Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Oświadczenie
Autor Wiadomość
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2005-12-29, 23:36   Oświadczenie

w związku z zaistniałą sytuacją w TYM temacie oraz decyzjami podjetymi na poczatku tego tygodnia pragne oswiadczyc co następuje:
1. co do regulaminu, to nie wiem dlaczego niektórzy z Was go tak bardzo nie lubią. nie zawiera on przeciez zadnych dziwnych rzezy. jego i moim zadaniem jest pilnowanie porzadku.
2. od dawna coraz bardziej trace checi w kierowaniu a nawet wchodzeniu na to forum, co spowodowane jest coraz slabszym poziomem dyskusji.
3. serwer opłacony jest do konca stycznia. co dalej? jeszce nie wiem.
4. lepiej zeby kto inny zajął się forum, niż by je zamkąć, wiec jezeli jest jakiś chętny z serwerem do przejęcia forum, czekam na propozycje na PW.
5. bardzo zdziwiło mnie zachowanie niektórych forumowiczów, ale to co robią to jest wyłącznie ich osobista sprawa.
_________________
 
 
Jake 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 146
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2005-12-30, 13:18   Re: Oświadczenie

Kicor napisał/a:

1. co do regulaminu, to nie wiem dlaczego niektórzy z Was go tak bardzo nie lubią. nie zawiera on przeciez zadnych dziwnych rzezy. jego i moim zadaniem jest pilnowanie porzadku.

Tak, nie może panowac anarchia ale wyrzucanie użytkowników za łamanie regulaminu to przegięcie.
Kicor napisał/a:

2. od dawna coraz bardziej trace checi w kierowaniu a nawet wchodzeniu na to forum, co spowodowane jest coraz slabszym poziomem dyskusji.

Tego nie zauważyłem, nie można 67 razy wałkować po kolei BTTF bo prawie wszystko zostało omówione, osobiście lubiłem, to forum zawsze była kulturalna wymiana zdań pomiędzy użytkownikami, specyficzny mikroklimat nikt nie darł sie i nie ubliżał innym itp. jak to jest w większości serwisów.
Kicor napisał/a:

3. serwer opłacony jest do konca stycznia. co dalej? jeszce nie wiem.
4. lepiej zeby kto inny zajął się forum, niż by je zamkąć, wiec jezeli jest jakiś chętny z serwerem do przejęcia forum, czekam na propozycje na PW.

Kicor, kilka pytań:
1. Ile kosztuje miesięczne utrzymanie serwera?
2. Przekazujesz Administratorstwo innej osobie?
3. Co z Mody'm on równiesz jest adminem
4. Przekazujesz komus forum czy strone z adresem?
Kicor napisał/a:

5. bardzo zdziwiło mnie zachowanie niektórych forumowiczów, ale to co robią to jest wyłącznie ich osobista sprawa.

A mnie nie to była chamska zagrywka z twojej strony jakiej pewnie nie tylko ja się po tobie nie spodziewałem, zrobiliśmy co zrobiliśmy, a ty uważaj co chcesz.
Ostatnio zmieniony przez Jake 2005-12-31, 14:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2005-12-30, 13:34   

a ja mam do dyspozycji wydajny serwer i duże możliwości rozwoju forum i strony więc kicor dostał już propozycje na pw :P
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
 
Jake 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 146
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2005-12-30, 13:35   

ciekawe co odpisze, też byłem chętny ale nie mam własnie serwera, polecam inosaka :P
Ostatnio zmieniony przez Jake 2006-01-01, 12:02, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2005-12-30, 13:36   

czarny też mnie poprze jak coś :D
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
 
stantler 


Wiek: 34
Dołączył: 10 Lut 2004
Posty: 113
Skąd: Wilkołaz City :D
Wysłany: 2005-12-30, 20:03   

Ja popieram Adama (Adx'a) myśle, że poprowadzi forum lepiej niż Kicor, bo jeżeli Kicor zostanie to KONIEC !!
 
