Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Moderatorzy
Autor Wiadomość
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2006-01-04, 20:34   Moderatorzy

od dziś porzadku na forum strzegą dwaj moderatorzy: Inosak oraz Kemini. ja się porządkiem już nie zajmuję. miejmy nadzieje, ze ta zmiana wyjdzie nam wszystkim na dobre :)
_________________
 
 
stantler_nie_loguje sie
Gość
Wysłany: 2006-01-04, 21:17   

KEMINI LIZUS, miał być 1 admin a tu co sie narobilo! Z taka wladza zmieni sie na gorsze a nie na lepsze jak wrogowie beda mieli rownorzedna wladze.
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2006-01-05, 22:48   

drogi chłopcze , teraz to ty przeginasz i to mocno

nie będę się wysilał i powiem tylko , że :

po pierwsze: do lizusa jest mi daleko , może podnieciłeś się za bardzo moim ostatnim postem , ale to że zostałem moderatorem nie ma z nim związku , nie znasz całej historii i bezpodstawnie mnie oceniasz (przezywasz) , napisałem to co napisałem bo chciałem uratować jeszcze sytuację , ale czytając twoje urojenia to coraz bardziej mi się tego odechciewa

po drugie: nie wiedziałem że na forum jestem czyimś wrogiem , zawsze miałem tu wszystkich jako kolegów (i musze przyznać że Ciebie też)

twoje oczekiwania co do zmiany zarządu zdają mi się nierealne ... sądze , że dwóch dotychczasowych administratorów (Mody i Kicor) , nie oddali by tak łatwo forum komuś innemu

zauważ także , że twoje ostatnie DURNE posty bardziej pogarszają sytuację

odwaliła ci poważna anarchia

ponadto do tej pory nikogo na forum się nie wyzywało i jeśli pod twoim czerepem pojawiają się pomysły na takie posty w których chcesz kogoś przezywać to ty lepiej nic już nie pisz , bo robisz krzywdę temu forum
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
stantler 


Wiek: 34
Dołączył: 10 Lut 2004
Posty: 113
Skąd: Wilkołaz City :D
Wysłany: 2006-01-05, 23:00   

hehe, tak też myślałem, a więc tak jak już napisałem NIE WCHODZĘ na to forum, nikt na Ciebie nawet nie głosował, a zresztą co ja tu będę gadał, forum będzie tak jak było więc odchodzę, nie namawiam nikogo broń boże żeby też odchodził, po prostu wyrażam swoją opinię na ten temat i kropka.
PS. Ostatnio ilość zalogowanych na forum w ciągu 24 godzin znacząco spadła, hmmm.... może gdzieś wyjechali... :lol:

Narazicho towarzycho !
 
 
 
Jake 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 146
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2006-01-06, 20:35   

A mnie szlak trafia, powiedziałem juz tutaj wszytko co miałem powiedzieć o wszystkim co się tutaj stało nie dawno dodam tylko Inosak ty moderatorem wróg z wrogiem? Chciałeś przejąć forum. No nie..., zostałem bo liczyłem na pozytywną zmiane ale Kicorowi się odwidziało oddawanie forum, Sorry ale Cześć.

P.S. Nie co ty wszystkim padł internest to nie ma zwiazku z ostatnimi wydażeniami na forum, Kemini, Inosak, a szczególnie ty Kicorze powodzenia w pomyslnym administrowaniu forum (narazie tracisz userów- 3 i wielu gości na stronie) Pa Pa
 
 
 
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2007-01-29, 16:15   

Od dzisiaj na forum jest nowy mod :wink:

Jest nim Del, który ma za zadanie poprawiać błedy ortograficzne, które co prawda nie są przestępstwem ale niektórzy mogą za nie zabić, a wtedy to jest już przestępstwo ;-) Poza tym Del ma tu czuwać i karać za robienie off-topic jeśli to będzie konieczne (wiem, czytałem, toczy się dyskusja o robienie OT i o ruchu na forum (najciekawsze, że w złym topicu i złym dziale...), ale przede wszystkim liczy się porządek na forum i jesli chcecie robić OT - są od tego odpowiednie działy, no chyba, że jest to małe i chwilowe odbiegnięcie od tematu, a nie kilka stron o maśle maślanym).

