnie umieram z podniecenia! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Welcome back!
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-09, 11:37   

DMC 12 napisał/a:
Nawet niemusze zadawac pytań ,koledzy z forum juz to zrobili i twoje odpowiedzi James zawieraja naprawde tyle informacji ze jest co czytać.Może jestem naiwny ale znów wraca mi ta wiara że może kiedys jednak zdobedzie sie tego Deloreana i bedzie jednym z szczesliwych posiadaczy.Kupiłbym nawet takiego który by niejezdzil , byle by tylko go miec.

Czy to naiwność? Moim zdaniem chyba nie... nie jest to samochód w cenie Malucha, ale znowu nie jest to grupa super car - Ferrari czy Lambo.
Moim zdaniem zupełnie realne jest mieć DeLoreana w PL... mój jest najlepszym przykładem :)

Cytat:
Sądziłem że utrzymanie takiego samochodu to nielada wydatek a tymczasem piszesz że kosztuje tyle co urzymanie samochodu pdobnej wielkosci i jeszcze te spalanie calkiem niewysokie jak na takiego amerykańca.

Utrzymanie jest na prawdę rozsądne. W sumie trzeba przyznać ze jest to dość dobrze zrobiony samochód. Poza tym części mechaniczne nie są drogie i są dostępne w PL. Silnik, skrzynia, zawieszenie, klimatyzacja. No i jeszcze musisz pamiętać ze rozmawiasz z osobą która w PL wie najwięcej o tych samochodach. Ten samochód nie ma przede mną żadnych tajemnic!
A spalanie.... to NIE jest amerykański samochód! I to duże NIE!
To, że John DeLorean był Amerykaninem to właściwie jedyna amerykańska część tego samochodu. Reszta jest "tutejsza". Silnik Volvo, skrzynia Peugeot, blachy robione w Niemczech... wszystkie śruby są metryczne! DeLorean ma tylko dwie calowe śruby w sobie! Dlatego sprowadzenie go do PL ma sens!

Cytat:
Zbieram kase juz od dawna na DMC i jak za kilkanascie czy kilkadziesiat lat bede miec wystarczajaca sume to wtedy pogadamy i z twoja pomoca,jesli nadal bedziesz skłonny pomóc, może cos sprowadze z USA :D

Przyspiesz zbieranie! :)
Ostatnio ceny szybko zaczęły rosnąć i może sie okazać że zawsze będzie Ci trochę brakować. Im szybciej, tym lepiej.
Pozdrawiam
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-09, 12:43   

Nie wstawiłem tu jeszcze żadnego zdjęcia... więc czas to naprawić :)
Parę fotek mojego DeLoreana zrobionych specjalnie na forum:




No i jakby ktoś chciał usłyszeć pracujący silnik to krótki filmik:
Rozmiar to 5.4MB, format Quick Time
DeLorean.mov

Miłego oglądania :)

Pozdrawiam
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2006-12-09, 12:45   

No można powiedzieć, że ja też zbieram ale jak narazie nazbierałem tylko na parę modeli DeLoreana. Nawet kolejny jest już w drodze do mnie :P

P.S - dźwięk bardzo przyjemny, chyba sobie zgram na playera mp4 :D
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2006-12-09, 12:56   

DMC 12 a moze by tak z twojego volvo zrobic Delo :mrgreen: ja mam jeszcze skrzynie z renault 5 :mrgreen:
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-09, 13:10   

Adx napisał/a:
DMC 12 a moze by tak z twojego volvo zrobic Delo :mrgreen: ja mam jeszcze skrzynie z renault 5 :mrgreen:

Identyczny silnik jest w Volvo 265, 266, GLE, Renault Espace, Peugeot 604. Sam blok jest nadal produkowany, ale został trochę udoskonalony i otrzymał elektroniczny wtrysk i całkowicie elektroniczny zapłon.
Skrzynia z tego co wiem jest identyczna w Renault Master, a na pewno Renault Fuego.
Pozdrawiam
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2006-12-09, 13:12   

wiec jesli chodzi o silnik to nie masz problemu dostac czesci (odpukac) w razie czego
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2006-12-09, 13:14   

James, oto kolejne dwa pytania:

1. Co myślisz o ofercie "Refurbished DeLorean" ze strony delorean.com :?: szczegoły tu: www.delorean.com/dmcstore/byod.asp

2. Miałeś do czynienia z europejskim serwisem DMC :?: szczegóły tu: www.deloreaneurope.com
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-09, 13:43   

Kicor napisał/a:
James, oto kolejne dwa pytania:

1. Co myślisz o ofercie "Refurbished DeLorean" ze strony delorean.com :?: szczegoły tu: www.delorean.com/dmcstore/byod.asp

Nie bardzo wiem jakiej odpowiedzi się spodziewasz...
Co mogę powiedzieć... cholernie drogo. Ja mogę zrobić to samo i dać taki sam samochód za znacznie mniejsze pieniądze.
Poza tym czytałem tu na forum iż niektórzy myślą że to są nowe samochody. Nie, oni po prostu kupują stare, naprawiają, odnawiają i sprzedają.

