Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Back to The Future 2006
Autor Wiadomość
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
  Wysłany: 2005-11-23, 15:23   Back to The Future 2006

No to tak stwierziłem że jak robią dużo remaków , więc może kidyś bedzie bttf , a tak żeby umilić forumowanie wymyśliłem żę może sobie powymyślamy jakich aktorów nowego pokolenia chcieli byście zobaczyć w Remaku Bttf ...wiadomo żę nikt niezastąpi Lloyda i J.Foxa ...ale tak można sobie powymyslać :D , takie temat na wyobraźnie ;) , no to ja bym chciał żeby np.
Jenifer albo Lorein zagrała Amy Smart (efekt motyla , ale jazda) [wolałbym dać ją jako jenifer ale by mało wsytępowała a jest fajna aktorka ;) ]
Martyego może Tobey mcguire (czy jak mu tam z Spidermena , troche mu odbiło po spierach ale fajnie gra...chociaż troche nieudany jest ;) też na Georga w pewnym sensie by mógł iść )

a wy jak myslicie na Doca nikogo narazie niewymysliłem.... kogo byście jeszcze dali do nowej obsady?
_________________
wąż i kura dwa bratanki, wąż pożyczył kurze szklanki
 
 
 
setezer 


Wiek: 34
Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1
Skąd: Borzymin
Wysłany: 2005-12-04, 13:48   

Myślę, że nie powinni tykać BttF - niech zostaną tylko te 3 kultowe części. Bez żadnych remake'ów, a co jeśli skopią? Legenda BttF nieco zmaleje, a tego chyba nikt nie chce :) . No i wogóle nie wyobrażam sobie innego aktora grającego Marty'ego niż Fox.
 
 
 
Kaczor 


Wiek: 42
Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 60
Skąd: Ciechanów
Wysłany: 2005-12-04, 18:50   

Tak to prawda, można robić remaki filmów typu "King Kong" albo "Krąg" ale w przypadku BTTF byłoby to po niepotrzebne (lepsze jest wrogiem dobrego). To tak jakby Lucas zrobił od nowa starą trlogię i zamiast Harrisona Forda Hana Solo grał by jakiś Seagal albo Stallone ;) W USA robi się powtórki z klasyki ale przeważnie wychodzi z tego straszna kicha (jak np. "Psychol") albo robią nowe wersje zagranicznych filmów (wspomniany wcześniej "Krąg", "Vanilla Sky", itd), albo nowe wersje starych filmów np. "King Kong", "Planeta małp"...
 
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-12-05, 10:43   

Co do Stallona to ja nic niemam ,zrobił fajny program o boksie,który obecnie możemy oglądać na ekranach polsatu.
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
piko88 


Wiek: 35
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 10
Skąd: Pińczów
Wysłany: 2005-12-12, 12:34   Bttf 2006

Popieram tych ktorzy nie chce 4 czesci bttf bo szczerze mowiac tylko spirdo.ą bo niech lepiej zostana 3 czesci ale za to 3 zajebi.te:)
_________________
hip hop jest moim zyciem
 
 
 
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2006-01-07, 00:04   

Sądząc po ostatnich postach dotyczących BTTF4 wynika, że Doca zagra Michael J Fox :?

Jesli miała by juz powstać część IV (czego jestem przeciwnikiem) to najlepiej (zeby nie skompomitować trylogii) powinno wyglądać np. tak:

Rok 2015. Marty ma 47 at więc Fox mógłby już go spokojnie zagrać. Pozostaje tylko pytanie co z Docem? A czy ktoś powiedział, że muszą być kręcone jakieś nowe sceny? :wink: Marty mógłby otrzymać np. list jak to było w II części od Doca, że coś się stało itd. itp. więc (pomijając bla bla bla) Marty przenosi sie gdzieś (jak ma 47lat) i ratuje Doca, albo nawet mu się nie udaje więc nie musi być Doc pokazany. A wyratować ma go z 1955 bo Doc chcial ze sobą pogadać czy coś w tym stylu, więc moga być opcjonalnie pokazane sceny z piorunem+zegar :wink: albo inne gdzie jest Doc lub go niema... Chyba, że Lloyd zgodzi sie zagrać w 4-ce to zmienia postać rzeczy :wink:

