Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Efekt motyla (Butterfly effect)
Autor Wiadomość
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
  Wysłany: 2004-06-05, 13:41   Efekt motyla (Butterfly effect)

Pisze o filmie "efekt motyla" z motylem nie ma nic wspólnego ,ale film jest zaje..fajny :)
Nie wiem kidy jest premier ale nie długo .Ja go widziałem.w cinemie jest opis i tam piszą zawsze jakie są podobne filmy i był bttf .film jest o gości który w dzieciństwie miał zaniki pamięci , w które może sie przesunąć w czasie i zmnienić przyszłość i za każdym razem było coraz gorzej :) ....

obejrzyjcie !!! opłaca sie iść do kina nawet za dużą kase .Film jest genialny!!! 8)


TU link do recenzji na wp.
 
 
 
Maciek_K 


Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 109
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2004-06-05, 22:59   

No... spoko... zajebiscie... wreszcie jakiś film o podróżach w czasie... Trzebabędzie obejżeć... Ciekawe tylko, czy choć w części jest w stanie dorównać trylogii...
_________________
Pozdrawiam
 
 
 
mody 
Administrator



Wiek: 44
Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 41
Wysłany: 2004-06-09, 07:35   

ja juz sobie szarpie przez emule :lol:
_________________
- I screw you guys, I'm going home...to watch a "Back to the future" -
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 34
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2004-06-09, 13:40   

Mi zablokowali p2p :cry: :cry: :cry: Czy da się to JAKOŚ ominąć:?: :?:
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
Kacper_K 

Wiek: 32
Dołączył: 05 Lut 2004
Posty: 72
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2004-06-09, 17:17   

Nie wydaje mi sie zebvy sie dalo,Ja nie mam zamiaru sciagac bo u mnie sciagalo by sie jakis tydzien jakby mi chodzil komp cale dnie(:(:(:
_________________
Time is back!!!!!
 
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2004-06-09, 17:30   

da sie sciagac majac zablokowane porty. wystarczy zrobic tunelowanie. wiecej o tym znajdziesz w internecie
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 34
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2004-06-09, 18:42   

Może jakiś link??
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2004-06-15, 06:31   

na płycie dvd z filmem Haker na poczatku sa reklamy m.in. filmu Efekt Motyla. z trailera wynika ze film jest bardzo fajny :D

no i zdziwiło mnie troche jak zobaczylem reklame rego filmu... :)
 
 
mody 
Administrator



Wiek: 44
Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 41
Wysłany: 2004-06-15, 16:14   

Kicor w jakiej gazecie jest Haker i pytanie drugie czy da sie jeszcze ja kupić ?? :mrgreen:
_________________
- I screw you guys, I'm going home...to watch a "Back to the future" -
 
 
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2004-06-15, 16:18   

Kicor napisał/a:
dalem cos 9 zł, film był w gazecie NAJ


Mody trzeba czytac wszystko co sie dzieje na forum. :mrgreen:

gazeta jest w kioskach od wczoraj wiec powinna jeszcze być, a jak nie to ci moja plyte pozycze
 
 
Sowiasty (v2.0) 


Wiek: 34
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 420
Skąd: Koczała
Wysłany: 2004-06-15, 18:34   

Ja sie u mnie załapałem na ostatni egzęplarz...
_________________
See You in the Future.... or in the past.... // BACK TO THE FUTURE & SILENT HILL SERIES RULEZ...
 
 
 
Maciek_K 


Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 109
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2004-06-22, 20:14   

Właśnie obejżałem "Efekt Motyla" i muszę powiedzieć, że troszkę się na nim zawiodłem. Oczywiście polecam obejrzenie go, bo nie jest zły, ale spodziewałem się czegoś lepszego. Prawdę mówiąc, to nosiłem się z zamiarem obejrzenia go w kinie, ale cieszę się, że obejrzałem go na kompie.

Jeśli chodzi o motyw podróży w czasie, to nie spodziewajcie się żadnych rewelacji znanych z BTTF. Jest full niespójności, oczywiście aby je wszystkie wyłapać trzeba film obejrzeć przynajmniej ze dwa razy, ale ja narazie nie mam takiego zamiaru. Jedno co mnie raziło, to jak koleś zmieniał przeszłość, to niezabardzo zmieniał się jego wygląd, ciąglę miał tą pedalską brudkę, nawet jako członek bractwa.... Ale nie będę pisał za dużo, żeby nie zdradzać wam fabuły.

Jedno jednak musze napisać. Jak ktoś nie lubi spoilerów, to niech dalej nie czyta:
.
.
.
.
Rozwaliło mnie maksymalnie jak był w więzieniu, wraca do momentu jak był w przedszkolu i dziurawi sobie ręce po czym jedyne co się zmienia to to, że ma blizny, nic innego się nie zmienia. A sami twórcy tego filmu na początku nawiązują do teori chaosu, że trzepot motyla może wywołać huragan... A tu nic się nie zmienia... To mnie rozwaliło.

Rozśmieszyło mnie też, jak zobaczyłem klijentkę z "Interstate 60" który ostatnio oglądałem. Czy ona naprawdę jest aż taka ładna?? Bo mi się ona średnio podoba :-/ A w każdym filmie (Roadtrip itd) robią z niej jakieś bóstwo!

TU macie recenzję tego filmu (recenzję a nie jakiś lipny opisik) a TU inne wypowiedzi o tym filmie.
_________________
Pozdrawiam
 
 
 
Maciek_K 


Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 109
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2004-09-03, 01:20   

No i jak tam? Ktoś widział już ten film??? Jakieś wrażenia?
_________________
Pozdrawiam
 
 
 
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2004-09-03, 15:03   

no ja widziałem mi sie tam podoba fajny film z 3 już widziałem. I polecam . Z bttf prwaie nic wspólnego to nie ma .Ale film fajny.Apropos fajnych filmów polecam Alien vs. Predator zejiebisty film ,dobry w ryj . :wink:
 
 
 
mymon 


Wiek: 36
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2004-09-06, 18:04   

Witam...
Też widziałem ostatnio ten film i mi sie spodobał. Podróże w czasie są tu słabe, można powiedzięć że nawet wogóle ich nie ma..... ale polecam film. Bardzo ładny ;P
_________________
Are you telling me that you built a time machine...out of a DeLorean ?
 
 
 
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2004-09-18, 11:31   

Cholera a ktorą wersje widzieliści może widzieliście tą gorszą i wam sie nie podobało.Jaką widzieliście. Bo miałem wersje z na końcu było że oglądał film i patrzył jak był mały miał 7 lat i dopiero Poznawał to Kehtley (czy ja to sie tam pisze)i powiedział jej że nie che jej znać a teraz oglądałem że oglądał film (też) Ale ja sie rodził i przesunoł sie tam i umarł przy porodzie. Ta druga była głupie ale mnie sgasiło oglądam ten sam film ale inny nie wiedziałem o co chodzi.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group