Cytat:
2. Miałeś do czynienia z europejskim serwisem DMC :?: szczegóły tu: www.deloreaneurope.com

Nie, nie miałem do czynienia z nimi gdyż maja strasznie wysokie ceny. Norwegia jest jednym z najdroższych krajów europejskich, a oni liczą jak za zborze. Dla mnie dużo łatwiej i taniej jest sprowadzić części z USA. Naprawy i serwis jak pisałem wcześniej robie sam. Poza ustawieniem geometrii i założeniem opon na felgi gdyż nie mam maszyn do tego.
Miałem przyjemność rozmawiać z tymi ludźmi, bo wysyłałem trochę moich części do Norwegii. Oni ode mnie zamawiali... ja od nich raczej nie będę nigdy.
Pozdrawiam
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2006-12-09, 15:47   

James a co sądzisz o przywiezieniu DeLoreana choćby z Niemiec? Czy to nie wyszło by nieco taniej niż sciąganie samochodu z USA?
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-09, 15:59   

Del napisał/a:
James a co sądzisz o przywiezieniu DeLoreana choćby z Niemiec? Czy to nie wyszło by nieco taniej niż sciąganie samochodu z USA?

Nie sądzę. Niemcy jak już sprzedają to wystawiają ceny jednak sporo wyższe niż te w USA. A koszt samego transportu wychodzi mniej więcej taki sam.
Poza tym w USA znacznie łatwiej znaleźć DeLoreana i jest wybór większy.... a dzięki temu lepsze ceny.
Pozdrawiam
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2006-12-09, 22:49   

[quote="James"]
Adx napisał/a:
DMC 12 a moze by tak z twojego volvo zrobic Delo :mrgreen: ja mam jeszcze skrzynie z renault 5 :mrgreen:

Jak masz troche czasu to mozemy zbudowac, tylko ze musisz skombinowac nierdzewne nadwozie, a tak w ogóle to czemu ja nic niewiem o tej skrzyni z renault? Dopiero na forum sie chwalisz , widze ty masz u siebie w garażu fajne rzeczy a sie niechwalisz , to poszukaj moze masz tam gdzies zakopane nadwozie do dmc :D .Jeszcze jedno pytanie mi sie nasuneło do Jamesa.Jest to prawda że Renault Alpine ma taki sam silnik jak Delorean.Powiedzieli tak chyba kiedys w tv
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-10, 02:29   

DMC 12 napisał/a:
Jest to prawda że Renault Alpine ma taki sam silnik jak Delorean.Powiedzieli tak chyba kiedys w tv

No prawie... Raczej jest to bardzo podobny silnik. Blok jest niby ten sam, ale już tłoki są inne, korbowody kute, inne wałki rozrządu, inny wtrysk, inny zapłon no i oczywiście turbo. Także nie wiele tam jest takich samych części mimo że model silnika jest taki sam - B28F
Efekt jest taki że Alpine ma duuużo więcej koni niż DeLorean.
Pozdrawiam
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2006-12-10, 14:41   

James muszę Ci przyzanć że po naszej dyskusji zacząłem w pewnym sensie inaczej mniemać o Tobie

mianowicie: John Delorean chciał aby jego dzieło fabryki samochodów marzeń/snów (zależy jak kto tłumaczy) było kontynuowane

czy ty jako handlarz i producent gadżetów do DMC nie myśisz o sobie właśnie jako kontynuatorze dzieła Johna?

czy wśród innych posiadaczy Deloreanów na świecie, z którymi utrzymujesz kontakt są producenci rzeczy do DMC ?

masz wśród swoich zbiorów starych oryginalnych części do Deloreana takie których chciałbyś sie pozbyć np. wystawiając na allego ?
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-10, 18:46   

Kemini napisał/a:
James muszę Ci przyzanć że po naszej dyskusji zacząłem w pewnym sensie inaczej mniemać o Tobie

Co masz na myśli?

