Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Komentarze do Galerii wpadek
Autor Wiadomość
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2004-06-25, 12:14   Komentarze do Galerii wpadek

Miałem to jusz dawno napisać ale jakoś mi sie zapominało. Na początku w bttf 1 co Marty jest u Doca, i Występuje "przeciążenie" i go odzrzuca to nie jest jakiś sznurek tylko kabel od Gitary. :)
 
 
 
MarcineQ 


Wiek: 37
Dołączył: 05 Lut 2004
Posty: 36
Skąd: Bielsk Podl.
Wysłany: 2004-06-25, 16:36   

Przecież wcześniej widać jak Marty wkłada wtyczkę od gitary do wzmacniacza, który znajduje się po lewej stronie głośnika.
 
 
 
Kacper_K 

Wiek: 32
Dołączył: 05 Lut 2004
Posty: 72
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2004-06-25, 19:00   

A no moze jednak :mrgreen:
_________________
Time is back!!!!!
 
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 34
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2004-06-26, 14:03   

Niech sprawdzi to ktoś kto ma DVD... klatka po klatce.
-----------------------------------------------------------------

Zdjęcie na którym poniekąd znalazł numer Doca w książce telefonicznej: znalazł numer na lewej stronie, a według błędu Marty wyrywa prawą stronę. Spieram się z tym bugiem, bo Marty mógł poprostu cofnąć się o jedną kartkę w tył i wtedy wyrwać (czasami jest łatwiej wyrwać z prawej niż z lewej).
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2004-06-26, 19:56   

Sowiasty (v2.0) napisał/a:

Zdjęcie na którym poniekąd znalazł numer Doca w książce telefonicznej: znalazł numer na lewej stronie, a według błędu Marty wyrywa prawą stronę. Spieram się z tym bugiem, bo Marty mógł poprostu cofnąć się o jedną kartkę w tył i wtedy wyrwać (czasami jest łatwiej wyrwać z prawej niż z lewej).


wlasnie ze nie przewraca kartek. sam sprawdzalem klatka po klatce...
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 34
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2004-06-26, 20:21   

No to sie nie bede kłócił :mrgreen: :wink:
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
mymon 


Wiek: 36
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2004-06-28, 21:53   

chciałem sie doczepic do 1 zdjecia: skad wieciez ze to wskaźnik naładowania baterii ? Jesli jednat jest to ten wskaźnik to moze jest uszkodzony albo cos....
_________________
Are you telling me that you built a time machine...out of a DeLorean ?
 
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 34
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2004-06-29, 10:43   

DO "LINY":

Gdyby to był kabel od gitary to by się ciągnął do wzmacniacza, a nie w strone środka głośnika.

DO WSKAŹNIKA BATERII:

W sumie Mymom ma rację: nie mamy żadnych dowodów, że akurat wskazuje on poziam naładowania baterii.

DO POJAZDU WYBORCZEGO:

To, że nie ma jednego głośnika w drugim ujęciu to jeszcze nic. Spójżcie dokładnie na drewnianą konstukcję na dachu pojazdu (tą ze zdjęciem)...
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
mymon 


Wiek: 36
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2004-07-02, 21:56   

Zastanawia mnie także jeszcze jedna rzecz.....skoro pociąg uderza w DeLoreana to dlaczego ma nie być wybuchu ???
_________________
Are you telling me that you built a time machine...out of a DeLorean ?
 
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2004-07-02, 22:01   

a dlaczego ma być wybuch :?: chyba tylko dlatego ze jestes przyzwyczajony do takiego widoku na filmach. przeciez ile razy w prawdziwym zyciu dzieja sie rozne wypadki samochodowe i bardzo zadko samochody wybuchają.
 
 
Maciek_K 


Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 109
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2004-07-03, 02:17   

A mnie zastanawia, jakim cudem w trzeciej części wybucha lokomotywa, która spada do wąwozu. Co tam w niej wybucha?? Węgiel?? Para wodna, czy co?? A wybuch taki, jakby niewiadomo co w tej lokomotywie było…
_________________
Pozdrawiam
 
 
 
MarcineQ 


Wiek: 37
Dołączył: 05 Lut 2004
Posty: 36
Skąd: Bielsk Podl.
Wysłany: 2004-07-03, 18:32   

A skąd Clara wytrzasnęła teleskop i inne rzeczy skoro wszystkie bagaże wpadły do wąwozu :?:
 
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2004-07-03, 18:44   

w nastepnej scenie po uratowaniu Clary niosą juz jej rzeczy, co oznacza ze poszli pozbierac resztki z wąwozu.

