Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
śmieci
Autor Wiadomość
Maciek_K 


Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 109
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-09-04, 02:12   

Elly Woods napisał/a:
Ostrzegli byście prezydenta że się rozbije w Rosji?


Dobre pytanie Elly. Tylko ciężko byłoby dostarczyć taką informację. Na dzień dzisiejszy nie wiemy na 100% kto był z tym powiązany, więc istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że spotkał by Cię los podobny do osób, które za dużo wiedziały już po katastrofie:

Tajemnicze śmierci osób związanych z tragedią smoleńską

A może ktoś coś wiedział nawet przed:

Tajemnicza śmierć dyrektora kancelarii premiera
_________________
Pozdrawiam
 
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2010-09-04, 14:31   

Maciek_K napisał/a:
Elly Woods napisał/a:
Ostrzegli byście prezydenta że się rozbije w Rosji?


Dobre pytanie Elly. Tylko ciężko byłoby dostarczyć taką informację. Na dzień dzisiejszy nie wiemy na 100% kto był z tym powiązany, więc istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że spotkał by Cię los podobny do osób, które za dużo wiedziały już po katastrofie:

Tajemnicze śmierci osób związanych z tragedią smoleńską

A może ktoś coś wiedział nawet przed:

Tajemnicza śmierć dyrektora kancelarii premiera

Chłopie, wpadasz w paranoje i za bardzo jesteś ufny teoriom spiskowym ;) .
_________________
No elo.
 
 
     
Tonny_Kucus 


Wiek: 31
Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 226
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-09-04, 14:47   

Ja powiem tylko tyle to nie był zamach. Po prostu Kaczyński kazał mu lądować na tym lotnisku. Lotnisko w Smoleńsku było to AWARYJNE lotnisko gdzieś w lesie powinli oni lecieć do Mińska gdzie tam powinien wylądować samolot ale nie nasz "wielki" patriota postanowił tam lądować gdzie nie powinien
_________________
"Zachowali najlepszą podróż na koniec... Ale tym razem posunęli się za daleko"
 
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2010-09-04, 23:15   

Taaa... A ja się pochwalę: 25 września na 2 dni jadę bronić "Kszyrza w mjeście" :) .

Dobra, koniec offtopu. Gdybym miał wehikuł czasu, to przeniósłbym się do 92 roku, aby kupić Amigę 1200 :D .
_________________
No elo.
 
 
     
Maciek_K 


Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 109
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-09-05, 06:54   

MJG_1 napisał/a:
Chłopie, wpadasz w paranoje i za bardzo jesteś ufny teoriom spiskowym ;) .


Aha... i mówi mi o tym czternastolatek którego tatuś po powrocie z 8mio (tudzież więcej) godzinnej tyrałki włącza telewizor i poddaje swój mózg manipulacji płynącej z jedynie słusznych mediów... może żadną wiedzą, zwłaszcza o życiu, w tym wieku jeszcze nie grzeszysz, ale po fanie BTTF jakiejś inteligencji to bym się spodziewał... przynajmniej szczątkowej.

MJG_1 napisał/a:
Taaa... A ja się pochwalę: 25 września na 2 dni jadę bronić "Kszyrza w mjeście" :) .

Dobra, koniec offtopu. Gdybym miał wehikuł czasu, to przeniósłbym się do 92 roku, aby kupić Amigę 1200 :D .


Śmiej się śmiej, a za parę lat, jak już będziesz w stanie cokolwiek zrozumieć, to obudzisz się z ręką w nocniku...

Abstrahując od tematu politycznego, to logiką też nie grzeszysz. Po co cofać się do roku wydania na rynek Amigi 1200? Już pomijając fakt, że w Polsce tego komputera nie byłbyś w stanie dostać, bo w Wielkiej Brytanii początkowo zostało wypuszczonych na rynek jedynie 30 000 sztuk, a wehikuł przemieszcza się w czasie nie w przestrzeni, to mamusia by ci 399 funtów raczej nie dała. A dzisiaj ten komputer można dostać za grosze.

