Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
future...
Autor Wiadomość
Majk 

Wiek: 35
Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 9
  Wysłany: 2004-09-28, 23:01   future...

a tak wogole to czy ktos sie przypadkiem nie orientuje czy jest w planach nakrecenie kolejnej czesci BTTF !?! przeciez doc nie pozbyl sie ostatecznie machiny do podrozy w czasie [lokomotywa] ! jak wyobrazacie sobie kolejna czesc z tej serii ?
_________________
to be CONTINUED . . . --->
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2004-09-28, 23:22   

temat ten był już wielokrotnie ruszany...

najprawdopodobniej kolejnej czesci BTTF nie będzie (nawet i lepiej):
-Chistopher Lloyd nie wystąpi
-Michalel J. Fox tez raczej nie z powodu choroby
-reszta aktorow sie mocno zestarzała, w koncu BTTF1 został nakrecony 20 lat temu :!:
-film juz nie mialby takiego klimatu
-Bob Gale i Robert Zemeckis nie mają ochoty kręcic nastepnych czesci

cieszmy sie ze BTTF1 doczekal sie dwoch udanych kontynuacji, czcijmy całą TRYLOGIĘ

lepiej zostawic Trylogie taką jaka jest, niż ja zepsuc kolejną (kolejnymi) czesciami
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2004-09-29, 13:58   

Popieram, chociaż ciekawi mnie co by z tego wyszło...
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2004-09-30, 18:33   

Ja po kilku obejrzeniach trylogi bardzo chcialem zobaczyć dalsze części. Teraz gdy ten film juz dokladnie przeanalizowalem wylapałem wątki i wczulem się dogłębnie to wydaje mi się ze trylogia jest taka jaka powinna byc i nie chciał bym zeby cos temu zaszkodziło. Chociaż po troch nadal bym chcial zeby to naręcono, ale bez tych aktorów to juz nie to samo. W przypadku Gwiezdnych wojen to dokręcenie poza trylogią jeszcze tych dwoch części ( Mrocznego Widma i Ataku Klonów i cos chyba jeszcze bedą niedługo kręcic) to wyszło im to na dobre , ale na pewno Mroczne Widmo nie dorasta do pięt np. Powrotowi Jedi (mojej ulubionej części) ale było całkiem całkiem dobre. Ale w ich przypadku to dokręcenie było mozliwe bo częći dzieją się w roznych odstępach czasu. Gdyby tak pomyslec o Indianie Johnsie S. Spilberga (to on chce wskrzesić bttf) to nie głupio było by zobaczyć jego czwartą część. Lecz wracając do Powrotu do przyszłości to najpierw lepiej było by scenariusz czwórki przedyskutowac z krytykmi filmowymi i fanami czy było by warto. Gdyby scenariusz okazal sie dobry to mozna było by nakręcic kreskowkę (w co wątpię) no ale zawsze lepiej film (w co tez wątpie w związku z odmową aktorów). No dobra ale jek by juz mieli kręcic to życze im aby czwórka nie stała sie komercyjnym bublem.

Więc lepiej zostawic trylogie taką jaką jest.
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2004-10-01, 14:11   

No ale spilberg kręci Indiane Jonsa 4 z Harrisonem, Ma wyjść za rok do kin w grudniu.Ja mam indiane 4 cd dvd wydanie , ale nie mam BTTF cholera, ale powinna wyjść nestępna seria po :
1.Zeszło ja siewieże bułki
2. Univesral odkupił prawa od imperialu
3. w usa wznowiona i jest na 5 miejscu najczęciej kupowanych płyt w zeszłym miesącu.

:lol:
 
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2004-10-01, 21:35   

Co do indiany to słyszałem że ma pokazać się czwórka w tym wypadku to nawet sęsowne bo Ford jeszcze ta staro nie wygląda, a w świetle dzisiejszych efektów specjalnych to moze się okazac całkiem niezły film. Widzialem w sklepach to całe wydanie trylogi Indiany ale kurde troch przydrogie jek dobrze pamiętam to było cos kolo 250 zł.
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2004-12-19, 21:19   

Well... zamiast nakręcać film w rzeczywistości albo jako kreskówka można to zrobić technologią XXI wieku czyli przy pomocy grafiki komputerowej... nie wiem jak by to wyglądało i czy wogle miało to jakiś klimat......
 
 
 
Kacha 


Dołączyła: 28 Gru 2006
Posty: 39
Skąd: Cz-Dz
Wysłany: 2006-12-28, 19:09   

Dru napisał/a:
Well... zamiast nakręcać film w rzeczywistości albo jako kreskówka można to zrobić technologią XXI wieku czyli przy pomocy grafiki komputerowej... nie wiem jak by to wyglądało i czy wogle miało to jakiś klimat......



mi się własnie zdaje, że jeśli by brać sie za ten film a szczególne unowocześniać go superowymi bajerami techniki cyfrowej i efektów specjalnej na najwyższych obrotach za wielką kase, to film by nie był tak świetny jak wszystkie 3 częsci...

straciłby najważniejsze - ten czadowy klimat :)

[/center]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group