 
 
Drix
Gość
Wysłany: 2005-12-31, 20:14   

Osobisćie wiem ze Kicior nie lubi mnie a ja za nim nie przepadam chodz nic do niego nie mam. Jednak w tej sprawie powinno odłozyć sie osobiste uprzedzenia. Włądza nie ejst od tego by ja lubiano lub nie. Wladza ma stac na straży prawa a jesli je ktos złamie to musi wiedziec ze bedzie czekałą go sankcja. Serwer jest opłacony do stycznia pewnie cena to jakies 180 zł wiec poco ta wojna jak zaraz bedzie koniec
 
 
Jake 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 146
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2006-01-01, 12:02   

Kicor na pewno nie zostanie, mówi że mu się nie chce. Czarny i ja jestesmy za tym żeby inosak przejol forum.
Drix napisał/a:
Osobisćie wiem ze Kicior nie lubi mnie a ja za nim nie przepadam chodz nic do niego nie mam. Jednak w tej sprawie powinno odłozyć sie osobiste uprzedzenia. Włądza nie ejst od tego by ja lubiano lub nie. Wladza ma stac na straży prawa a jesli je ktos złamie to musi wiedziec ze bedzie czekałą go sankcja. Serwer jest opłacony do stycznia pewnie cena to jakies 180 zł wiec poco ta wojna jak zaraz bedzie koniec

EEE.... Przepraszam co?
Jaka Wojna, i my mamy pozwolic na wyrzucenie forum? Albo Adx, Inosak albo ja przejme forum także chyba mamy o co sie klócic. Od tygodnia też nie przepadam za Kicorem ale sądze że ktoś kto się nie interesuje tym o czym jest stron/forum lub sie nie angazuje tylko wlepia ostrzezenia i bany raczej nie powinien byc adminem. 180 ? Skąd wiesz? Zależy od serwera a forum nie musi być na tym serwie.
Ostatnio zmieniony przez Jake 2006-01-02, 17:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2006-01-01, 16:33   

Drix napisał/a:
Osobisćie wiem ze Kicior nie lubi mnie a ja za nim nie przepadam chodz nic do niego nie mam.

nie wiem kim jestes, ale moge powiedziec tyle, ze lubie kazdego kto nie robi na forum syfu oraz czynnie i sensownie bierze udzial w dyskusji.
Drix napisał/a:
Jednak w tej sprawie powinno odłozyć sie osobiste uprzedzenia. Włądza nie ejst od tego by ja lubiano lub nie. Wladza ma stac na straży prawa a jesli je ktos złamie to musi wiedziec ze bedzie czekałą go sankcja.

dokładnie o to w tej calej sprawie chodzi :!: :!: jednak nie wszyscy potrafią to zrozumiec.
Jake napisał/a:
Kicor na pewno nie zostanie, mówi że mu się nie chce. Czarny i ja jestesmy za tym żeby inosak przejol forum.

ja nic takiego nie mowilem. jakby mi sie nie chcialo to forum juz dawno by nie bylo.
Jake napisał/a:
Albo Adx, Inosak albo ja przejme forum także chyba mamy o co sie klócic.
a skad ta pewnosc :?:
Jake napisał/a:
Osobisćie wiem ze Kicior nie lubi mnie a ja za nim nie przepadam

co do pierwszego to sie mylisz, co do drugiego masz prawo. pokazywanie palcem kogo sie lubi , a kogo nie przypomina małe dzieci z przedszkola. moze pora dorosnac :?:
_________________
 
 
Adx 


Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 812
Skąd: Z Nienacka
Wysłany: 2006-01-01, 18:35   

Domyslam sie ze to ty Wojtek :P Kicor co z forum prowadzisz je nadal czy oddajesz ?
_________________
...Odkąd ciebie brak na nierdzewną stal spada gorzka łza....
 