Tonny_Kucus napisał/a:
Ja powiem tylko tyle to nie był zamach. Po prostu Kaczyński kazał mu lądować na tym lotnisku. Lotnisko w Smoleńsku było to AWARYJNE lotnisko gdzieś w lesie powinli oni lecieć do Mińska gdzie tam powinien wylądować samolot ale nie nasz "wielki" patriota postanowił tam lądować gdzie nie powinien


O czym ty chłopcze w ogóle rozmawiasz?! Lotnisko w Smoleńsku, to było lotnisko docelowe, a nie żadne awaryjne. Rozumiem, że ty już masz dostęp do wehikułu czasu i przeniosłeś się do samolotu na kilka minut przed katastrofą i już wszystko wiesz.
To może udaj się z tym do naszych "śledczych" którzy na razie to tylko żebrzą o jakiekolwiek ochłapy informacji od ruskich.

Dla tych którzy mają choć trochę otwarty umysł polecam choćby ostatni wywiad z Wiktorem Suworowem:

WYWIAD

A dla reszty PIOSENECZKA :)
_________________
Pozdrawiam
 
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2010-09-05, 12:00   

Może i mam 14 latek, ale mam to w dupie, mam w dupie ten cały "nowy porządek świata". W dupie mam wasze dupne teorie spiskowe. Co ma się stać, to się stanie. Nic na to nie poradzisz. Żal mi Ciebie, bo dajesz się omotać TYLKO SWOJEJ durnocie i usilnemu szukaniu prawdy. Dla takich osób jak ty ważniejsze są gadanie pierdół, niż rzeczy które są ważne dla polski jak m.in. VAT 23% czy zmniejszenie dodatku pogrzebowego.
Enjoy, nie chcę Cię obrazić ale koleś: daj sobie z tym spokój, bo niedługo trafisz do czubków. Do zobaczenia za kilka lat, kiedy to "będę miał rękę w nocniku"... A nie zapomniałem, w 2012 ma być koniec świata, bo tak mówią w Radiu Matwarz, Telewizji Wytrwam i ludzie z jedynej słusznej partii ;) .

Co do Amigi: komputer ten był wypuszczony w roku 92 i był w sprzedaży detalicznej w Polsce przed denominacją. Dzisiaj z palcem w tyłku mógłbym podrobić takie złotówki i "nie pytać mamusi o kilkaset funtów" ;) . Mój ojciec właśnie w 93 kupił w POLSCE A1200, dlatego mam sentyment to tego komputera. Jego równowartość po denominacji wynosiła ok 7 tyś zł, więc nie tak mało. Niestety, został sprzedany w celu kupna w 96 PC Optimusa, ale to inna bajka. Niewiele z tych wydarzeń pamiętam, wręcz nic, lecz mam do tego sentyment, ponieważ grałem na C64, A500 i pegasusie u kuzyna.
_________________
No elo.
 
 
     
MoonRider 


Wiek: 30
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-09-05, 20:21   

a ja bym sie cofnal w czasie o 11 postow. :D
 
 
     
Maciek_K 


Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 109
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-09-06, 01:58   

MJG_1 napisał/a:
Może i mam 14 latek, ale mam to w dupie, mam w dupie ten cały "nowy porządek świata". W dupie mam wasze dupne teorie spiskowe.


Nasze? Nagle ujrzałeś mnie w kilku osobach, czy jak? I gdzie ja cokolwiek pisałem o "teoriach spiskowych"? Twoje problemy gastryczne też pewnie mało kogo interesują. Rozumiem, że chciałeś sobie poprzeklinać, lecz na razie znasz tylko jedno brzydkie słowo...

MJG_1 napisał/a:
Co ma się stać, to się stanie. Nic na to nie poradzisz. Żal mi Ciebie, bo dajesz się omotać TYLKO SWOJEJ durnocie i usilnemu szukaniu prawdy.


