Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Moja historia
Autor Wiadomość
karol DMC 


Wiek: 32
Dołączył: 03 Sty 2005
Posty: 28
Skąd: piły
Wysłany: 2005-01-03, 18:57   Moja historia

czesc wszystkim jestem nowy ale milosnikiem filmu jestem od 8 roku zycia kiedy to pierwszy raz zobaczylem go w telewiaji od tedy zacela sie moja fascynacja tym filmem.Widzialem juz wiele stron poswieconych temu filmowi jednak ta jest stanowczo najlepsz:!:

WITAM WSZYSTKICH mam duza kolekcje filmow jednak ten film w mojej kolekcji jest bezcenny.żałuje ze mam go tylko na cd .Ten film widzialem juz z 1000 razy .na poczatku nie rozumialem tego co chcial pokazac film.dopiero pozniej zrozumialem sedno tego filmu to co on opowiada ta niesamowita chistorie.Wracajac do plyt widzialem wiele wersji filmu z napisami i z podlozonym glosem jednak ta wersja ktora byla emitowana w telewizji w swieta byla najlepsz .S woja mam z napisami :(

EDIT: zrobilem zlepek dwoch twoich postow napisanych byle gdzie, na nastepny raz pamietaj ze trzeba dbać o porządek na forum
 
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-02-05, 13:47   

Człeniu! Moim zdaniem wersje z napisami są najlepsze. Lektor tylko zagłusza. Zagłusza Lloyda, który mówi wręcz wspaniale. Nie załamuj się. Ja Ci zadzroszcze, bo ja dopiero zakupuję film na DVD. :wink:
_________________
Welcome back!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group