Cytat:
mianowicie: John Delorean chciał aby jego dzieło fabryki samochodów marzeń/snów (zależy jak kto tłumaczy) było kontynuowane

czy ty jako handlarz i producent gadżetów do DMC nie myśisz o sobie właśnie jako kontynuatorze dzieła Johna?

Nie... nie czuję się tak. Produkuję części i elementy do DeLoreana których w czasie produkcji samochodu nie było. Ulepszam swój samochód, a przy okazji sprzedaję moje pomysły innym właścicielom.

Cytat:
czy wśród innych posiadaczy Deloreanów na świecie, z którymi utrzymujesz kontakt są producenci rzeczy do DMC ?

Oczywiście że tak. Sporo jest takich osób.
Dzięki nim jest możliwość wyboru i jest konkurencja. Dobrym przykładem jest zawieszenie (amortyzatory). Jest kilka osób proponujących różne rozwiązania. Dzięki temu można wybrać twardość jaką kto lubi.

Cytat:
masz wśród swoich zbiorów starych oryginalnych części do Deloreana takie których chciałbyś sie pozbyć np. wystawiając na allego ?

Nie. W tej chwili nic takiego nie mam. Nie wykluczone jednak że niedługo trochę oryginalnych elementów będę miał na sprzedaż. Prawdopodobnie tylne światła pójdą w pierwszej kolejności.

Pozdrawiam
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2006-12-10, 20:08   

Ja juz bym rezerwował lampy jeszcze nie na 100 % ale chetnie bym kupił :)
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-11, 01:29   

Niezależnie od ceny? ;) hmmmm
A tak serio to jak będę sprzedawał to zapewne pójdą do jakiegoś właściciela D, który będzie ich potrzebował. Wątpię żebym wystawiał je w Polsce.
Pozdrawiam
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2006-12-11, 11:28   

Jak juz tak piszesz to pewnie mało nie chcesz :wink: Lampy to był by fajny bajer ale chyba za drogi zeby tylko stały i ładnie wygladały. A moze umisz załatwic surowe kluczyki ?
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-11, 15:37   

Lampy wystawie pewnie na eBay, a cena będzie podyktowana przez chętnych do kupienia.
Nowa tylna lampa kosztuje $200.82. Używane w dobrym stanie normalnie przekraczają $100. Jest to cena za sztukę oczywiście. Tak więc liczę na jakieś $250 za dwie...

Kluczyki? Proszę bardzo.. nie ma problemu

Są dostępne i to dość niedrogo. Nie są to oczywiście oryginalne z 81 roku, ale wierna kopia zrobiona teraz. Cena to $12.95. Do tego oczywiście trzeba doliczyć przesyłkę.
Kluczyk będzie pasował do starego Volvo i chyba do jakiegoś Renault, może Peugeot.
Jak będzie kilka osób chętnych to można sprowadzić. Płatne z góry. Dajesz mi kasę, ja kupuję kluczyk i sprowadzam. To oczywiście nie ogranicza się tylko do klucza... cokolwiek chcesz ze strony DMC Houston można sprowadzić. Przy większych zamówieniach doliczam niedużą prowizję.

Pozdrawiam
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2006-12-11, 15:57   

Adx napisał/a:
Jak juz tak piszesz to pewnie mało nie chcesz :wink: Lampy to był by fajny bajer ale chyba za drogi zeby tylko stały i ładnie wygladały. A moze umisz załatwic surowe kluczyki ?


Heh , i gdzie bys je powiesil? nad łózniek? :P

James napisał/a:
To oczywiście nie ogranicza się tylko do klucza... cokolwiek chcesz ze strony DMC Houston można sprowadzić. Przy większych zamówieniach doliczam niedużą prowizję.


Mówisz??? A ile by mogly kosztowac przesylka i twoja "prowizja" i Czy mialbys tez mozliwosc zamowienia z europejskiego odzialu? :P Bo nawet byl bym chetny ;)
 
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-11, 16:35   

Dru napisał/a:
James napisał/a:
To oczywiście nie ogranicza się tylko do klucza... cokolwiek chcesz ze strony DMC Houston można sprowadzić. Przy większych zamówieniach doliczam niedużą prowizję.


