Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Konkurs: Następca DMC MK 1

Jaki Szkic byś wybrał jako następce DeLoreana MK1
Rysunek 1
15%
 15%  [ 2 ]
Rysunek 2
15%
 15%  [ 2 ]
Rysunek 3
23%
 23%  [ 3 ]
Rysunek 4
0%
 0%  [ 0 ]
Rysunek 5
0%
 0%  [ 0 ]
Rysunek 6
7%
 7%  [ 1 ]
Rysunek 7
7%
 7%  [ 1 ]
Rysunek 8
7%
 7%  [ 1 ]
Rysunek 9
0%
 0%  [ 0 ]
Rysunek 10
23%
 23%  [ 3 ]
Rysunek 11
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2007-06-03, 13:02   Konkurs: Następca DMC MK 1

Witam

Dniem dzisiejszym organizuje konkurs!. Konkurs polega na wybraniu z przedstawionych poniżej szkiców, rysunek, który najbardziej odpowiada Wam jako następcy poczciwego DeLoreana.

Mile widzane są również, by podczas oddawania głosów skomentować swój wybór w formie posta ;)

O to propozycje:

Szkic 1

Szkic 2

Szkic 3

Szkic 4

Szkic 5

Szkic 6

Szkic 7

Szkic 8

Szkic 9

Szkic 10


Szkic 11


Planuje by Konkurs trwał miesiąc po tym zostanie ogłoszony zwycięzca ;) .

Dobrej zabawy!
Ostatnio zmieniony przez Dru 2007-07-23, 01:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2007-06-03, 13:12   

brakuje dosc istotnej, moim zdaniem, informacji o tworcach owych szkiców. Dru, moze uzupelnisz to :?:
 
 
lukas90 


Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 224
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2007-06-03, 15:32   

Coś mi się wydaje że walka będzie się toczyć między szkicem 1 a 3, ponieważ są najbardziej realne i najlepiej przedstawiają DMC.
_________________
Pamiętaj! Zawsze myśl czterowymiarowo.
 
 
Elly Woods 


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 319
Skąd: Hill Valley
Wysłany: 2007-06-03, 15:52   

Odrazu widze jaki jest najbardziej odjechany z wszystkich modeli! :lol: :lol:
_________________
 
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2007-06-03, 18:35   

Żaden szkic nie przemawia do mnie całkowicie,ale podobają mi sie niektóre rzeczy w tych szkicach. Co do jedynki to nie biorę raczej pod uwagę bo jak dla mnie to tylko mocno stuningowany dmc ,ten spojler ,body kit,lakier ,to mi sie w nim nie podoba.Dwójka wygląda jak wyjęta z pod walca wiec ciężko mi ocenić ale ktoś sie przynajmniej starał.Szkic trzeci byłby niezły jakby nie to że delo przypomina tam ociężałą łasicę ,Jakby go trochę odtłuścić to pewnie byłby to mój faworyt z tych wszystkich szkiców.Na czwartym nic nie widzę bo mój monitor ma zrypane niektóre kolory i obrazek mi przebarwiło nieco.Powiem tyle, ładna zieleń ale mogła by być ciemniejsza.Musze kupić nowy monitor.Piątka mi sie nie podoba totalnie.Szósty nie jest aż taki zły jak na dzisiejsze zmutowane czasy.Podoba mi sie nawet tył i te światła.Reszta sylwetki tez jakoś by przeszła ale mogło być lepiej.Siódemce mówię nie ale przynajmniej lepsza od 8,9,10(chociaż ten ma nawet pomysłowy tył) ,11 ,5,2.To tak według mojego gustu
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
dmc_212 


Wiek: 33
Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 117
Skąd: Koszalin
  Wysłany: 2007-06-03, 21:06   

