Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
DMC w BTTF
Autor Wiadomość
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2005-01-04, 13:31   DMC w BTTF

Witam!
Niedawno tak sobie pomyślałem czy w całej Trylogii był tylko jeden DeLorean. Wiem, że w niektórych scenach wykorzystano model samochodu, ale większość ujęć zrobiono z udziałem prawdziwego DMC. Jak myślicie czy w całej serii wystąpił tylko jeden wehikuł?. I czy w trzeciej części zniszczony został orginalny DeLorean, ten, który grał w filmie czy może został podstawiony jakiś inny DMC. A jeśliby oryginalny wehikuł z filmu nie został zniszczony, to gdzie teraz może być? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
  Wysłany: 2005-01-04, 13:43   ...

Myślę, że nie było tylko jednego smochodu, bo gdyby był, nie byłoby to zbyt praktycxznym rozwiązaniem... Myślę, że karoseria niszczyła się pod wpływem ciekłego azotu który był użyty w trylogii, do wytworzenia lodu. A oryginał... Któż wie... :( Może ma go jakiś fanatyk-milioner w swoim garażu, lub nawet w domu? Może stoi w jakimś muzeum BTTF :P ? A i o zniszczeniu. Myślę, że pod kołami pociągu (i za sprawą ładunków wbuchowych :| ) nie był zniszczony oryginalny Delorean tylko coś w rodzaju szkieletu.
Ostatnio zmieniony przez Wojtek 2005-01-04, 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2005-01-04, 13:58   

Chciałbym mieć oryginalnego DMC z filmu.
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2005-01-04, 14:31   

były 2 albo 3 DeLoreany, do tego modele i same wnętrza uzywane tylko do krecenia scen z aktorami w srodku. jeden DeLorean z filmu stoi w Universal Studios Park na Florydzie. reszta DeLoreanów moze się znajdowac w jakims magazynie, prywatnej kolekcji albo jeszcze gdzies indziej bo na premierze DVD skads musieli wytrzasnac DeLoreana
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-01-04, 14:42   Co Ty :P

Del napisał/a:
Chciałbym mieć oryginalnego DMC z filmu.

Co Ty ja bardziej :D
_________________
Welcome back!
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2005-01-04, 15:58   

Ja gdziesz przeczytałem, że łącznie (modeli oraz reali) użyto w całej trylogii 7.
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
baski 

Wiek: 36
Dołączył: 18 Lut 2005
Posty: 7
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2005-02-19, 13:33   

ja tam bym chciał DMC, nie musiał by być ten orginalny z filmu (czyt. przerobiony) poprostu DMC i tyle!!!
 
 
 
stantler 


Wiek: 35
Dołączył: 10 Lut 2004
Posty: 113
Skąd: Wilkołaz City :D
Wysłany: 2005-02-20, 20:28   

DMC dla mnie przynajmniej to tylko marzenie. Ja zatrzymałem się na tapetkach na kompa i na komórkę:)
_________________
BTTF in my heart
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group