Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Looking Back at the Future
Autor Wiadomość
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2005-12-11, 18:31   Looking Back at the Future



Looking Back at the Future - widzieliście ten klip ?

ja widziałem i kurde ciekawie to wygląda tylko , że połowy z tego co oni tam mówią nie rozumiem i mam pytanie: czy nie obił się ktoś o jakieś przypisy, napisy itp. (oczywiście angielskie) ?
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2005-12-11, 19:12   

gdze to mozna zobaczyc albo sciagnac ? na emule niema
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2005-12-11, 21:25   

no wlasnie. ujawnij gdzie go widziales :) na oficjalnej stronie jest tylko trailer, poza tym myslalem ze jeszcze ów film nie mial premiery
_________________
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2005-12-12, 15:21   

heh , ja pełnometrażowego filmu nie mam chodzi mi tylko o ten klip - trailer , czy jak kto woli tak nazywa , chodziło mi właśnie oto co kryje się pod tym mint plakatem , którego screena wrzuciłem wyrzej (jeszcze z napiskiem comming soon)

kurde , a powiedz mi co to jest za trailer na bttf.com bo jest tam już od wiosny ale mi sie go jeszcze nie udało otworzyć , ja mam taki trwający 3:24 i zajmujący 7,38 MB , czy to jest dokładnie to samo ? , bo zdaje mi sie teraz , że tak ...

a co do pełnego filmu to premiera jest określona narazie tylko ogólnie jako rok 2006 , lecz z tego co można wyczytać , to twórcy chcą sie wyrobić do zlotu Deloreanów w Chicago

więc jest na co oczekiwać bo dla wielu fanów to będzie nie lada gratka ... drugi już film dokumentalny o Powrocie do Przyszłości
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2005-12-12, 19:02   

no ładnie robi mi sie głupio 2 juz film a ja nic niewiem jaki był 1 gdzie go idzie dostac albo cos ?
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2005-12-13, 17:26   

heh , jestem pewien , że wiesz tylko nie kojarzysz

ten film to :


został on użyty do robienia materiałów dodatkowych do wydania DVD , więc pewnie go już widziałeś , ale sam o tym nie wiesz :] (też tak czasem mam :D )

oficjalnie został on wydany 12 września 1991 roku (chociaż niktóre źródła mówią że już w roku 1990), trwa 21 minut , oryginalnie jest na nośniku VHS , standart: NTSC , kolor

oryginalne kasetowe wydanie ' The Secrets of the Back to the Future Trilogy ' , w Polsce jest nie spotykane , ale na ebayach można go kupić za jakieś dwa dolary

tak na marginesie powiem , że posiadanie tegoż filmu na oryginalnej kasecie w Polsce w latach '90 byłoby dość wielką frajdą , a sam film był by dość dużym rarytasem

jako ciekawostke powiem , że znalazłem w www.zidz.com jeszcze jeden taki film pod tym samym tytułem



(ten ma napis 'Limition Edition Set')
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2005-12-13, 19:58   

w sumie "Looking Back at the Future" byłby juz czwartym filmem dokumentalnym o Trylogii.

pierwsze to dokumenty o realizacji poszczególnych częsci, ktore mozna było zobaczyć na HBO w czasie gdy poszczególne części leciały w kinach. mozna je znalezc na DVD

drugi to "The Secrets Of The Back To The Future Trilogy" ktory wyzej opisałeś. widziałem go kilkakrotnie - mam go na DVD R1

trzeci, to "Dokument o realizacji Trylogii", wyprodukowany na potrzeby wydania DVD, składa się z trzech częsci, ktore mozemy znalezc na DVD

czwarty to byłby właśnie "Looking Back at the Future".

im więcej filmów o Trylogii tym lepiej :!: mozemy się doedukować (zawsze wygrzebią cos nowego :twisted: ) oraz jest to kolejne świadectwo, ze BTTF jest wciąż żywy :!:
_________________
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2005-12-14, 16:17   

racja w 2002 wydano "Back to the Future: Making the Trilogy" , oddzielnie reżyserowane , ale jak dla mnie to jest to zwykły dodatek do materiałów dodatkowych DVD (zdaje mi się , że został zrobiony specjalnie na potrzeby DVD) , według mnie jest tam za mało informacji , te wywiady były zbyt ogólnikowe , ale dobrze że są ...

kurde , ale mogli by wydać coś w stylu "Ciekawostki i błędy w trylogi" , dotychczas trochę się na ten temat wypowiadali , ale to jeszcze nie wszystko ... (może będzie w nadchodzącym fimie , i właśnie po to pytałem się o kawałek tekstu do tego klipu , aby zobaczyś czego się można spodziewać)

Kicor napisał/a:
im więcej filmów o Trylogii tym lepiej :!: mozemy się doedukować (zawsze wygrzebią cos nowego :twisted: ) oraz jest to kolejne świadectwo, ze BTTF jest wciąż żywy :!:


zgadza się.... Bttf zawsze będzie żywy bo jest takim filmem , że zawsze będzie miał fanów , a jak będzie miał fanów to zawszę będzie żywy
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group