Żal, to komentować te twoje wyziewy. Chcesz podyskutować, to dawaj konkrety, bo na razie to tylko ziejesz jadem sam do końca nie wiedząc dlaczego. "durnocie i usilnemu szukaniu prawdy"? :-) Czy ty dziecko na pewno urodziłeś się w 1996, bo gadki to siejesz rodem z PRL, coś w stylu:

"Nie dajcie się oszukać prawdzie, bo prawda zaciemnia wasze umysły... Obywatele! Prawda jest wrogim elementem każdego z nas osobna dobrobytu, naszej drogi ku nowoczesnej przyszłości..."

Ochłoń trochę.

MJG_1 napisał/a:
Dla takich osób jak ty ważniejsze są gadanie pierdół, niż rzeczy które są ważne dla polski jak m.in. VAT 23% czy zmniejszenie dodatku pogrzebowego.


Znaczy, ze popierasz podniesienie podatku do 23% czy jak? Wiem, że może ciężko będzie ci to zrozumieć, ale te wszystkie fakty bardzo ładnie się łączą. TUTAJ kolejna kostka układanki. A teraz chłopcze jeśli jesteś w stanie, to spróbuj logicznie pomyśleć. Użyj GOOGLE dowiedz się co to IMF, dowiedz się kim był Sławomir Skrzypek i jaka była jego polityka względem IMF. Co zrobił jego następca i jakie są tego koszty...

MJG_1 napisał/a:
Enjoy, nie chcę Cię obrazić ale koleś: daj sobie z tym spokój, bo niedługo trafisz do czubków..


O moje zdrowie to ty się dziecko nie martw, zajmij się lepiej swoim móżdżkiem chłonącym manipulacje jak gąbka.

MJG_1 napisał/a:
Dzisiaj z palcem w tyłku mógłbym podrobić takie złotówki i "nie pytać mamusi o kilkaset funtów".


Wzorowa postawa przyszłego wyborcy PO :-) czy na co oni tam się przefarbują, jak już nabędziesz prawa wyborcze.
Fan BTTF to by sobie pomyślał, że zabrał by ze sobą Almanach, czy wyniki Lotto... ale co ty sobie w ogóle będziesz głowę zawracał podrabianiem. Idź od razu zapi***ol tą Amigę.
Jeśli choć trochę nie zmądrzejesz i twoje kolejne posty będą wyglądały jak ten poprzedni to bez odbioru...
_________________
Pozdrawiam
 
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2010-09-06, 15:53   

Maciek_K napisał/a:
MJG_1 napisał/a:
Może i mam 14 latek, ale mam to w dupie, mam w dupie ten cały "nowy porządek świata". W dupie mam wasze dupne teorie spiskowe.


Nasze? Nagle ujrzałeś mnie w kilku osobach, czy jak? I gdzie ja cokolwiek pisałem o "teoriach spiskowych"? Twoje problemy gastryczne też pewnie mało kogo interesują. Rozumiem, że chciałeś sobie poprzeklinać, lecz na razie znasz tylko jedno brzydkie słowo...

MJG_1 napisał/a:
Co ma się stać, to się stanie. Nic na to nie poradzisz. Żal mi Ciebie, bo dajesz się omotać TYLKO SWOJEJ durnocie i usilnemu szukaniu prawdy.


Żal, to komentować te twoje wyziewy. Chcesz podyskutować, to dawaj konkrety, bo na razie to tylko ziejesz jadem sam do końca nie wiedząc dlaczego. "durnocie i usilnemu szukaniu prawdy"? :-) Czy ty dziecko na pewno urodziłeś się w 1996, bo gadki to siejesz rodem z PRL, coś w stylu:

"Nie dajcie się oszukać prawdzie, bo prawda zaciemnia wasze umysły... Obywatele! Prawda jest wrogim elementem każdego z nas osobna dobrobytu, naszej drogi ku nowoczesnej przyszłości..."

