Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ani Mru Mru - Johhny Be Goode
Autor Wiadomość
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2004-10-17, 19:53   Ani Mru Mru - Johhny Be Goode

Czy ktoś wczoraj (tj. 16 października) oglądał TVP2 o 19:00 występował kabaret Ani Mru Mru. Pierwsza ich skecz, a raczej piosenka wykorzystywała Johhny Be Goode. Może ktoś zauważył, bo mnie odrazu po 5 sekundach się skojarzyło :) .

PS. Jakby ktoś sobie pooglądać (i porządnie pośmiać) zajrzyjcie TU. Są tam ich skecze. Polecam "Otwarcie supermarketu" i "Nasz klient, nasz pan", powiem wam, że pierwszy raz ten drugi oglądałem leżąc na śródku dużego łóżka. Mniej więcej w środku skeczu wylądowałem na podłodze (ze śmiechu) :) . UWAGA: na serwerze kiepski transfer: u mnie nie skakało więcej niż do 3,5 - 4 KB/s. :(
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
mymon 


Wiek: 36
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2004-10-18, 12:48   

To ja Wam skołuje, jeśli ktoś bedzie chciał skinheadowską zbite z Johnny Be. goode.
Sorki że nie w temacie
_________________
Are you telling me that you built a time machine...out of a DeLorean ?
 
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2004-10-18, 18:40   

A pamiętacie jek było w tym roku Opole tez Ani Mru mru prezentowało swojego Dżony B. Gud. Jak dobrze pamiętam to było cos tam " Do domu go go go ..." Czy cos takiego
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2004-10-18, 21:05   

tez kiedys widzialem ten skecz kabaretu ani mru mru ale to jest nic. dzis przypadkowo siedzac w kuchni sluchalem radia. costam gadaja i gadaja o chucku berrym (kuzyn marvina berry'ego z BTTF1) i potem uslyszalem tylko cos tam cos tam Proletaryat. po chwili slysze utwor Johny B Goode w ich wykonaniu. dosc ciekawie to brzmiało. w tej chwili probuje sobie zalatwic ich płyte z tym utworem.

jaki z tego morał:?: warto niekiedy zejsc z kompa i posluchac radia :)
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2004-10-19, 14:56   

Albo postawić sobie radio koło kompa :)
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
Kemini 
Moderator



Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2004-10-20, 18:27   

Jeśli chodzi O Chucka Berrego: to czasem latem jek siedziałem u babci to słychałem sobie stacji "Złote przeboje lat 60', 70' i 80' "muzyka w dzien leciała taka sobie przeboje stare ale znane, takie oklepane, juz więc nic specjalnego ( spodziewałem sie czegoś innego) ale wieczorem leciała ( i nadal leci ) koło 21.00, 22.00 audycja "Muzyczna pogadanka Wojtka (Wojciecha Mana) i Janka" tam to puszczali przebojowe kawałki i raz nawet czy dwa audycja była przeznaczona Chuckowi Berr' emu. Puszcali różne wersje jego największego (ponoć) dzieła czyi Johhny B. Good (głównie dwie wersje live! ) a także jego inne piosenki Bye Bye Johnny i bardzo fajną która mi się spodobała Roll oven Bethoven czy jakos tak bo nie pamiętam dobrze. Audycje były bardzo miłe, taka rzeczywiście pogadanka, cała twórczość Berrego była opowiedziana. To raczej dzieki panu Wojciechowi Manowi , który oprócz sporej ilości mięsa przy kości ma bardzo bogatą wiedzę. Myślę że jeszcze nie raz w tej audycji o Chucku Berrym wspomnią.
_________________
Back to the future filmem WSZECHCZASÓW
 
 
 
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2004-10-21, 09:16   

to było jakoś tak:
Dziś z ameryki przyjechał starszy brat gdzieś na wieżowcahc azbezst kładł
I dalej nieche mis eie pisać chyba żę refent . Na tace gogogo do domu gogogo na tańce gogogo jeee zrobimy szoł.
 
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-01-04, 14:18   YEAh, fajnie przy tym tańczyli...

Ale Michael J. Fox lepieeeeej :D
Na tańce go go go, na tańce go go go, na tańce go go goooo jeeee, zrobimy szoł :wink:
_________________
Welcome back!
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2005-01-04, 15:50   

Nooo ja nie jestem pewien czy to J.Fox śpiewał... na tej karteczce dołączonej do BTTF1 OST jest takie zdanie: "Marty McFly is sung by Mark Campbell" -> (dosłownie) Marty McFly jest śpiewany przez Mark`a Campbella, czy Campbell ma podobny głos i śpiewał za J.Fox`a. Może się mylę...
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-01-04, 15:54   

Sowiasty (v2.0) napisał/a:
Nooo ja nie jestem pewien czy to J.Fox śpiewał... na tej karteczce dołączonej do BTTF1 OST jest takie zdanie: "Marty McFly is sung by Mark Campbell" -> (dosłownie) Marty McFly jest śpiewany przez Mark`a Campbella, czy Campbell ma podobny głos i śpiewał za J.Fox`a. Może się mylę...

No z tytułu piosenki tak wynika... Dziko i śmiesznie za razem :)
_________________
Welcome back!
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2005-01-04, 16:01   

Sowiasty (v2.0) napisał/a:
"Marty McFly is sung by Mark Campbell"


piosenka Johhny Be Goode jest na pewno spiewana przez Marka Campbella a gra na gitarze gra Tim May
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-01-04, 16:10   

Kicor napisał/a:
Sowiasty (v2.0) napisał/a:
"Marty McFly is sung by Mark Campbell"


piosenka Johhny Be Goode jest na pewno spiewana przez Marka Campbella a gra na gitarze gra Tim May

Szkoda... No ale od razu jak się przysłuchać, to słychać że jest zupełnie inna barwa głosu...
_________________
Welcome back!
 
 
mymon 


Wiek: 36
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2005-01-05, 19:16   

.... i gość (Marty) źle gra na gitarze tzn. źle trzyma palce na gryfie, gra co innego a muzyka jest inna..
wiaomo o co chodzi
_________________
Are you telling me that you built a time machine...out of a DeLorean ?
 
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-01-06, 10:45   Może dać to do błędów?

mymon napisał/a:
gra co innego a muzyka jest inna.. wiaomo o co chodzi

To na stronie, lub na forum, można zamieścić w błędach w filmie... W końcu jest trochę istotne :P
_________________
Welcome back!
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2005-01-06, 14:28   Re: Może dać to do błędów?

Wojtek napisał/a:
mymon napisał/a:
gra co innego a muzyka jest inna.. wiaomo o co chodzi

To na stronie, lub na forum, można zamieścić w błędach w filmie... W końcu jest trochę istotne :P


ciezko jest udawac grac na gitarze gry nie umie się grać. dla mnie to nie jest błąd.
 
 
Wojtek 


Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin
Wysłany: 2005-01-06, 16:35   

OK, nie ma sprawy
_________________
Welcome back!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group