Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sprowadzenie DeLoreana z USA
Autor Wiadomość
Netmann 


Wiek: 35
Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 77
Skąd: Michałowice
Wysłany: 2005-02-08, 20:06   A ja miałem DeLoreana z klacków Lego

Tak, i ja marzę o Deloreanie od ładnych paru lat. Doszło nawet do tego że zbudowałem sobie z klocków Lego, :D , ale babcia przyszła i zrzuciła. Hmm, możne znów coś zbuduję? A tak poza tym to stałem koło DeLoreana w Stanach Zjednoczonych, ale tylko stałem. Najbardziej rozbudowana wersja Deloreana prosto z fabryki kosztuje 48,630 $. Czas realizacji zamówienia to ok 1,5 miesiąca., Do kosztów pojazdu należy też doliczyć koszt transportu do polski. Samolotem to wyjdzie coś koło 5000 zł, statkim może trochę taniej, ale nie wiem do końca. Tak czy inaczej aby sprawić sobie ten luksus potrzeba ok 198,768 zł i 20 gr. Kogóż stać teraz na to?
_________________
Przyszłość nie jest spisana - możecie dowolnie ją zmieniać, to zależy tylko od Was
 
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2005-02-08, 20:23   

kurcze, dawno mnie tak nie przytkało...

1. fajnie ze byles w USA i widziales DeLoreana, widziales normalnego czy z BTTF :?:
2. o ile wiem o nie produkują już DeLoreanów wiec o co ci chodziło w wersją "prosto z fabryki" :?:
3. do tych wyliczonych 200 000 zł trza doliczyć jeszcze cło, a one w polsce jest straszne na stare auta :/
4. trzeba zaczac grac w totolotka, mając 1 milion złotych na pewno sprowadziłbym se DeLoreana... ahh marzenia...
_________________
 
 
Netmann 


Wiek: 35
Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 77
Skąd: Michałowice
Wysłany: 2005-02-08, 20:41   Są w produkcji...

Jeśli odwiedzisz stronę www.delorean.com i trochę poszukasz to odnajdziesz okno, w którym wybierasz co i jak chcesz mieć w DeLoreanie. Oto adres: http://www.delorean.com/byod.asp w następnym okienku jest opisane że jeśli teraz zamówisz samochód, będzie gotowy na ileś tam miesięcy do przodu. Co do cła - masz rację - nie wziąłem go pod uwagę. Są jeszcze przecierz "inne drogi" sprowadzenia auta po tańszych kosztach, ale nie bierzmy tego póki co pod uwagę. Najpierw trzeba mieć samochód już zkonstruowany. W USA widziałem wersję raczej normalną (nie miała Mr. Fusiona :( ) ale i tak zrobiło to wrażenie. Ponoć gdy wznowili produkcję DeLoreanów nadwozie, podwozie i inne elementy pozostały niezmienione. Tyle że teraz samochód ma GPS, komputer pokładowy i mnóstwo innych "bajerów". Tak, tak... Marzenia...
_________________
Przyszłość nie jest spisana - możecie dowolnie ją zmieniać, to zależy tylko od Was
 
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-02-08, 22:12   

To niezle sie masz że byłes tak blisko auta marzeń.Napisałes ze nietylko obok niego stałeś!!Czyli miałes przyjemnosc sie nim przejechać???Kurde wiele bym dał zeby go chociaz dotknąc ale niestety nawet to jest mało realne.No tak zeby go posiasc to trzeba by wygrac w totka.Ja czasem sobie pogrywam ,ale z marnym rezultatem :( .Próbowac trzeba,jak wygram to dam znac i podziele sie kasą , tego samego oczekuje od was 8) .Nie no żarty zartami ale posmiac sie trzeba . :)
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-02-08, 22:14   

Sorki Netmann pomyliłem sie .Napisałes ze tylko stałes obok Deloreana.Wtedy zle przeczytałem.
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Netmann 


Wiek: 35
Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 77
Skąd: Michałowice
Wysłany: 2005-02-09, 10:00   No, miałem szczęscie.

Nie ma sprawy, też się bym z chęcią podzielił aby w Polsce było więcej tego skarbu. Tylko wtedy obawiałbym się że szybko by poznikały :cry: , przeklęte złodziejstwo w Polsce. Co do dotykania to dotykałem, jest baaardzo gładki, a w środku to nawet w Tetrisa pograć można i filmy oglądać. DeLorean stał na ulicy niedaleko miejsca tam gdzie mieszkałem. Widziałeś go kiedyś "Na żywo"? aż się chce wsiąść i odjechać. Gdybym już do niego wsiadł to by już mnie z niego nie wyciągnęli... Ciebie pewnie też nie...
_________________
Przyszłość nie jest spisana - możecie dowolnie ją zmieniać, to zależy tylko od Was
 
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-02-09, 14:18   

Więc nie pozostaje nam nic innego... Jak trzymać kciuki za siebie, aby dobrze powodiło nam się w businessie. Albo istnieje też druga wersja - okradnijmy Microsoft. Albo też trzecia - najgorsza. Proponuję sprzedawać naleśniki na stadionie... I pozostaje mi powiedzieć jeszcze jedno słowo...

