Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
faktycznie różne DMC
Autor Wiadomość
yakuz 

Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 39
Skąd: INTERNET
Wysłany: 2005-03-16, 16:19   faktycznie różne DMC

Faktycznie w BTTF było kilka DMCów :P ja wypatrzyłem taki mały czegół który mi niedawał spokoju czyli te tylnie (niewiem jak to nazwać) wydechy?

zobaczcie co druga scenna inny dmc? (zauwazyłem że latające maja czarne "to*" a natomiast zwykłe mają szare)

tutaj wyraznie sa czarne!


tu chwile po tym szare (metalicznie, niepolamlowane)


tu znów po akcji sa czarne :)


dmc wylądował i zmieniły sie na szare :P


Stary Biff ma dmc z szarymi klika screenów dla uwierzytelnienia że są napewno szare




*- to styłu co nieumiem nazwać :P
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2005-03-16, 18:11   

no może i tak ale poco nowy temat zakładać można by to dać do błedów
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
yakuz 

Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 39
Skąd: INTERNET
Wysłany: 2005-03-16, 18:47   

a to jest chyba dział o błedach to do galeri niebede dawał bo tam tylko admin daje upy :P jak chcecie to zamknijcie ten temat
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2005-03-16, 19:30   

ale moze to az taki błąd nie jest , tylko poprostu światło pada na wydech pod różnym kątem i raz jest bardziej intensywniej oświetlone a raz mniej i z tąd taka różnica.

ale inną różnicą między tymi klikoma bttf-DMC jest to co jest umieszczone w galeri wpadek - tablice wyświetlające czas i datę w jednym Deloreanie są różne niż w drugim (wielkość i kolor cyferek)
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
yakuz 

Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 39
Skąd: INTERNET
Wysłany: 2005-03-16, 20:17   

super_kukulek napisał/a:
ale moze to az taki błąd nie jest , tylko poprostu światło pada na wydech pod różnym kątem i raz jest bardziej intensywniej oświetlone a raz mniej i z tąd taka różnica.


nie to nie światło bowiem wyraznie widac że są rózne :) np w 1 czesci niema czegos takiego bowiem jedt tylko 1 wehikół a na potrzeby 2 trzebabyło zrobic taki ze złozonymi kołami do latania itp.

super_kukulek napisał/a:
ale inną różnicą między tymi klikoma bttf-DMC jest to co jest umieszczone w galeri wpadek - tablice wyświetlające czas i datę w jednym Deloreanie są różne niż w drugim (wielkość i kolor cyferek)


wiem wiem :) poprostu jedna tablica jets z 1 czesci a druga z 2 czesci lub obie sa ze 1 ale poprostu wehikóły niemoga byc identyczne "kopi się nierobi dosłownie" np na wystawie dmc w universalu miał te wydechy szare
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2005-03-16, 20:28   

Cytat:
"kopi się nierobi dosłownie"


to trzeba filmowcom wybaczyć


Cytat:
na wystawie dmc w universalu miał te wydechy szare


bo silne światło padało i już kolory od razu jaśniejsze się wydają :D :D :D :D :D :D :D :D :wink: :wink:
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2005-03-16, 20:52   

ten ostatni screen jest to screen tylko malego modelu DeLoreana ktory byl krecony na niebieskim tle, wiec ze on sie rozni od oryginału trzeba wybaczyć

poza tym ten szczegół (błąd?) z kolorem "wydechów" moim zdaniem jest mało ważny.
_________________
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-03-17, 16:54   

Moim zdaniem tu nie ma błędu. Czasami wydaje się, że cały DeLorean jest czarny. Ale kilka DeLoreanów było, nie ulega wątpliwości. W komentarzu na DVD powiedziane jest ile, ale niestety z mojej pamięci już zostało ulotnione. Moim zdaniem, tu nie ma błędu. To po prostu słoneczko :mrgreen: , lub jego brak. Albo czasami efektów specjalnych. Przez przetworzenie obrazu. Albo takich różnych innych czynników.
 
 
CZAJAN 


Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 14
Skąd: Białogard
Wysłany: 2005-10-16, 20:20   

W II części podczas pierwszego lądowania w roku 2015 niedaleko ratusza delorean ma pomniejszone dwa tylne "wydechy", które wcześniej nachodziły na światła, a teraz całkowicie je odkrywając, by w następnych scenach znowu je zakryły. Niestety nie mam screen'ów wiec nie moge wam pokazać :D
_________________
Czajan - Great Scott!
 
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2005-10-16, 22:27   

Właśnie ja też to kiedyś zauważyłem, zobaczyłem też ostatnio brak jednej z bocznych listew w DMC

 
 
ZuzaMen 


Wiek: 46
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 20
Skąd: Bochnia Wiedeń
Wysłany: 2007-07-24, 11:32   

Tak na prawdę w całej trylogii brało udział 6 Delorianów. Sceny w środku auta to 2 specjalnie przygotowane kokpity do filmu zrobione z powypadkowych Delo, latający to następny, na szynach to kolejny,ten normalny którego widzimy zazwyczaj w scenach i miniaturka na makiety.

tak kiedyś wyczytałem..
_________________
Pozdrawiam
 
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2007-07-24, 12:35   

Nie do końca... W sumie wykorzystano aż 9 samochodów. Żaden nie był powypadkowy.
W ostatniej scenie trzeciej części rozbili prawdziwego D :(
Wiadomości od pracownika Universal Studios, CA
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group