P.S. To, że Del będzie poprawiać ortografię nie oznacza, że wy macie o nią nie dbać.
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2007-01-29, 17:44   

osobiscie watpie zeby to pomoglo. obecnie 90% postow to OT, wiec predzej Del zostanie zmieszany z blotem, niz tu bedzie porzadek (nawet czesciowy). wiem to z wlasnego doswiadczenia.
dlatego ja przesiadam sie TU

do zobaczenia w przyszlosci
 
 
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2007-01-29, 20:13   

Kicor napisał/a:
osobiscie watpie zeby to pomoglo. obecnie 90% postow to OT, wiec predzej Del zostanie zmieszany z blotem, niz tu bedzie porzadek (nawet czesciowy). wiem to z wlasnego doswiadczenia.
dlatego ja przesiadam sie TU

do zobaczenia w przyszlosci

pff az mnie od monitora odrzuciło ... znalazł się administrator , dobra nie komentuje
_________________
wąż i kura dwa bratanki, wąż pożyczył kurze szklanki
 
 
 
James 
Właściciel DMC-12



Wiek: 48
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 371
Skąd: Nieporęt
Wysłany: 2007-01-29, 23:40   

Nie administrator, tylko moderator.
Del, ty się tylko nie wczuj za bardzo w tą rolę i nie zmień się w cenzora ;)
Z tymi błędami to dobry pomysł... czasem ciężko zrozumieć o co chodzi.

Pozdrawiam
James
_________________
James
DeLorean VIN 6149, 2418, 3633, 5030, 17086
WL 33188
 
 
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2007-01-30, 16:28   

James napisał/a:
Nie administrator, tylko moderator.(..)

Chodziło mi o administratora tego co się powyżej wypowiadał
_________________
wąż i kura dwa bratanki, wąż pożyczył kurze szklanki
 
 
 
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2007-01-30, 16:28   

Kicor: niektórzy lubią się paprać w błocie... a zresztą zobaczymy co będzie w przyszłości.

A poza tym do modów dołączył kolejny mod: Czarny.
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2007-01-30, 16:41   

To nie jest gigantyczne forum zeby OT robił naprawde wielkie szkody.

A widze grono władzy coraz to wieksze :mrgreen:
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
Elly Woods 


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 319
Skąd: Hill Valley
Wysłany: 2007-01-30, 18:26   

Troche mi smutno i wogóle bo sobie tak myśle że te wszystkie OT to przezemnie ehhhh i wogóle itp itd troche załuje ze tak pózno tu dołączyłam wogóle mam jakieś cieżkie dni...Przepraszam :(
_________________
 
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2007-01-30, 18:28   

James napisał/a:

...Del, ty się tylko nie wczuj za bardzo w tą rolę i nie zmień się w cenzora ;) ...





Bez obaw James :wink:
 
 
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2007-02-02, 20:39   

taaaa..... i tak tu sie traktuje osobe, ktora stworzyla to forum, starala sie o to by byl porzadek, udzielala informacji, szukala akucji itp itd

Nawet nie uslyszala dziekuje, a zostala na dodatek zmieszana z blotem.....

wspolczuje....
 
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2007-02-02, 20:55   

Takie przypadki w historii Polski czy świata już niestety się pojawiały...
 
 
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2007-02-02, 21:19   

no i co z tego? to znaczy ze musimy brac z tego przyklad i przekladac to na realia forum?

to moze wezme przyklad ze stalina i wlamie sie na serwer przejme forum i oglosze ze zostalem nowym i jedynym administratotrem? a tym ktorzy tylko piskna cos, ze sie wkradlem zbanowac???
 
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2007-02-02, 22:31   

A czy cały nasz rząd bierze przykład z choćby Fidela Castro, z Busha, z Husajna?
Myślę, że nie a i tak jest tak jak jest. Każdy zarzeka się, że będzie lepiej a gdy stanie twarzą w twarz z problemem to dopiero wtedy zauważa jaki on naprawdę jest duży.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group