Mówisz??? A ile by mogly kosztowac przesylka i twoja "prowizja" i Czy mialbys tez mozliwosc zamowienia z europejskiego odzialu? :P Bo nawet byl bym chetny ;)


A co w Europie mają czego nie mają w USA? Albo co jest tańsze niż w USA?
Kupić oczywiście mogę. Pamiętaj jednak, że przesyłka zazwyczaj wychodzi taka sama... w Europie poczta jest kilkakrotnie droższa, a dodatkowo ceny są wyższe.
Przesyłka zależy do wagi i wielkości przedmiotu, więc nie wiem ile będzie kosztowała.
Prowizja zależy od sumy zamówienia. Ja wykładam kasę z karty kredytowej i sam płacę odsetki od tego... konkretnie ile jest do dogadania.
Co byś chciał kupić?

Pozdrawiam
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2006-12-11, 16:51   

Mozesz dac zdjecie twojego kluczyka albo jakies inne zdjecie ? Grot wyglada bardzo podobnie jak w Audi wiec moze pasowac
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-11, 17:28   

Pomierzę i postaram się zrobić takie zdjęcie żebyś mógł się zorientować czy pasuje.
Wstawię fotki i wymiary tutaj.
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2006-12-11, 20:25   

James napisał/a:
A co w Europie mają czego nie mają w USA? Albo co jest tańsze niż w USA?
Kupić oczywiście mogę. Pamiętaj jednak, że przesyłka zazwyczaj wychodzi taka sama... w Europie poczta jest kilkakrotnie droższa, a dodatkowo ceny są wyższe.
Przesyłka zależy do wagi i wielkości przedmiotu, więc nie wiem ile będzie kosztowała.
Prowizja zależy od sumy zamówienia. Ja wykładam kasę z karty kredytowej i sam płacę odsetki od tego... konkretnie ile jest do dogadania.
Co byś chciał kupić?


Myślalem ze przesylka z europejskiego oddzialu bedzie taniej kosztowala (bo blizej)

Chyba tak ;) ale najpredziej po swietach ;) zobacze ile dostane kasy :P
 
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-11, 20:36   

Dla porównania ceny przesyłki mogę powiedzieć że jakiś czas temu wysyłałem trochę breloczków DMC po świecie. Trochę ich wysyłałem z Polski, trochę było wysłanych z Florydy. Wysyłka identycznej koperty z breloczkiem do Anglii kosztowała:
Z Polski: 9,40zł
Z Florydy: ok. 5zł
Niestety, Europa jest bardzo droga i taniej jest przysłać coś z USA do PL, niż z Anglii do PL. O Norwegii nie wspomnę... oni maja VAT 24%

Pozdrawiam
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2006-12-12, 21:53   

James, wiadomo Ci cos o egzemplarzu, który w 2000 roku posiadał rejestrację WZB 9491 :?:

Ile wg posiadanych przez Ciebie informacji znajduję się teraz w Polsce DeLoreanów :?:
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-12, 22:27   

Kicor napisał/a:
James, wiadomo Ci cos o egzemplarzu, który w 2000 roku posiadał rejestrację WZB 9491 :?:

Nie pamiętam na 100% czy to te numery... masz fotkę? Ja gdzieś miałem, ale nie mogę znaleźć.
W każdym razie to jest tablica na jaką był zarejestrowany DeLorean sprowadzony przez mojego znajomego. To były jego pierwsze numery. Potem jak go sprzedał ze dwa czy trzy lata później to zarejestrowali go na tablice W0 HAKER. Na tych tablicach stoi on do dzisiaj.

Cytat:
Ile wg posiadanych przez Ciebie informacji znajduję się teraz w Polsce DeLoreanów :?:

Z tego co wiem są trzy razem z moim.
Ten co teraz jest HAKER był pierwszy. Potem mój dokładnie dwa lata temu, a potem około pół roku później ktoś sprowadził DeLo do Wrocławia. Był w nie najlepszym stanie i nie jeździł. Informacje z bardzo pewnego źródła.

Pozdrawiam
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2006-12-13, 02:08   

Właśnie trafiłem na moje filmiki zrobione niedługo po przyjeździe DeLoreana do Polski. Uznałem, że ktoś może chcieć je zobaczyć, więc dla chętnych proszę bardzo.
Dwa krótkie filmiki. Zabawa DeLoreanem na śniegu ;)
Za kierownicą ja sam, filmowane cyfrowym aparatem przez moją dziewczynę.
Pierwszy film waży 4.84MB i trwa 29 sekund. Format niestety nieszczęsny MOV
Snow 1
Drugi film waży 5.82MB i trwa 35 sekund.
Snow 2

Miłego oglądania

Pozdrawiam
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group