Ochłoń trochę.

MJG_1 napisał/a:
Dla takich osób jak ty ważniejsze są gadanie pierdół, niż rzeczy które są ważne dla polski jak m.in. VAT 23% czy zmniejszenie dodatku pogrzebowego.


Znaczy, ze popierasz podniesienie podatku do 23% czy jak? Wiem, że może ciężko będzie ci to zrozumieć, ale te wszystkie fakty bardzo ładnie się łączą. TUTAJ kolejna kostka układanki. A teraz chłopcze jeśli jesteś w stanie, to spróbuj logicznie pomyśleć. Użyj GOOGLE dowiedz się co to IMF, dowiedz się kim był Sławomir Skrzypek i jaka była jego polityka względem IMF. Co zrobił jego następca i jakie są tego koszty...

MJG_1 napisał/a:
Enjoy, nie chcę Cię obrazić ale koleś: daj sobie z tym spokój, bo niedługo trafisz do czubków..


O moje zdrowie to ty się dziecko nie martw, zajmij się lepiej swoim móżdżkiem chłonącym manipulacje jak gąbka.

MJG_1 napisał/a:
Dzisiaj z palcem w tyłku mógłbym podrobić takie złotówki i "nie pytać mamusi o kilkaset funtów".


Wzorowa postawa przyszłego wyborcy PO :-) czy na co oni tam się przefarbują, jak już nabędziesz prawa wyborcze.
Fan BTTF to by sobie pomyślał, że zabrał by ze sobą Almanach, czy wyniki Lotto... ale co ty sobie w ogóle będziesz głowę zawracał podrabianiem. Idź od razu zapi***ol tą Amigę.
Jeśli choć trochę nie zmądrzejesz i twoje kolejne posty będą wyglądały jak ten poprzedni to bez odbioru...

Zmądrzejesz? Mądrością nazywasz to, na jaki obóz polityczny głosuję lub czy jak ty mówisz "wchłaniam propagandę"? Dobrze, będę wchłaniał, nie będę wierzył w NWO i będę głosował na PO. Zabronisz mi?
Wolny kraj (tylko mi nie wyjeżdżaj tutaj że "tusk zaraz ci zrobi...", bo to już jest przereklamowane ;) ), ja jako tako tolerowałem twoje posty. Niestety ty narobiłeś rabarbaru. Ale też przepraszam, nie byłem do końca miły... Wierz sobie w co chcesz, mów sobie co chcesz, rób sobie co chcesz, ale nie rób propagandy na tym forum, bo po 1. to nie jest hydepark pod pałacem, po 2. można wkurzyć niektórych.
Dobrze że znalazł się jeden, który zatrzymał ten spór (ave inosak) ;) . Jak zwykle administracja na najwyższym poziomie.
_________________
No elo.
 
 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2010-09-06, 16:18   

Co nie znaczy, że z którymś z was się w pełni zgadzam - podatku Tuska nie lubię, a katastrofę mam gdzieś ;-)
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
Winhelp 


Wiek: 31
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 108
Skąd: wziąć na piwo?
Wysłany: 2010-09-06, 17:41   

Polityka potrafi rozwalic najlepsze forum, więc opamiętajcie się.
 
     
Elly Woods 


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 319
Skąd: Hill Valley
Wysłany: 2010-09-07, 17:05   

Wczoraj był superwizjer na TVN i pokazywali tych wszystkich niby zabitych ...Ludzie oni żyją i mają się dobrze.
Widze że Maciek K jest spod znaku obrońców krzyża....współczuje człowieku że masz tak mózg wyprany.
Maciek_K napisał/a:
Aha... i mówi mi o tym czternastolatek którego tatuś po powrocie z 8mio (tudzież więcej) godzinnej tyrałki włącza telewizor i poddaje swój mózg manipulacji płynącej z jedynie słusznych mediów... może żadną wiedzą, zwłaszcza o życiu, w tym wieku jeszcze nie grzeszysz, ale po fanie BTTF jakiejś inteligencji to bym się spodziewał... przynajmniej szczątkowej.