"Kiedy moje bagaże spadły z wąwozu, teleskop został uszkodzony" - tak mowi Clara jak przychodzi do Doca z zesputym teleskopem

wiec juz chyba wszystko jasne
 
 
MarcineQ 


Wiek: 37
Dołączył: 05 Lut 2004
Posty: 36
Skąd: Bielsk Podl.
Wysłany: 2004-07-03, 18:56   

Po takim uderzeniu nie było czego zbierać. :)
 
 
 
Kacper_K 

Wiek: 32
Dołączył: 05 Lut 2004
Posty: 72
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2004-07-04, 17:01   

Do Maćka:Wybuchają dopalacze Doca.
_________________
Time is back!!!!!
 
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2004-07-04, 17:12   

Przecież dopalacze juz wcześniej wybuchły i dwa razy chyba nie wybuchły??
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
neoa 

Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2004
Posty: 8
Skąd: Nowy Tomyśl
  Wysłany: 2004-07-13, 10:45   

W trzeciej części BTTF na dzikim zachodzie Marty McFlay podający się za Clint'a Eastwood'a
natrafia na Swoich dalszych krewnych, Seamus'a i Meggie McFlay'ów.
Istnieją pewne więzi krwi i podobieństwa tzw. że np. Ty możesz wyglądać identycznie jak Twój prapra dziad. I tak właśnie jest co do Marty'ego i Seamus'a są identyczni. Ale Meggie wyglada tak samo jak mama Martego, Lorraine, a ona nie pochodzi z krwi McFlay'ów, nazywa się tak po Swoim mężu Gorgu McFlay. Jakim cudem obie wyglądają identycznie?!
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2004-07-13, 10:55   

ja tez juz to wczesniej zauwazylem

możliwości są dwie:
-autorzy zrobili to specjalnie, robiac nam kolejny żart: jak juz Seamus wygląda jak Marty, to Maggie moze wyglądać jak Lorraine
-w rodzinie Marty'ego uprawiano kazirodztwo przezco wszyscy są podobni :P
 
 
neoa 

Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2004
Posty: 8
Skąd: Nowy Tomyśl
Wysłany: 2004-07-14, 11:58   

W I części w scenie, zaraz kiedy Marty skończył grać "Johny B.Goode", kamera pokazuje całą sale, po lewej widać Mr.Striclanda, który trzyma ręce na uszach i powoli spuszcza je na dół. Chwilę późiej kamera pokazuje Striclanda na głównym planie, gdzie nadal ma ręce na uszach i je znów powoli spuszcza! Co to dejavo?
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 34
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2004-07-14, 12:19   

*Delorean nie wybucha bo co ma w nim wybuchnąć przecież reaktor jest w spoczynku a w baku nie ma benzyny.

*Autorzy pewnie celowo upodobnili Seamusa do Martiego żeby wyraźnie pokazać ich podobieństwo (albo skąpilina nowego aktora :P )
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
neoa 

Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2004
Posty: 8
Skąd: Nowy Tomyśl
Wysłany: 2004-07-14, 12:22   

Gnębi mnie jeszcze to, że w scenie kiedy Doc poraz pierwszy wysyła Delorena w przyszłość o 1 minutę, DMC wraca cały od lodu, lecz już nigdy więcej!
 
 
neoa 

Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2004
Posty: 8
Skąd: Nowy Tomyśl
Wysłany: 2004-07-14, 12:28   

No tak Seamus jest podobny do MArtego bo to jego krewny z krwi McFlyów! Ale Maggie do Lorraine też jest podobna (identyczna) ale to już nie ta krew!
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2004-08-02, 10:22   

