Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Starażnik czasu
Autor Wiadomość
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
  Wysłany: 2004-07-06, 13:03   Starażnik czasu

Fajny film o przesuwaniu sie w czasie jedyny film który podobał mi sie ż van dammem. :wink:
1)Waszyngton, rok 2004. Ludzkość znalazła wreszcie sposób na podróże w czasie. Ale pojawiły się też nowe formy przestępczości. W celu zapobieżenia manipulacjom temporalnym rząd USA powołał Urząd Ochrony Czasu, specjalną jednostkę wywiadowczą. W jej skład wchodzi m.in. Max Walker, świetnie wyszkolony, a przy tym nieprzekupny agent. Podczas jednej z rutynowych kontroli czeka go przykra niespodzianka Odkrywa, że senator McComb zdobywa środki na kampanię prezydencką, dyskretnie manipulując przeszłością.





2)Perspektywa podróży w czasie otwiera nowe możliwości przed kryminalistami. Rząd powołuje nowy oddział policji(T.E.C.), by zabezpieczyć nową technologię przed wykorzystaniem przez niepowołane osoby. Max Walker, jeden ze strażników czasu, dowiaduje się o skorumpowanym polityku, który chce zostać prezydentem dzięki podróżom w czasie. Prawdziwy konflikt wybucha w przeszłości Walkera.
 
 
 
stantler 


Wiek: 35
Dołączył: 10 Lut 2004
Posty: 113
Skąd: Wilkołaz City :D
Wysłany: 2005-09-01, 10:57   

Film fajny, widziałem.
Jest teraz druga część. Time Cop 2, tylko niestety już nie z Van Damme'em ale też fajna.
Myślę, że jedynka jest 10 razy lepsza od dwójki.
_________________
BTTF in my heart
 
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-09-02, 17:05   

Też widziałem film , ale nie cały.Wtedy jakos mnie to nieciekawiło bo to dawno było.Lecz teraz chętnie bym go obejrzał z większą uwagą.Z reguły tak bywa że pierwsza częsc filmu zawsze jest najlepsza
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Jake 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 146
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2005-09-05, 18:39   

Niop 1 część jest dobra to robią kolejne które są chała albo takie sobie co OCZYWIŚCIE nie tyczy się bttf i mi osobiście podobał się cykl TAXI 1,2,3 a ostatnio amerykanska wersja 1 byla gorsza (wszystko przerobia)
 
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-09-06, 15:59   

Wszystko przerobią... Ale są też bardzo dobre, i nie blednące w cieniu oryginału rimejki :wink: , choćby jak Ring (moim zdaniem). Słyszałem, że teraz robią też Nardodziny. Ciekaw jestem jak wyjdzie.
_________________
Welcome back!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group