Zazdroszczę...
_________________
Welcome back!
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-02-09, 14:37   

Niestety nigdy niewidziałem Deloreana na żywo :( .I masz racje jakbym do niego wsiadł to bym juz niewysiadł.spał bym tam i ogulnie wszystko.Tylko do kibelka trzeba by było wyjsc.To byłby problem.Ale o to sie bede martwił jak Deloreana bede miał :) .Jak narazie pozostaja marzenia,oby do spełnienia.Tak jest trzeba rozkrecic biznes i potem podzielic sie kasa.Ktos ma jakies pomysły?Nalesników niebede sprzedawał ,niesterczył by mi zycia zeby w takim fachu zdobyc kase potrzebną do kupienia Deloreanka.Trzeba grac w lotto.jak wszyscy uzytkownicy tej strony będą grac to może wkoncu sie do kogos usmiechnie szczescie.Powodzenia nam wszystkim!!!
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-02-09, 14:39   

U mnie z Lotkiem kapściutko... Na razie moją najwyższą wygraną było 40 złotych...
_________________
Welcome back!
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-02-09, 14:41   

To i tak jestes dobry ,Ja w lotka jeszcze nigdy niewygrałem ani grosza.
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2005-02-09, 15:10   

A moja mama wtgrala kiedys 280zl :D
 
 
Netmann 


Wiek: 35
Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 77
Skąd: Michałowice
Wysłany: 2005-02-09, 16:29   Right!

No wydaje się że jedynym (w miarę realnym) sposobem na zdobycia autka to gra w Lotto. A jak ktoś już wygra, zabierze walizkę z kasą to wbija na stronę fabryki DeLoreana i zaznacza wszystkie udogodnienia. Potem przez półtora miesiąca nie może wytrzymać i zaczyna wariować. Gdy wreszcie nadchodzi termin "odbioru", pakuje się w samolot i 1 klasą jedzie do USA. Tam odbiera kluczyki od samochodu, po czym wsiada do niego i przez 4 tygodnie nie wysiada (wyjątki to uzupełnienie paliwa i prowiantu). Gdy już znudzi mu się klimat Stanów Zjednoczonych pakuje się w samolot i wraca do Polski (w DeLoreanie). Tam uzupełnia wszystkie głupie cła itd, po czym wraca do domu i wstawia samochód za pancerną gródź w jakimś bunkrze. - To chyba typowy scenariusz jaki wykonałby każdy z nas. Tak sobie myślę jakby wyglądało to 1,5 miesiąca czekania na odbiór...
_________________
Przyszłość nie jest spisana - możecie dowolnie ją zmieniać, to zależy tylko od Was
 
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-02-09, 19:36   

BRAWO Netmam czytasz w moich myslach. :D .Własnie tak sobie wyobrażałem kupno deloreana i oczekiwanie na niego.Tylko budowa tego bunkra na samochód troche tez by kosztowała.Ale o czym my tu muwimy przeciez byłbym posiadaczem wielkich pieniedzy wygranych w lotto.Preebudowałbym moze tak mój dom ze dałoby sie wjechac tym deloreanem do mojego pokoju.Tylko w efekcie musiałbym sobie powiekszyc pokuj bo obecnie delorean by do niego niewszedł bo mieżyłem.Albo jakies pancerny garaz do którego mugłbym wejsc odrazu z mojego pokoju.Dzieki temu mógłbym co chwile kontrolowac czy stoi w garazu.Ahhh niezle by było
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2005-02-09, 19:48   

no i co żeście najlepszego narobili :x teraz będę grał w totka aż przegram całą kase :cry: albo wygram i sobie kupie De Loreana potem wybuduje sobie gigantyczny garaż z czerwonym dywanem i podgrzewaną podłogą żeby niezmarzł w nocy :D cały w szyby pancerne żeby go ludzie mogli podziwiać no i to by było chyba na wszystko aha i jeszcze pojade na floryde zobaczyć orginał z BTTF no to by było na koniec :P
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-02-09, 20:31   

Dzis losowanie duzego lotka a ja wysłałem kupon.Niech wkoncu sie uda bo juz długo gram i nic.Chłopcy trzymajcie kciuki!!!
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2005-02-09, 20:34   

bobra będę trzymał kciuki za ciebie jak wygrasz to mi kupisz modele DMC wszystkie trzy firmy sun star :mrgreen:
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-02-09, 20:36   

Ok masz to jak w banku Adx.
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Netmann 


Wiek: 35
Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 77
Skąd: Michałowice
Wysłany: 2005-02-09, 20:40   No widzicie.

