Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Marzenia związane z bttf
Autor Wiadomość
Phil 

Wiek: 28
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 23
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2009-06-19, 10:19   Marzenia związane z bttf

Ja na przykład chciałbym zwiedzić miasto hill valley(chodzi mi na planie universala) i chciałbym też wsiąść do delo z bttf
_________________
nobody calls me chicken! .
 
     
horche 

Wiek: 55
Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-19, 10:38   

Ja chciałbym zagrać na gitarze z Marty McFly w 1955.
_________________
I'll be back in time
 
     
Artur 


Wiek: 31
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 119
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2009-06-19, 11:29   

Przeżyć wszystko dokładnie tak jak Marty w całej trylogii
_________________
Droga tam dokąd jedziemy nie potrzebujemy dróg
 
 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2009-06-20, 20:17   Re: Marzenia związane z bttf

Phil napisał/a:
Ja na przykład chciałbym zwiedzić miasto hill valley(chodzi mi na planie universala) i chciałbym też wsiąść do delo z bttf

Niestety już nierealne trochę, bo scenografia z BTTF jest albo spalona albo zamieniona aby wyglądała na coś innego :wink:
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
Phil 

Wiek: 28
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-27, 09:26   

wiem Inosak że jest spalona ale mówię o marzeniach . Czy możliwe jest zę horche zagra z martym. WĄTPIE. Ale fajnie by było jak by zrobili rekonstrukcje tego miasta odbudowali spalone rzeczy tak jak wieżą zegarowa z tego co pamiętam
_________________
nobody calls me chicken! .
 
     
Igla 

Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 16
Skąd: Grodzio Maz
Wysłany: 2009-06-28, 01:56   :)

Cytat:
Przeżyć wszystko dokładnie tak jak Marty w całej trylogii

Mysle ze kazdy uzytkownik tego forum by tego chcial

Grac na gitarze nie umiem ale np chcialbym miec Delo albo chociaz pojezdzic lub wsiasc do takowego najlepiej przerobionego na "wechikul czasu"

mam wiele mniejszych i wiekszych marzen zwiazanych z BTTF jednak wiekszosc jest niemozliwa do zrealizowania
_________________
____________________________
!!! Back To The Future !!!
____________________________
 
     
farenthide 

Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: stąd
Wysłany: 2009-07-01, 17:48   

Artur napisał/a:
Przeżyć wszystko dokładnie tak jak Marty w całej trylogii


Też kiedyś o tym marzyłem, oczywiście w nieco "przerobionej" przez siebie wersji. :lol: :wink:
 
     
Elly Woods 


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 319
Skąd: Hill Valley
Wysłany: 2009-07-03, 13:35   

ja to bym chciała siew czasie przemieścić :razz:
_________________
 
 
     
lukas90 


Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 224
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2009-07-08, 23:21   

a ja chciałbym mieć ogórka (vw t2) :mrgreen:
_________________
Pamiętaj! Zawsze myśl czterowymiarowo.
 
     
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-10-28, 15:36   

Ja tam chciałabym obejrzeć na żywo pojedynek Marty'ego i Bufforda :)

I mieć deskolotkę :)
 
     
Przemek 


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-12-28, 23:39   

Ja bym chciał poznać Doktorka i razem z nim przerobić DeLoreana na wehikuł czasu. A że jestem pilnym uczniem mógł bym później sam składać takie cacka.
_________________
Potrzebuje 1GW
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2010-12-28, 23:52   

A ja chciałbym się pokazać na tegorocznym reunionie, poznać większość ekipy, zwiedzić miejsca w których została nakręcona trylogia, oraz zatańczyć na "Enchantment Under the Sea". Rozmawiałem niedawno z Ken'em Kapalowskim - właścicielem delo z trailera "Spike" oraz głównego organizatora reunionów. Koleś jest świetny, zaprasza reprezentację forum na następny, lecz tutaj wiąże się problem - za bilety i nocleg musielibyśmy zapłacić sami. Dobra, zamiast gadać dodam link do ich oficjalnego kanału na YT:
http://www.youtube.com/user/weregoingback
_________________
No elo.
 
