Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego zaprzestano produkcji DeLoreanów?
Autor Wiadomość
bWWd 

Wiek: 42
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 6
Skąd: Legnica
Wysłany: 2005-11-19, 16:34   Dlaczego zaprzestano produkcji DeLoreanów?

Kolega mowil mi ze DeloRean przestal byc produkowany poniewaz ludziom sie nie podobaly drzwi otwierane do gory i podczas dachowania bardzo ciezko byloby ich wydostac z auta... ile w tym prawdy ? I jaki jest glowny powod zaprzestania produkcji ?
 
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-11-21, 17:07   

Brak funduszy , coś mi sie obiło o uszy
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Jake 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 146
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2005-11-21, 18:29   

#1 Czesc dlugo mnie nie bylo ale dobra. Wedugl mnie drzwi otwierane do góry to nie ma nic wspólnego ale to tylko moje zdanie, raczej brak funduszy albo spadek wiarygodnosci John'a z tego co wiem deloreanowi wytoczyli proces sadowy o cos ale okazlo sie ze w zupelnosci nie mial z tym nic wspolnego (nie pamietam jaki byl powod) i go oczyscili z zazutow ale reputacja mu sie popsula, gdy nakrecili BTTF delorean bardzo byl zadowolony "promowaniem" jego samochodu i wysłał do producentów list z podziekowaniem.

#2 a teraz cos odemnie (razem sie to pisze czy osobno?) Otóż ciekaw jestem waszej opini o reprodukcji deloreanów ja osobiście dopszucilbym 2 wersje pierwsza kompletnie nie zmnieniona wszedzie oznaczenia DMC najlepiej z zegarkiem kolo zapalniczki(wycofano bo nie wygodnie patrzeć) i klapka od baku paliwa nie podoba mi sie otwieranie bagaznika do tankowania benzyny 2 wersja która przychodzi mi do głowy to dodatkowe opcje typu poduszka powietrzna, autoalarm :] i inne badziewia których bym nie chciał mieć w swoim DMC, oczywiście preferuje orignal cetnie kupilbym taki BARDZO LADNY reprodukowany tylko wersja 1.

Wszystkich przepraszam za ORTOGRAFIĘ i GRAMATYKĘ oraz jeśli ktoś bardzo się zmęczył czytając moje głupoty.
Ostatnio zmieniony przez Jake 2005-11-25, 20:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2005-11-22, 19:37   

Więc po kolei:

Dachowania? Człowieku ty chyba nie wiesz co mówisz Delorean nie mógł dachować bo to.... Delorean i kropka i nie próbuj mi wmówić ze jest inaczej :P

Ale mówiąc prawdę to:

Z tego co pamiętam to zanim Delorean 12 został wypuszczony ze stajni przeszedł testy na bezpieczeństwo, więc sadzę ze drzwi otwierane do góry mają mało z tym wspólnego choć prawdą jest to, iż gdy Deloran dachował i zatrzymał się na dachy mógłby pojawić się jakieś problemy no ale od czego są boczne szyby ;)

Pierwszy powód : Kłopoty z kapitałem firmy, z roku na rok z miesiąca na miesiąc z dnia na dzień popyt na Deloreana powoli spadał.....

Drugi powód Rzekome nagranie Johna Deloreana przy próbie transakcji przemytu kokainy o wartości 24.milionów aby uratować podupadająca firmę... oczywiście 2 lata później sąd uznał ze John jest niewinny i został ofiarą pułapki , ale to zdarzenie solidnie zniszczyło reputacje.....

NIE DMC to Klasyk a klasyków sie nie reprodukuje. Jeśli już to byłym skłonny aby DMC zaczęło produkować nowe modele odpowiadające dzisiejszemu rynkowi jak to: http://members.lycos.co.u...elorean2005.jpg
 
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2005-11-22, 21:19   

No ale ten wozik nie ma już takiego klimatu :wink:
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2005-11-22, 22:17   

Żaden wóz niebędzie miał już nigdy takiego klimatu jak stary poczciwy Delorean,choćby niewiem jak się starali
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2005-11-23, 00:25   

Zdaje sobie z tego sprawę , ale lepiej stworzyć cos nowego niż niszczyć cos starego i dobrego... :wink:
 
 
 
Jake 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 146
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2005-11-25, 20:56   

FUJ! nie podoba mi sie :] Moje zdanie to czemu nie gdyby robili wszystko dobrze to moze bylyb tansze wiadomo to nie to samo ale zawsze delorean byłby "troche blizej" warto pomarzyć :]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group