Szkic pierwszy jest nawet fajny gdyby nie było tego spojlera i tych malowideł. Szkic drugi yyyyyy (no tego bym nie wybrał). Szkic trzeci no to to pewnie widział każdy kto choć troche interesuje się doleroeanem, moim zdaniem nie jest to takie złe chodź gdy pierwszy raz zobaczyłem skojarzyło mi się to z lambo i gdyby takie coś zrobili to ten samochód nie miałby tego czegoś co ma w sobie dmc-12. Szkic trzeci, no tutaj to jakoś wiele rzeczy nie widać ale najgorsza tutaj jest nazwa (dmc 13). Szkic piąty zostawie bez komentarza bo ja nie wiem co to ma być. Jadąc deloreanem każdy by się obracał i by mówił hmmmm ciekawy wóz naprawdę fajny. Na widok tego ludzie by się śmiali i trzeba by szybko wysiadać żeby nikt nie zobaczył, że to ty jesteś właścicielem. Szkic 6, 8, 9, 10(tył przypomina DB9) i 11 odpada. Osobiście wybrałbym szkic numer 7 (zmieniłbym te felgi na jakieś które by przypominały te z oryginału) mój wybór pewnie przemawia też przez to iż jest to estetyczny rysunek i widze w nim deloreana 21 wieku :D

PS: Fajny temat i fajna ankieta
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2007-06-05, 01:19   

Moja prywatna opinia jest taka:

Muszę powiedzieć, że żaden projekt nie zachwycił mnie w takim stopniu, żeby powiedzieć TO JEST TO! Niektóre są... hmmm... dziwne, niektóre ciekawe. A więc co o nich myślę:
1. Fajny samochód, ale nie ma nic z duszy DMC. Można na niego przyczepić praktycznie każdy znaczek dzisiaj działającej firmy i będzie ok. Czy to włoskiej, czy japońskiej. Ma zbyt 'pospolitą' linię.
2. Pan Samochodzik z drzwiami do góry ;)
3. Lambo przerobione w PhotoShop'ie. Może gdybym nie wiedział co to jest i nie widział jak zdjęcie wyglądało przed 'poprawkami'... ale też brakuje mu tego czegoś
4. yyyy... 007 by się podobał ;) Mi nie
5. Wypadek przy pracy
6. Wygląda jak DMC-126 ;)
7. Bardzo fajny, tylko ten przód wzięty z Saturna jest paskudny
8. Time Cop + Aliens... może w nisko budżetowym filmie Sci-Fi by pasował
9. Takie nic... to w ogóle ma być D? To może być Opel
10. Mi się bardzo podoba. Troszkę bym przednie światła dał bardziej kanciaste i wlot powietrza inny. Znaczek DMC powinien raczej być znaczkiem, a nie wlotem powietrza. Poza tym jest świetny. Ma to coś z DeLo, patrząc na niego można zgadnąć co to jest, bo ma to coś właśnie. Ma elementy charakterystyczne dla DeLoreana, a jednocześnie jest nowoczesny. Prawie, prawie... Parę poprawek oryginalnego projektanta i było by TO!
11. DMC pług śnieżny - projekt wykonany przez projektantów z Buick'a ;)
To tyle... jak wspomniałem, to tylko moja opinia i proszę się nią nie sugerować w żaden sposób.
Pozdrówki!
PS. Fajny pomysł!
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Ernie 


Wiek: 40
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 40
Skąd: Wadowice
Wysłany: 2007-06-05, 17:56   

James napisał/a:
10. Mi się bardzo podoba. Troszkę bym przednie światła dał bardziej kanciaste i wlot powietrza inny. Znaczek DMC powinien raczej być znaczkiem, a nie wlotem powietrza. Poza tym jest świetny. Ma to coś z DeLo, patrząc na niego można zgadnąć co to jest, bo ma to coś właśnie. Ma elementy charakterystyczne dla DeLoreana, a jednocześnie jest nowoczesny. Prawie, prawie... Parę poprawek oryginalnego projektanta i było by TO!


Podpisuje się pod tym! To samo mógłbym powiedzieć.

Te przednie światła są okropne, a cały tył jest świetny.
 
 
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2007-06-10, 21:04   

mm fajne najbardziej mi dwójka i trójka podchodzi i 10 jest spoko jeszcze ;) i same DMC jak fajnie :F poczekamy może sie doczekamy
_________________
wąż i kura dwa bratanki, wąż pożyczył kurze szklanki
 
 
 
McFly 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 126
Skąd: SK
Wysłany: 2007-06-11, 00:29   

Dwójka i Trójka s ą do przyjęcia ale po co robic następce DMC? Ja osobiscie bym tego nie chciał.
 
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2007-06-11, 12:44   

Jeśli projekt byłby wart większej uwagi i miał w sobie to coś co odrazu przypomina deloreana to nie miałbym nic przeciwko następcy
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group