Ale najlepiej by było zrobić jakiś porządny film dokumentalny a nie IV część :!:
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
 
Vaan 


Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 6
Skąd: Iława
  Wysłany: 2006-01-10, 00:26   

Witam wszystkich sympatyków najlepszego filmu wszechczasów, jestem fanem BTTF od 1994 roku i od tamtej pory cały czas czekałem czy powstanie czesc 4??? Zgadzam sie ze w dzisiejszych czasach mogliby spartolic sprawe krecac 4 czesc bttf, boję sie ze mogłoby to wyjsc jak przy Terminatorze 3, ktory nie dosc ze sam był całkowicie do dupy to jeszcze popsuł przy okazji wczesniejsze czesci brrrrr.... jednak.......co myslicie o czyms takim jak nowa Trylogia??? tak jak to zrobił Lucas z Gwiezdnymi Wojnami. Mark Hamill byl zbyt stary zeby sie ponownie wcielic w rolę Luke`a Skywalkera, wiec Lucas wprowadził całkowicie Nowe postaci. Nie wiem jak to by sie miało do bttf, ale co byście powiedzieli na pomysł zeby w nowej trylogii nie było juz Marty`ego (ewentualnie goscinnie) gdyz w czesci 3 wygladało jakby na zawsze skonczył z podrozami w czasie (chodzi mi o scene gdy Doc wrecza Martyemu pozegnalny prezent w postaci fotografii z 1885 roku), a pojawił sie całkiem nowy bohater, który przypadkiem zostaje wplątany w jakąs "czasową" afere. Christopher Lloyd i cała reszta mogliby spowrotem zagrac swoje postacie "ale po latach". BTTF jest filmem o czasie wiec nie powinno byc problemow z faktem iz czas wypiescil juz naszych aktorow.
 
 
Kacha 


Dołączyła: 28 Gru 2006
Posty: 39
Skąd: Cz-Dz
Wysłany: 2006-12-28, 19:19   

ja myslę, że nowa obsada by b[center]ła całkowicie bez sensu, bo M.J. Foxa i Christophera nie da się zastąpić w tej trylogii i chyba się z tym wszyscy zgodzicie :)

Mozna by w sumie zrboić właśnie coś takiegop, że np byłaby nowa para (chłopak i "crazy" Doc) którzy by byli zafascynowani działaniami Marty'ego i Doca i gdzieś by sie tam z nimi spotkalipo latach itp :P :P Nie wiem może jarzycie o co chodzi :p

ale ze względu na chorobę Michaela myślę, że nie bardzo by było mozliwe, żeby zagrał...

żal mi strasznie gościa.... :(
 
 
Elly Woods 


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 319
Skąd: Hill Valley
Wysłany: 2006-12-29, 17:40   

Ja tez uważam ze trylogia jest trylogią to jak do potopu,ogniem i mieczem,pana Wołodyjowskiego dopisać coś jeszcze!Wiele filmów pokazuje ze nie warto robić takich experymentów.Ileż to oni filmów w Hollywood spaprali bo komuś sie zachciało kontynuacji.
Oczywiście jakby nagrali to bym obejrzała ale mnie strasznie odrzuca jak w ulubionym filmie są inni aktorzy mam ochotę pawia puścić!

