Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
"Back to the future: The game "- Episode 5
Autor Wiadomość
docbrown4 


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 149
Skąd: Swory
  Wysłany: 2011-07-12, 17:42   "Back to the future: The game "- Episode 5

Co sądzicie o 5 episodzie "Back to the future: The game"?
_________________
 
     
docbrown4 


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 149
Skąd: Swory
Wysłany: 2011-07-26, 14:00   

Ludzie! Czemu nie piszecie wogule o "Back to the future: The Game"?! Przecież to jest powrót "Powrotu do przyszłości". Po 25 latach powstaje gra która jest jakby 4 częścią BTTF.
Helo!
_________________
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2011-07-31, 02:29   

docbrown4 napisał/a:
Ludzie! Czemu nie piszecie wogule o "Back to the future: The Game"?! Przecież to jest powrót "Powrotu do przyszłości". Po 25 latach powstaje gra która jest jakby 4 częścią BTTF.
Helo!

Heloł?! Język polski funkcjonuje od ponad tysiąca lat, a Ty nawet nie raczysz zajrzeć do słownika. Jeżeli masz coś napisać na forum, to na przyszłość drobna rada - nie kalecz ojczystej mowy, pisma!
_________________
No elo.
 
 
     
docbrown4 


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 149
Skąd: Swory
Wysłany: 2011-07-31, 14:23   

Dobra. Ale to jest temat o "Back to the future:The game" a nie o tym jak ja pisze.
_________________
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2011-07-31, 20:21   

Dobrze, ale żyjemy w Polsce, a nie w Polandii. Piszemy po polsku, a nie po polskiemu. ;)
_________________
No elo.
 
 
     
Czarny 
Moderator



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 840
Skąd: wiesz że to nie ja?
Wysłany: 2011-12-31, 16:04   

Przeszedłem wszystkie części jakiś czas temu dla tych którym się nie chcę przechodzić są na youtubie cały gameplay :)
Jak na przygodówke w które nie grywam za bardzo wciągnęła mnie nie miłosiernie, najpierw skończyłem 1 epizod potem poczekałem na resztę i skończyłem pozostałe 4 w jeden dzień. A każdy epizod to około 3 godziny grania.

Fabuła (która jest tu najważniejsza dla nas) ma dużo odniesień i ciekawych rozwiązań, jak na przygodówke jest tam kilka motywów które były dość ostre (i bardzo dobrze!) jak np George z połamanymi nogami czy linie czasowe w których rządził Doc lub gdy Hill Valley zniknęło z powierzchni ziemi. Bardzo miło z strony Foxa że w ostatnim epizodzie zagrał postać wujka (na pewno? nie pamietam już). Wszystkie epizody miały sens i mogło to by być pełnoprawną kontynuacją filmową, jest też kilka wzruszających momentów a także bliżej poznajemy Martyego, Doca i ich przyjaźń. Młody Doc to fajny gość :) I to zakończenie w stylu 1 części BTTF, kończące się To Be Continued...

Co strony audio-wizualnej nie mam też zastrzeżeń chociaż grafika była zbyt bajkowa. Voice-Acting był dobry głównie Lloyd i odtwórca Martyego który mnie irytował na początku ale potem dobrze się go słuchało. Gorzej wypadają aktorzy dubingujący postaci Georga czy Biffa w ogolę nie brzmią jak w BTTF a przecież to charakterystyczne postacie.
Grze wystawiam ocenę 8/10 i uważam ze każdy fan powinien ją przejść lub zapoznać się z fabułą po przez filmiki na youtube :) widziałem także że powstaje spolszczenie oraz że do 1 epizodu jest już dostępne.
_________________
wąż i kura dwa bratanki, wąż pożyczył kurze szklanki
 
 
     
docbrown4 


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 149
Skąd: Swory
Wysłany: 2012-01-02, 19:08   

Ma być niedługo 2 seria "Back to the future: The Game". Ma być ulepszona i mieć kilka alternatywnych zakończeń. Czekamy.
_________________
 
     
ikskoks 

Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-05-05, 22:49   

Spolszczenie do drugiego epizodu już jest ;)
https://www.facebook.com/...6046593/?type=3
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group