 
Drix
Gość
Wysłany: 2006-01-01, 18:56   

W związku z tym uwazam że zmiana administratora forum nie ma sensu. Kicor pełni dobrze swoje obowiazki stojac na strazy porządku na forum. Odnosze wrazenie ze ma to podłoże osobiste komuś poprostu kicor nadepnął na odcisk lub doszło do zgrzytu i teraz sie odgrywa. Trzeba jednak oddzielic prywate od słuzbowej działąlnosci. Z niej Kicor wywiazuje sie bez zastrzezen
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2006-01-04, 15:29   

osobiście bardzo ubolewam nad tym co wydarzyło się ostatnimi czasy na forum , nie jest dobrze że stało się to co się stało...

co do stwierdzenia iż poziom dyskusji jest niższy , niestety musze się zgodzić , i myślę że komentarze typu że na forum przerobione zostało wszystko na temat bttf - nie są trafne (uważam też że nie o to Kicorowi chodziło) ... sam czasem wygrzebuje z filmu ciekawostki , błędy , z internetu pliki , czasem także rożnego rodzaju nowości

co do oddania forum komuś innemu - tego był nie chciał (i to bardzo) , nie widze nikogo kto mogłby sprawować porządek na forum na takim poziomie na jakim prowadzili je Kicor (i Mody) , doszli do takiego etapu że forum prezentuje się tak jak powinno prezentować się forum "na wysokim pozomie"

namawiam Kicora i będę namawiał aby forum nie oddawał , myślę , że znajdzie on w tej sprawie pomysł na rozwiązanie

musicie pamiętać , że to dzięki niemu mogliśmy się tutaj spotkać , poznać , wymienić zdania na temat filmu i wiele się od siebie nauczyć
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2006-01-04, 15:42   

ja też się pod tym podpisuję - jestem na tym forum prawie dwa lata i nie wyobrażam sobie teraz, że mogłoby nie istniec. Przyzwyczaiłem się do tego forum.
 
 
Jake 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 146
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2006-01-04, 15:44   

Tak ja też się przyzwyczaiłem ale wybacz kicor wolalbym jednak inosaka...
 
 
 
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2006-01-05, 00:47   

Kemini napisał/a:
co do stwierdzenia iż poziom dyskusji jest niższy , niestety musze się zgodzić , i myślę że komentarze typu że na forum przerobione zostało wszystko na temat bttf - nie są trafne (uważam też że nie o to Kicorowi chodziło) ... sam czasem wygrzebuje z filmu ciekawostki , błędy , z internetu pliki , czasem także rożnego rodzaju nowości


Oczywiście ,zawsze można dalej coś wyskrobać, znaleźć w internecie itp. Ale na dłuższą metę robi się to po prostu nudne... ile można gadać o tym czy BTTF jest dobrym filmem cow nim sie podoba, lub jak dużo można wyskrobywać różne błędy w filmie typu czemu Doc miał kieszeń wysunięta na zewnątrz lub do środka? Dla mnie tworzenie forum na temat różnych Filmów które nie doczekały się kontynuacji lub które juz sienie doczekają kontynuacji jest bezcelowy, w odróżnieniu np. Od utworzenia forum o DMC które cały czas się rozwija, które tworzy nowe części do auta, które organizuje zloty itp. Można by tak długo wymieniać...

Kemini napisał/a:
co do oddania forum komuś innemu - tego był nie chciał (i to bardzo) , nie widze nikogo kto mogłby sprawować porządek na forum na takim poziomie na jakim prowadzili je Kicor (i Mody) , doszli do takiego etapu że forum prezentuje się tak jak powinno prezentować się forum "na wysokim pozomie"


Co do zmiany Administratora Forum to jestem za dotychczasowym, czyli za Kicorem. Możliwe iż ten „rygor”jest czasami zbyt ostro pilnowany przez niego, ale wole porządek i ład niż milion tematów w których rozmawia się na różne dziwne dyskusje (od tego jest forum „inne”) gdzie można dyskutować na tematy NIE związane z filmem jeśli komuś sie juz ta dyskusja znudziła i chce trochę odejść od głównego tematu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group