Ta, ja też wysłałem. Trzymajcie wszyscy za wszystkich kciuki, jak wygram to stawiam DeLoreany wszystkim zainteresowanym :D . Ale garaży nie opłacam ;) . Co do trzymania auta w pokoju - u mnie by się zmieścił gdyby wszystkie meble wywalić. Ale łóżko i tak było by nie potrzebne, spałbym przecież w Deloreanie ;)

P.S - ile wynoci cło na nowy samochód z USA? Wie to ktoś chociarz?
_________________
Przyszłość nie jest spisana - możecie dowolnie ją zmieniać, to zależy tylko od Was
 
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2005-02-09, 20:57   

ja bym chciał łużko zrobione jak DeLorean wchudziło by się przez drzwi otwierane do góry ach to by było coś :)
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
Netmann 


Wiek: 35
Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 77
Skąd: Michałowice
Wysłany: 2005-02-09, 21:03   A może dom?

A może jeszcze dom w kształcie olbrzymiego DeLoreana? Na to to by nawet polski Lotek nie pomógł. Chyba że niemiecki gdzie po 23,000,000 Euro wygrywają. Tam trzeba losować, Adx.
_________________
Przyszłość nie jest spisana - możecie dowolnie ją zmieniać, to zależy tylko od Was
 
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-02-09, 21:07   

Poprosze dziadka on mieszka w niemczech żeby wysłał tyam kupona.Moze zbyt daleko wybiegam w przyszłosc ,ale co tam ta strona po to jest żeby sie przenosic w przyszłosc :) .Juz widze jak mam jakis problem i niewiem jak sobie z nim poradzic to tylko wchodze do pancernego garażu i wsiadam za kukiem najwspanialszego samocgodu na siwcie i jade na przejazdzke.Czuje ze taka podruż deloreanem pomogła by we moich wszystkich problemach.To normalnie jak lekarstwo!!!
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-02-09, 21:09   

Niemcy to mają kasy jak lodu skoro takie pule totolotku sie pojawiają i ludzie to jeszcze w dodatku wygrywają.to sa najwieksi szczesiarze na swiecie
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-02-09, 22:04   

Ale mam nadzieję, że ja też coś będę mógł mieć w prezencie, cooo :D
_________________
Welcome back!
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2005-02-09, 22:11   

Niestety wszystkie prezenty są juz rozdane :mrgreen:
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
Netmann 


Wiek: 35
Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 77
Skąd: Michałowice
Wysłany: 2005-02-10, 17:10   lOTTO

Tylko że jak w Niemczech czy we Włoszech ktoś wygrał taką kasę to ponoć odbiło mu ze szczęścia - ciekawe jak na nas by podziałało? Chociarz wątpię czy bym oszałał. Po prostu pakuję walizki i do USA. A tam - wiadomo. Co do rozwiązywania problemów w DeLoreanie - tak, zgadzam się taka przejażdżka to bardzo dobry relax. Zwłaszcza takim autem marzeń. No, Panowie - za kupny, długopisy i do kolektur.
_________________
Przyszłość nie jest spisana - możecie dowolnie ją zmieniać, to zależy tylko od Was
 
 
 
Netmann 


Wiek: 35
Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 77
Skąd: Michałowice
Wysłany: 2005-02-10, 18:11   

Ha! W polsce są:
- 3 całe DeLoreany
- 5 kół zapasowych do tych aut (z oryg. oponami, aczkolwiek startymi)

- 1 zapasowe drzwi (razem z pneumatycznym podnośnikiem)
- 1 silnik

oraz parę pomniejszych części.
Ktoś widział coś z tej listy?


Acha, na stronie http://www.usadmc.com/sales.asp są używane Deloreany do kupienia. Jednak ceny i tak dużo za wysokie.
_________________
Przyszłość nie jest spisana - możecie dowolnie ją zmieniać, to zależy tylko od Was
 
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
  Wysłany: 2005-02-10, 18:20   

Skąd masz te informacje :?: :?: :?:
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
Netmann 


Wiek: 35
Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 77
Skąd: Michałowice
Wysłany: 2005-02-10, 18:39   Wyjasnienia

Ano ma się "kontakty"... Ale tak naprawdę to:
- Mam osobę z rodziny w urzędzie kontroli statystycznej pojazdów i wczoraj poprosiłem ją w e-mailu o parę informacji. Ale jest jedno zastrzeżenie: te dane o silnikach itp. to dane oficjalne. Przy rejestracji pojazdu jest takie pole: "Dodatki i części zamienne samochodu" czy podobnie i tam się wpisuje. Tyle że to pole nie jest obowiązkowe i ktoś może sobie dom umeblował częściami od DeLoreana a my nic o tym nie wiemy. Jednak fakt faktem że w Polsce są tylko 3 DeLoreany i bardzo żadko na nie natrafić. Szkoda że nie zapytałem z jakich miast są te auta.
_________________
Przyszłość nie jest spisana - możecie dowolnie ją zmieniać, to zależy tylko od Was
 
 
 
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2005-02-12, 22:34   

A pomyśleliście kiedykolwiek ze ktoś z tych właścicieli tego autka mógł się zarejestrować na tej stronie tylko trzyma to w tajemnicy.......

nie chce tym postem sugerować czegokolwiek ale dać do myślenia.....
 
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-02-13, 17:25   

Szczerze - Wątpię...
_________________
Welcome back!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group