Pochwal się ile ty masz lat że oceniasz ludzi po wieku?
Cytat:
Znaczy, ze popierasz podniesienie podatku do 23% czy jak? Wiem, że może ciężko będzie ci to zrozumieć, ale te wszystkie fakty bardzo ładnie się łączą. TUTAJ kolejna kostka układanki. A teraz chłopcze jeśli jesteś w stanie, to spróbuj logicznie pomyśleć. Użyj GOOGLE dowiedz się co to IMF, dowiedz się kim był Sławomir Skrzypek i jaka była jego polityka względem IMF. Co zrobił jego następca i jakie są tego koszty...

Ja nie popieram podwyzek ale ciekawe co zrobiło by szlachetne i patryjotyczne PIS?
Zapewne by porozdawało kase na prawo i lewo a potem była by Grecja 2.
Wole żeby moje dzieci miały lepszą przyszłość nawet dzięki temu że ja sobie odmówie lepszego życia.
No niestety ,musimy iść do przodu a nie żyć przeszłością jak by tego chciał psychol kaczyński.

I dziwne że wszyscy pisowcy tak bardzo nie mogą patrzeć na TVN i GW,boją się ich jak straszydła ...I te durne oskarżenia ze są nieobiektywni,jakby TVP ,Gazeta POlska czy Radio maryja były takie cool i w ogóle sama prawda.
Człowieku wez się ogarnij i jedz na Krakowskie przedmieście pilnować krzyża...
_________________
 
 
     
myheaven 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Mar 2013
Posty: 0
Skąd: Ożarów
Wysłany: 2013-03-15, 12:15   

hejka
_________________
ziemia ogrodowa
 
     
Artur 


Wiek: 31
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 119
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2013-05-19, 18:32   

Z barku laku nabiłem sobie posta, bo dawno nic nie pisałem na forumie. No i przydało by się w końcu pobić inosaka w ilości postów #takie tam postanowienie półroczne :smile:
_________________
Droga tam dokąd jedziemy nie potrzebujemy dróg
 
 
     
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-23, 20:30   

Powodzenia. :>
 
     
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2013-07-20, 18:56   

Mnie pobij ;p
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2013-08-19, 03:20   

Sama patola, ludzie. Bez bicia, no błagam..
_________________
No elo.
 
 
     
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-08-25, 01:51   

Ale on sam prosi, czy to jest wciąż patola? :D
 
     
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2013-08-25, 11:05   

To już jest masochizm lub sado maso ;p Sie nudzi człowiekowi to wypisuje bzdury...
 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-08-25, 19:10   

https://www.google.pl/sea...&hl=pl&tbm=isch
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
eMka 

Wiek: 32
Dołączyła: 24 Cze 2008
Posty: 73
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2013-08-27, 01:06   

Widzę, że wam się zaczęło tutaj strasznie nudzić ;p
_________________
 
 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-08-30, 05:30   

_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
eMka 

Wiek: 32
Dołączyła: 24 Cze 2008
Posty: 73
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2013-08-30, 15:02   

Oooo jaaaaaaaaaa, jaki słodki!!!!!
_________________
 
 
     
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-08-31, 16:16   

RAINBOW DASH! ♥


 
     
Del 
Moderator


Wiek: 35
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 857
Skąd: Krk
Wysłany: 2013-09-01, 20:44   

Straszne:)
 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-09-02, 09:59   

Tak, straszne! :twisted:

_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
Neon 


Wiek: 28
Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 0
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-09-02, 10:24   

Kuce... Kuce wszędzie :v
_________________
Nie ma tego złego co by nie wyszło na chleb
 
 
     
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-09-03, 19:56   

 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-09-04, 02:17   

_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-09-04, 17:50   

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group