Co do tego deloreana w lodzie to się do końca nie zgodzę za pierwszym razem wehikuł był cały z lody ale potem lod tez sie pojawiał ale mniej go było (na początku bttf2 i gdy Marty jedzie w trzeciej części po torach to widac to dobrze) i według mnie to błąd nie jest. Zauwazcie tan lod mógł pochodzic od chłodzenia reaktora i tak gdy Marty przenosił sie w pierwszej częsci do 1855 reaktor był juz zchłodzony po podrózy Einstaina. Następnie kiedy Marty wracął do 1885 uzyli gotowej energi z pioruna czyli reaktor nie brał w tym udziału i nie było chłodzenia. Następnie w 2015 Doc dokonał konwersji i nie uzywł juz reaktora czyli nie było botrzebne az tak duze chłodzenie i według mnie wszystko jest dobrze.
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2004-08-02, 10:27   

i jeszcze jedno nie wiem czy dobrze zrozumiałem ten moment w filmie gdy w 2015 podchodzi do Martiego dziewczynka z tą napędzaną deskolotką czy?? to była deskolotka Biffa...

...no bo to by sie nie zgadzało bo przed paroma sekundami Biff wceciał w szybę
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2004-08-02, 10:41   

Według mnie to na 100% była deska Griffa Kilka sekuund wcześniej widać jak jego deska odpade odnug i odlatuje gdzieś i najwidoczniej łapie ją da dziewczynka. :wink:
 
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2004-08-02, 19:48   

ale do tej deski byli przyczepieni towarzysze Biffa i nie było widać zeby sie oderwali przeciez ona ich ciągneła.
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
Strickland 


Wiek: 36
Dołączył: 15 Lut 2004
Posty: 25
Skąd: ze Śląska :P
Wysłany: 2004-08-18, 19:10   

Elo! Dawno mnie nie było na tym forum, ale ponownie jestem. Oto moja opinia co do kilku z tych pomyłek. Najpierw sprawa wybuchu deloreana pod koniec trójki. Chodzi tutaj o to, że ten wybuch to tak naprawdę niechcący widoczna eksplozja ładunku wybuchowego, który zdetonowali twórcy filmowi, aby zniszczyć wehikuł :) Wszakże w tym momencie, jako końcówce ostatniej części trylogii, miało nastąpić ostateczne unicestwienie wehikułu, a lokomotywa nawet przy dużej prędkości nie może rozwalić auta na kawałeczki (a tymbardziej auta przystosowanego do jazdy po szynach, które by popchnęła), tak więc twórcy postanowili pociągowi pomóc :D Co do tego wskaźnika, to raczej wpadka jest poprawna. Kicor z pewnością wkleił tą wpadkę na podstawie informacji z jakiejś zagranicznej strony, a amerykanie na pewno bardziej się znają, co to za wskaźnik :D (na pewno autor tej informacji sam miał podobny pilot) Jeśli zaś chodzi o lokomotywę, nie wybuchły presto-logi ani woda czy węgiel. To ogromne ciśnienie w kotle spowodowało eksplozję, gdy w środku zbyt gęsto była zbita para - Doc sam powiedział, że przy 200 stopniach cały bojler eksploduje. Przyjrzyjcie się, na chwilę przed uderzeniem o ziemię lokomotywa wybucha, co po chwili zamienia ją w kulę ognia. Zaś a propo lodu, według oficjalnej wersji w internecie, wehikuł się schładza tylko podczas podróży w przyszłość (np. 1985-2015, 1885-1985) Reszta wpadek to moim zdaniem faktycznie wpadki.
_________________
"W przeszłości dokonałem właściwych osądów. Dokonałem ich również w przyszłosci" - George W. Bush
 
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2004-08-18, 20:13   

Co do tego schładzania to sie nie zgodze (chyba) przeciez za pierwszym razem delorean był najmocniej schłodzony a jednak przenosił sie w przeszłość 1985-1955 !!??
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 34
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2004-08-19, 11:55   

Za pierwszym razem DMC przenosił się z 26 Października 1985 1:20 -> 26 Października 1985 1:20 jeżeli już. Wtedy był najbardziej "zmrożony".
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2004-09-06, 20:00   

Faktycznie ale głupi moj błąd ale przy przemieszczeniu w II części z alternatywnego 1985 do 1955 gdy Doc chowa wehikul za bilboardem taz widac ze jest w lodzie????
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group