Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Warsaw Comic Con 2017
Autor Wiadomość
docbrown4 


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 149
Skąd: Swory
Wysłany: 2017-05-20, 16:51   Warsaw Comic Con 2017

Witajcie kochani! :)

Mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu czasami zagląda :) Mam dla Was ciekawą informację. Otóż na zbliżającym się Warsaw Comic Con, w niedzielę 4 czerwca odbędzie się zlot fanów trylogii "Powrót do Przyszłości", czyli jakby nie patrzeć nas! Organizuję go wraz z Piotrkiem Knapikiem i zapewniamy, że będzie ciekawie i warto przybyć. Z resztą na naszej stronie internetowej znajdziecie szczegółowy plan zlotu oraz opis poszczególnych punktów programu. Znajdziecie go pod tym linkiem: http://bttfpolska.manifo.com/warsaw-comic-con-2017

Dołączcie również do wydarzenia na Facebooku, byśmy mogli zobaczyć ile osób planuje przybyć: https://www.facebook.com/events/325212341227830

Myślę, że jest to fajna okazja, by się spotkać i pokazać innym uczestnikom konwentu, że polski fandom "Powrotu do Przyszłości" istnieje i ma się całkiem dobrze. Jak przeczytacie w artykule, na Comic Conie będzie również nasz nieszczęsny polski wehikuł czasu, ale jednak zawsze to DeLorean! Zapraszamy serdecznie! Musicie być z nami! :) GREAT SCOTT w końcu jesteście fanami! :doc2:

Do zobaczenia w przyszłości! :)
_________________
 
     
Tonny_Kucus 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 226
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-05-20, 19:53   



No to ja zobaczymy jak się uda to będę
_________________
"Zachowali najlepszą podróż na koniec... Ale tym razem posunęli się za daleko"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group