 
     
ratchet450 

Wiek: 25
Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 7
Skąd: z polski
Wysłany: 2011-03-28, 16:53   

ja bym chciał mieć delorena time machine i przenieśc się do roku kiedy urodził się mój najgorszy wróg i temu zapobiec :twisted:
_________________
88mph\142kph
 
 
     
docbrown4 


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 149
Skąd: Swory
Wysłany: 2011-04-26, 16:25   

Ja chciałbym zobaczyć wszystkich którzy brali udział w tworzeniu tego filmu. Głównie aktorów (Michaela J.Foxa, Christopera Lloyda itp.) ,twórców (Roberta Zemeckisa, Boba Galego, Alana Silvestriego itp.). Chciałbym także zobaczyć wszystkie miejsca w których kręcono film głównie Hill Valley. Wsiąść do DeLoreana oryginalnego to także moje marzenie.


Pozdrawiam ELB :doc:
_________________
 
     
docbrown4 


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 149
Skąd: Swory
Wysłany: 2013-02-07, 16:20   

Witam. Wczoraj spełniło się jedno z moich marzeń z BTTF. Pierwszy raz w życiu zobaczyłem na żywo DeLoreana. Jednego z 7 w Polsce i chyba jedyny w tym kraju przerobiony na wehikuł czasu. Do tego wczoraj na Polsacie leciał film "Haker"- jedyny Polski, w którym jest DeLorean. Trochę dziwne, że wydarzyło się to jednego dnia. Być może wczorajszy dzień to punkt wiążący całą czasoprzestrzeń, z drugiej strony może to zwykły zbieg okoliczności.
Dołączam fotkę
_________________
 
     
Donatello 


Wiek: 54
Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 7
Skąd: Spring Valley
Wysłany: 2016-10-09, 20:04   

Moim marzeniem były kolejne trzy filmy z Cyklu. Myślę że dzisiaj powinien powstawać już 5 albo 6 film a czwarty powinien był powstać około 2005 roku. Ponieważ podróże w Czasie to temat szeroki i można dużo historii wymyślać w różnych datach to szkoda że nie zrobiono kolejnych filmów. nie chodzi Mi o to żeby jak najwięcej na siłę kręcić ale 2, 3 filmy bardzo dobre. Wygląda na to że nikt nie miał dobrego scenariusza. A to podstawa.
_________________
Czasolatacz, Przewidywacz, Myśliciel, Czasołamacz.
 
     
Dorothy 


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Jastrzębna Pierwsza
Wysłany: 2016-10-27, 15:23   

Donatello napisał/a:
Moim marzeniem były kolejne trzy filmy z Cyklu. Myślę że dzisiaj powinien powstawać już 5 albo 6 film a czwarty powinien był powstać około 2005 roku. Ponieważ podróże w Czasie to temat szeroki i można dużo historii wymyślać w różnych datach to szkoda że nie zrobiono kolejnych filmów. nie chodzi Mi o to żeby jak najwięcej na siłę kręcić ale 2, 3 filmy bardzo dobre. Wygląda na to że nikt nie miał dobrego scenariusza. A to podstawa.


Dalsze części już na pewno nie powstaną, gdyż Robert Zemeckis i Bob Gale, jedyni, którzy mają prawa do filmu, póki żyją, do tego nie dopuszczą. I bardzo dobrze - trylogia BTTF jest arcydziełem, którego nie powinno się, wręcz nie wolno, poprawiać. Poza tym, każdy chyba wie, że robienie sequeli czy remaków, po wielu latach, żadnej kultowej serii nie wychodziło na dobrze.

A jeśli chodzi o moje marzenia związane z BTTF... Lista byłaby długa. Ale najbardziej chciałabym spotkać kogokolwiek spośród aktorów grających w Trylogii albo jej twórców. Marzeniem moim jest też chociażby ujrzeć na własne oczy DeLoreana, nawet nie musi być on przerobiony na wehikuł czasu. Niestety, conajmniej dwie okazje ku temu zdążyły mi już przejść koło nosa (choć nie z mojej winy) :doc:
Bardzo bym również chciała poznać kogoś z Was, polskich fanów BTTF, na żywo, znajomości przez internet to niestety nie to samo. :jennifer:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group