Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki
Autor Wiadomość
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
  Wysłany: 2008-05-20, 12:54   Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki

Kod:
Najnowsza seria przygód z jego udziałem rozpoczyna się na pustynnym południowym-wschodzie w 1957 roku – w samym apogeum Zimnej Wojny. Indiana i jego towarzysz Mac (Ray Winstone) właśnie wymknęli się z rąk sowieckich agentów i wracają do domu. Wkrótce potem Indiana Jones dowiaduje się od dziekana swojej macierzystej uczelni – Marshall College – i bliskiego przyjaciela (Jim Broadbent), że jego ostatnie wyczyny nie spodobały się przedstawicielom rządu, którzy naciskają na władze uniwersytetu, aby te usunęły profesora Jonesa z uczelni. Wyjeżdżając z miasta, Indiana spotyka zbuntowanego młodego człowieka Mutta (Shia LaBeouf), który mimo tego, że żywi do profesora sporą urazę, ma też propozycję, która może spodobać się żądnemu przygód archeologowi: jeśli pomoże on Muttowi w pewnej osobistej sprawie, chłopak naprowadzi go na ślad Kryształowej Czaszki z Aktor, legendarnego przedmiotu fascynacji, przesądów i lęków...


Kto się wybiera do kina na kolejną częśc legendy?:> ja mam zamiar w poniedziałek do Poznania sie przejechać i zaliczyć Indiego :P Bardzo ciekaw jestem najnowszych przygód naszego ulubionego archeologa, ale nie czytam żadnych recenzji i nie oglądam zwiastunów żeby mieć niespodziankę :) Podzielcie się uwagami odnośnie Idiego :D
_________________
wąż i kura dwa bratanki, wąż pożyczył kurze szklanki
 
 
     
dmc_212 


Wiek: 33
Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 117
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-05-20, 13:42   

To może być naprawdę dobry film (oglądałem zwiastun i zapowiada się ciekawie) Tez musze się wybrać do jakiegos większego miasta bo tutaj pewnie pokażą 20dni po premierze :P
 
     
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2008-05-20, 14:11   

pff to jest nic :P w mojej miejscowości w kinie leci film jak na dvd premiera jest :D
_________________
wąż i kura dwa bratanki, wąż pożyczył kurze szklanki
 
 
     
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2008-05-20, 15:45   

Haha a w mojej miejscowości nie ma kina:P Było ale zamienili je na delikatesy :D
 
     
dmc_212 


Wiek: 33
Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 117
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-05-26, 19:12   

Oglądałem film w multikinie w Gdańsku. Mi osobiście, film się podobał. Udany był motyw z magazynem który moglismy oglądać na końcu poszukiwaczy zaginionej arki.

Do samego kina szedłem nastawiony trochę sceptycznie ponieważ wiele nasłuchałem się, że będzie to film zrobiony jedynie dla kasy, a Harrison to dziadek który ledwo się rusza i nie ma szans by zagrał Jonesa. Dzięki Bogu nie uwierzyłem w te bzdury. Film bardzo bardzo udany, świetne rozrywkowe kino. Oczywiście jak w każdej części jest troche kiczu ale czy bez tego mógłby istnieć Indiana Jones :wink: . Ford jeszcze nie zapomniał jak zagrrać Indiane.

A no i motyw z lodówką. On jednak w lodówce przeniósł się o spory kawałek, więc jako wehikuł czasu... To nie był taki głupi pomysł :P
 
     
Winhelp 


Wiek: 31
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 108
Skąd: wziąć na piwo?
Wysłany: 2008-05-27, 12:47   

Nie oglądałem jeszcze, ale coś znalazłem:
http://grafica.blox.pl/20...dziesiatym.html
 
     
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2008-06-01, 11:26   

to jest na prawdę dobry film :wink: wg. mnie najnowsze część niewiele odstaje od reszty :wink:

polecam innym fanom bttf :marty: może znajda sie jakies analogie do Powrotu do Przyszłości :doc2: :doc2:
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
     
Tonny_Kucus 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 226
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-11, 08:55   

Byłem na tym filmie niedawno był super. Ford świetnie zagrał Indiane. Szczególnie kiedy uciekał przed Ruskami na samym początku. To było dobre :smile: Klimat może niezbyt miała do porzednich częsci bo była starsza technologia ale z efektami specjalnymi nie przesadzili. Ta częśc dorównuje poprzednikom.
_________________
"Zachowali najlepszą podróż na koniec... Ale tym razem posunęli się za daleko"
 
 
     
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2008-06-11, 09:21   

też oglądałem już właśnie klimat ma wystarczy nawet spojrzeć na tą białoruske :D szkoda że ta późno sie za to zabrali rzeczywiście troszku zastary jest Ford i ta jego dziewczyna pijaczka z poprzedniej części dziadek i babcia :P ale dali rade :) wyjdzie na dvd to sobie zrobie maraton :D
_________________
wąż i kura dwa bratanki, wąż pożyczył kurze szklanki
 
 
     
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-07-04, 15:05   

Mi się średnio podobało. Może dlatego, że ta seria nigdy jakoś specjalnie nie przypadła mi do gustu? Ale mimo to jakoś specjalnie nie nudziło mi się :P . Cate Blanchett rewelacyjna, jak w każdej roli. Jak wróciłem do domu to koniecznie musiałem oglądać "Władcę Pierścieni", żeby zobaczyć ją ponownie w roli Galadrieli. A motyw, po którym do końca seansu umierałem ze śmiechu, to jak w obronie własnej jakiś typ użył tej kryształowej czaszki i przywalił tym drogocennym przedmiotem ludziom siedzącym z przodu samochodu w ich głowy. Odgłos przy tym był fenomenalny :P . Tutaj się najbardziej ze śmiechu zwijałem :P .
_________________
Welcome back!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group