Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Dru
2008-01-09, 15:34
Projekt - Polonizacja filmu dokumentalnego o DMC
Autor Wiadomość
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2008-01-03, 19:40   Projekt - Polonizacja filmu dokumentalnego o DMC

Witam

Jestem w posiadaniu Filmu dokumentalnego o DeLoreanie: Historia J.Z.DeLoreana, Firmy, Samochodu, Wywiady z pracownikami itp. Video jest w bardzo wysokiej jakości, oraz trwa godzinę czasu. Ktoś coś wspominał, że gdy odbędzie się już ten właściwy zlot, warto by było puścić trylogię BTTF w jakiejś sali po przez rzutnik. Idąc dalej tym tropem, można puścić również ten film dokumentalny dla fanów DeLoreana ;) . Jednakże wiedząc, że nie wszyscy są ekspertami w języku angielskim lub nie potrafią załapać języka po przez mowę, warto ten film przetłumaczyć i dodając napisy Polskie.

Chciałbym ogłosić nabór osób, które były by zainteresowane tłumaczeniem tego filmu, oraz montażu napisów. Mówię o tym już teraz bo nawet jeśli ktoś ma mało czasu to przy paro osobowej grupie na pewno zdążymy z tłumaczeniem do zlotu (mam tu namyśli okres letni, a nawet jeśli nie wypali latem to lepiej wykonać robotę prędzej :) .

Od razu zaznaczam – nie będą tolerował słomianego zapału i naprawdę proszę podejść do sprawy z powagą i odpowiedzialnością!. Jeśli zgłosi sie odpowiednia liczba osób, wrzucie filmik na serwer i podam adres osobom, które zgłosiły się.

Miło by było jakby pierwszy zlot w Polsce był czymś wyjątkowym , także taki filmik tylko bardziej nada atmosferze specyficzności :) .

Osoby chętne do tłumaczenia lub montowania napisów proszę zgłaszać swoje kandydatury w tym temacie.

Do uwierzytelnienia projektu daje zrzuty ekranowe z filmu:








Ostatnio zmieniony przez Dru 2008-01-09, 15:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-01-03, 20:36   

Też go mam i oglądałem. Zgadzam się, na zlocie (jeśli by taki był) warto by go puścić, może nawet na projektorze? Mogę załatwić. Kicor pisał też o BTTF w HD, więc byłaby lepsza jakość samej trylogii. :doc2:

Tłumaczyć mogę spróbować, ale nic nie obiecuję, mam trochę na głowie. W weekend trochę pokombinuję i ci wyślę. :roll:
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2008-01-06, 00:21   

Hej

A możesz mi udostępnić ten film? Może znajdę trochę czasu. Było by profesjonalne tłumaczenie... bo tym się właśnie zajmuję :)

Pozdro
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
     
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2008-01-09, 15:33   

W porządku, temat jest już nieaktualny – James zadeklarował sie przetłumaczyć cały film do zlotu (Trzymam za słowo). Jednakże jeśli osoby, które zgłosiły się do tłumaczenia i są mimo wszystko nadal chętne, proszę skontaktować się z James'em jako pomocnik tłumacza.

Koniec audycji.
 
 
     
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2008-01-10, 17:04   

a link do tego jakis bym mógł dostać?:P
_________________
wąż i kura dwa bratanki, wąż pożyczył kurze szklanki
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group