Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pyrkon 2016
Autor Wiadomość
docbrown4 


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 149
Skąd: Swory
Wysłany: 2016-03-10, 17:58   Pyrkon 2016

Witajcie! :)

Chciałbym zaprosić tych z Was, którzy wybierają się na tegoroczny Pyrkon, na prelekcję "Wpływ 'Back to the Future' na popkulturę". Odbędzie się ona w niedzielę 10 kwietnia o godzinie 15:00. Poprowadzę ją ja wraz z Piotrkiem Knapikiem. Opis prelekcji znajdziecie pod tym linkiem: http://pyrkon.pl/2016/program/details/674/

Myślę, że to również dobra okazja, by spotkać się w naszym gronie - fanów "Powrotu do Przyszłości". Z kim się zobaczymy?

Pozdrawiam! :)
_________________
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2016-03-26, 21:56   

Wołam @Turqi, może będziesz zainteresowana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
_________________
No elo.
 
 
     
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-03-26, 21:59   

MJG_1 napisał/a:
Wołam @Turqi, może będziesz zainteresowana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


jasne, jeżeli mi programy się nie skolidują to chętnie wpadnę :v
 
     
docbrown4 


Wiek: 26
Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 149
Skąd: Swory
Wysłany: 2016-05-02, 20:43   

Prawie miesiąc czasu minął już od Pyrkonu, jednak emocje dalej nie opadły!
Co tam się działo! Za zadanie obrałem sobie, by przez te 3 dni znaleźć jak najwięcej osób i rzeczy związanych w jakiś sposób
z "Powrotem do Przyszłości". Nawet mi się udało. Z resztą zapraszam Was do obejrzenia mojej wideorelacji, w której to wszystko pokazałem :)
https://youtu.be/Vp7Y1C9iSIs

Chciałbym również serdecznie podziękować wszystkim fanom z forum, z którymi mogłem spotkać się na Pyrkonie.
W ten sposób spełniłem również swoje marzenia, gdyż mogłem w końcu poznać na żywo Inosaka, którego zawsze
uważałem za swojego rodzaju mentora i takiego fana, który stoi tam na górze... Oprócz tego zobaczyłem się z @Turqi
oraz @frequency619. To wspaniałe uczucie być w gronie ludzi, którzy tak doskonale Cię rozumieją i mają fioła na tym samym
punkcie co Ty. W ogóle chciałbym podziękować wszystkim fanom oraz osobom, które w niedzielę (10.04.2016) przybyły
na prelekcję o wpływie "Back to the Future" na popkulturę. Nie spodziewałem się takiej frekwencji, a tu proszę - zabrakło miejsc!
Długo by opowiadać, dlatego zamiast tego, poniżej przedstawiam wam kilka zdjęć z tegorocznego Pyrkonu. Do zobaczenia za rok! :)
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group