A tak bez żartów to muszę sobie jakąś historie wymyśleć wtedy napisze! jak by mogla ona wyglądac w 4-ej części!ostrzegam mam talent!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Elly Woods 2009-02-27, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
lukas90 


Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 224
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2006-12-29, 20:25   

Ja też bym tego nie zniósł, niech trylogia pozostanie trylogią. Jeszcze popsuja tak jak Kevina. Chociaż dalszą część bajki mogliby zrobić
_________________
Pamiętaj! Zawsze myśl czterowymiarowo.
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2006-12-30, 16:41   

Ja nietraktuje Samego w domu 3 jako kontynuacja kevina, poprostu film o tej samej tematyce i tyle tylko ze im sie tytuł pomylił.A co do BTTF to niech dają sobie spokój , dla mnie to temat zamkniety , juz lepiej sie tego nieda zrobic wiec niech niekombinują.Boje sie tylko żeby niespartolili Rockyego 6 i w puzniejszym czasie Rambo 4.Mam nadzieje ze niestrace szacunku do tych filmów
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Artur 


Wiek: 31
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 119
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2009-02-07, 12:06   

Wiem że odgrzewam ktoleta z przed trzech lat ale temat o powstaniu 2 trylogii BTTF tak jak było to w przypadku Star Wars troche mnie zinteresowal. NIe wiem czy warto tworzyć coś takiego zwłaszcza że Zemeckis nie jest coś ostatnio chyba w formie a inny reżyser (no może poza Spielbergiem) odpada do robienia takiego przedsięwzięcia. Gdyby jednak ktoś miałby się pokusić o coś takiego to wolałbym by nowa trylogia BTTF była inną historią niż tą jaką my forumowicze kochamy. Jeden z głownych powodów to ten że byłby problem z odtworzeniem 2015 roku gdyby miano do niego nawiązać np.: Marty chce zobaczyć siebie jak ratuje swojego syna mając 17 lat. Oczywiście jeśli mowa o nowej trylogii to nie mówię tu o remake'u bo to to by już była porażka. Najlepiej niech ktoś ma dobry pomysł na trylogię albo niech BTTF nie rusza. A jak już ruszy i zrobi z tego gówno to będzie miał z nami czynienia:)
_________________
Droga tam dokąd jedziemy nie potrzebujemy dróg
 
 
     
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2009-02-07, 12:57   

Ja sądzę że w nie długim czasie zobaczymy remake Powrotu i pewnie za dobrze to nie wyjdzie. Amerykanie nic nowego nie umieją wymyślić i same remakei i sequele w kinach. Daje max kilka lat na remake BTTF :P niektóre filmy mają swoje remake'i po 2 latach (amerykańskie japońskie horrory).
Pewnie przeniosą akcje do naszych czasów, dodadzą kilo efektów, emo muzyki troche i jazda :P
_________________
wąż i kura dwa bratanki, wąż pożyczył kurze szklanki
 
 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2009-02-07, 15:27   

Chyba najszybszym remake jaki pamiętam to [REC]
Oryginał Hiszpania: 2007-08-29
Remake USA: 2008-10-10

To zwykła głupota.
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2009-02-07, 17:49   

A wg mnie remake powstanie na pewno. Z tym, że myślę, że twórcy troszkę zmienią historię, a i prawdopodobnie będzie to produkcja w ostatnio modnej technologii komputerowej animacji :wink:
 
     
Tonny_Kucus 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 226
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-02-07, 18:07   

Mogą przez animacje troche zepsuc trylogie bo mogą troche tego za dużo władowac
_________________
"Zachowali najlepszą podróż na koniec... Ale tym razem posunęli się za daleko"
 
 
     
triscelon 


Wiek: 41
Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 39
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-10-02, 23:28   

I pewnie nazwa 4 część Powrót do przyszłości Początek :)
_________________
Z powrotem w przyszłość ? Nie tam juz byłem :)
 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2009-10-03, 15:49   

Albo - Historia prawdziwa :lol:
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
eMka 

Wiek: 32
Dołączyła: 24 Cze 2008
Posty: 73
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2009-10-03, 16:12   

BTTF - Gore Edition xD
_________________
 
 
     
triscelon 


Wiek: 41
Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 39
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-10-05, 15:29   

albo BTTF: ELB Chronicles :)
Mógłby powstać film o nie wyjaśnionych wydarzeniach
_________________
Z powrotem w przyszłość ? Nie tam juz byłem :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group