Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Cafe 80 ` i "Beat it"
Autor Wiadomość
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2005-02-11, 18:29   Cafe 80 ` i "Beat it"

Nie wiem czy wiecie ale piosenka i teledysk "Beat it" Michaela Jacksona która leci w Kawiarni Lata 80`(leci tylko piosenka) ma spore nawiązanie do do filmu a raczej film do teledysku i nie została umieszczona w tym momencie filmu przypadkowo. Nie wiem czy ktoś oglądał teledysk Beat it. W teledysku tym jest fabuła podobna do tej jaka jest w kawiarni lata 80` czyli cos w rodzju bójki ulicznej. W teledysku jest kawiarnia w której siedzą łobuzy i szykują się do wyjscia na rozrube (tak jak ma być rozruba na deskolotkach w bttf w 2015) kawiarnia ta bardzo przypomina "Cafe 80`" Potem gdy wszyscy juz z knajpy wyszli wchodzi M. Jackson i wpada przez drzwi w taki sam sposób jak zrobił to Marty w 2015. I kawiarnia miała nawet takie same drzwi i tak samo otwierane. Najlepiej sciągnijcie sobie ten teledysk i sami zobaczcie. :arrow: :arrow:
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2005-02-11, 22:20   

widziałem teledysk juz dawno temu, i rzeczywiscie ma podobna fabule do tej czesci filmu. pewnie Zemeckis i Gale specjalnie takie cos dali :) oni się lubuja w takich smaczkach :)
_________________
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2005-02-12, 12:20   

Ja tez teledysk widziałem dawno. Jeszcze przed tym jak sie w bttf wtajemniczyłem. Jak dobrze pamiętam to jest to piosenka coś z 1983 roku. A to że została użyta w filmie to nie jest zasługa Zemeckisa czy Galego ale dzięki Spielbergowi , bo on z Jacksonem byli kiedys dobrymi przyjaciółmi.
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-05-25, 22:17   

A tak pozatym to fajna jest ta piosenka.Wpada w ucho.Ja teledysku jeszcze niewidziałem chyba bo sobie nieprzypominam.Czyli najwyższy cza obejrzec
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-05-27, 00:11   

Mi tam się nie podoba za bardzo :-) . Ale M. J. fajnie tańczy. A widział ktoś parodię? Co facio przebrany za M. J. śpiewa piosenke o bidetach, na belodię Beat It. Jak sie przysłuchać to Beat It wyśpiewaywane przez M. J. jest bardzo podobne do Bidet.

W swoim zamolocie mam bidetów sto - bidet, ach bidet, ten bidet, auuuuł!
_________________
Welcome back!
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2005-05-29, 20:52   

według mnie to najlepsza piosenka użyta w filmie , a teledysk jest jednym z lepszych które widziałem
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group