Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Mieć DeLoreana!
Autor Wiadomość
POLS 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 19
Skąd: xxx
  Wysłany: 2004-07-11, 20:50   Mieć DeLoreana!

SAMOCHÓD TEJ MARKI TO MOJE MARZENIE, JEŻELI KTOŚ MA WYSTARCZAJĄCO DUŻO KASY I MÓGŁ BY JE SPEŁNIĆ SPECJALNIE DLA MNIE PROSZE O KONTAKT pols20@wp.pl. A TAK NA POWAŻNIE PISZCIE TU O WASZYCH MARZENIACH ZWIĄZANYCH DMC. MOJE TO MIEĆ GO TYLKO DLA SIEBIE NA CHOĆBY JEDEN DZIEŃ. POZDRO
_________________
POLS-BTTF Rules !!!!!
 
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2004-07-12, 20:31   

Mieć deLoreana to chyba jedna z najlepszych rzeczy, jakie mogą się przytrafić wielbicielowi tego samochodu albo serii BTTF. Może kiedyś będę miał tyle kasy, że będę mógł sobie na taki samochód pozwolić chociaż on wcale nie jest taki drogi biorąc pod uwage ceny innych sportowych aut ale żeby go kupić to trzeba się trochę naszukać. Ale myślę, że na początek wystarczy mi model, który mam nadzieję niedługo będę mieć. :D
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2004-07-12, 21:32   

miec DeLoreana to jeszcze nic. wyobraźcie sobie miec latajacego DeLoreana, dokładnie takiego jak w BTTF2. to jest dopiero coś. jakbys raz przelecial takim czymś nad swoja okolicą to na drugi dzien juz by cie wszyscy znali. albo zamiast jechac gdzies 2 h to moznaby leciec pol h :D . albo mozna by tak zwrócic uwage jakiejs dziewczyny co ci sie podoba. efekt murowany :) albo podleciec koledze co mieszka na 10 pietrze i wejsc do niego przez okno :D takich sytuacji mozna wyliczac w nieskonczonosc. moze marzenie (z reszta jedyne jakie mam) to miec latajacego DeLoreana z BTTF2...
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2004-07-12, 22:10   

Ty Kicor dobrze kombinujesz. Trzeba jakiegos takiego doktorka znalesc, dac mu DeLoreana i kazac przerobic na latajacego. Wtedy to by nas znal caly swiat.
 
 
POLS 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 19
Skąd: xxx
Wysłany: 2004-07-13, 17:38   

dOBRE DOBRE JESTEM ZA. ZARĄBISTY POMYSŁ Z TYM LATAJĄCYM DMC. TAKI BY MI SPASOWAŁ. MÓJ KOLEŚ MIESZKA NA OSTATNIM PIETRZE JAK BYM PO NIEGO WPADŁ TAKĄ FURKĄ TO BY CHYBA OSIWIAŁ. DOBRE DOBRE ALE NIESTETY BARDZO BARDZO BARDZO MAŁO PRAWDOPODOBNE W SĘSIE GŁOWNIE FINANSOWYM BO PEWNIE JEŻELI CHODZI O DZISIEJSZĄ TECHNIKE TO JEST TO MOŻLIWE CHOĆ W MNIEJSZYM STOPNIU :P :P CHOC CZY JA WIEM :? POZDRO
_________________
POLS-BTTF Rules !!!!!
 
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2004-07-14, 13:09   

Hmmm kto wie może kiedyś w przyszłości zostanie wynaleziony na serio ów system antygrawitacyjny... miejmy taką nadzieję...
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
Weasel 

Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 11
Skąd: polska
Wysłany: 2005-01-06, 15:32   

Etam latajacy, ja wogole marze o tym samochodzie jest zarabisty, a tak pozatym podoba mi sie jego dzwiek :D On naprawde tak bzyczy jak jedzie??
_________________
Doc, Doc come in!
 
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2005-01-06, 15:56   

On tak bzyczal tak tylko w filmie bo mial silnik elektryczny. Ale w rzeczywistosci jego dzwiek tez jest spoko.
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
  Wysłany: 2005-01-06, 16:16   Latający?

Ja bym wolał nie dość, że latający, to jeszcze przenoszący się w czasie... To by było to :lol: . Ale to tylko taka malutka dygresja... :P
_________________
Welcome back!
 
 
mymon 


Wiek: 36
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2005-01-06, 17:51   

chodzi wam o takie jakby piszczenie ?? ale to nie jest silnik elek. po co by doc montowal taki w DMC. poza tym silniki elek. tak nie bucza. chyba ze mial bardzo duze obroty
_________________
Are you telling me that you built a time machine...out of a DeLorean ?
 
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2005-01-06, 17:56   

Albo ja zle uslyszalem, albo Doc w czesci pierwszej na parkingu mowil, ze silnik jest elektryczny. Jednak to sie nie zgadza z problemem paliwa w czesci trzeciej.
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2005-01-06, 18:31   

Chodziło o to, na co chodzi DMC jako wehikuł a nie jako samochód...
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2005-01-06, 18:58   

ten wehikuł był samochodem (przynajmniej w 50%)
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
 
Weasel 

Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 11
Skąd: polska
Wysłany: 2005-01-07, 14:44   

Nie no silnik nie mogl byc elektryczny bo faktycznie by wtedy wogole nie halasowal a pozatym kiedys jak przejezdzal niedaleko mnie samochod (nie delorean :) ) z podobnym odglosem wiec musi cos byc w tym deloreanie.
_________________
Doc, Doc come in!
 
 
 
mymon 


Wiek: 36
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2005-01-07, 22:43   

No Delorean chodził w filmie normalnie na benzyne, ale zeby przemiescic sie w czasie nalezało wytworzyc napięcie elektryczne, dlatego doc. tak powiedział Marty'iemu ze ma napęd elektryczny.
Ogladaliscie HAKER-a ?? tam gosc tez jeździł Deloreanem i był fanem BTTF. W tym filmie DMC chodził normalnie, nie bylo słychac tego piszczenia, świszczenia itp.
_________________
Are you telling me that you built a time machine...out of a DeLorean ?
 
 
 
DMC 12 


Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 228
Skąd: Tarnowskie Góry
  Wysłany: 2005-02-03, 23:07   

Doskonale was rozumiem chłopcy.Kazdy z nas mazy tu o swoim własnym deloreanie.Niekturzy o latającym a niektórzy o zwykłym a inni nawet o przenoszącym sie w czasie :D Ja oczywisce podzielam te mazenia.Ja pragne zwykłego srebrnego deloreana,takiego jak robili w 1981.Pozdro
_________________
weight really don't make you better puncher
 
 
 
Dru 
Moderator



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 266
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2005-02-13, 21:32   

Nie pamiętam jak brzmiał Delorean w BTTF ale pokażę wam stronę na której możecie usłyszeć normalna prace silnika: http://www.home.no/delorean/
 
 
 
Igi 

Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 36
Skąd: Trzebinia
Wysłany: 2005-02-21, 17:08   

haha tak w ogole to jakbym czyms takim przelecial nad osiedlem to bylaby ewakuacja miasta. :lol: a jak chcecie poszukac deloreana do kupinia to www.traderonline.com aktualnie jest chyba 6 egzemplarzy od 13 do 26 tys $ :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group