Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
To może teraz ja?
Autor Wiadomość
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-10-16, 19:30   To może teraz ja?

Dzień dobry wszystkim :) ! (Mam 12 lat, sądząc po informacjach pod avatarami jesteście ode mnie starsi, więc trzeba się dobrze odnosić do starszych)
Moja przygoda z BTTF zaczęła się rok temu. Wiem, ze dla was to strasznie krótko. Kochaliście BTTF o wiele wcześniej niż ja, ale cóż. Wracając do filmu - leżałam na łóżku w swoim pokoju w deszczowy dzień i nie wiedziałam, co robić. Pomyślałam, że nigdy nie widziałam BTTF - ba, myślałam, że "Powrót do przyszłości" to tylko jedna część. Obejrzałam więc trylogię. Nie mogłam odkleić się od monitora :D . Moja miłość do tego filmu rośnie do dzisiaj. Moim wymarzonym prezentem na święta jest właśnie książka na podstawie filmu :)
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2010-10-17, 15:57   Re: To może teraz ja?

Turqi napisał/a:
Dzień dobry wszystkim :) ! (Mam 12 lat, sądząc po informacjach pod avatarami jesteście ode mnie starsi, więc trzeba się dobrze odnosić do starszych)
Moja przygoda z BTTF zaczęła się rok temu. Wiem, ze dla was to strasznie krótko. Kochaliście BTTF o wiele wcześniej niż ja, ale cóż. Wracając do filmu - leżałam na łóżku w swoim pokoju w deszczowy dzień i nie wiedziałam, co robić. Pomyślałam, że nigdy nie widziałam BTTF - ba, myślałam, że "Powrót do przyszłości" to tylko jedna część. Obejrzałam więc trylogię. Nie mogłam odkleić się od monitora :D . Moja miłość do tego filmu rośnie do dzisiaj. Moim wymarzonym prezentem na święta jest właśnie książka na podstawie filmu :)

Nooo... W końcu znalazł się w Polsce młodszy fan BTTF niż ja... :D
This is heavy!
Ale powiedzieć "Witam" wypada ;) .
_________________
No elo.
 
 
     
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-10-17, 16:23   

Miło mi kogoś rozweselić :D . Też witam.
 
     
Elly Woods 


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 319
Skąd: Hill Valley
Wysłany: 2010-10-18, 14:22   

OoO wiatam kolejną fanke Trylogii,nas kobiet jest tu mało :P ...Cieszy że coraz młodsi kochają BTTF :mrgreen:
_________________
 
 
     
Artur 


Wiek: 31
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 119
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2010-10-19, 15:23   

Witam szanowną Panią i życzę udanej podróży naszym forumowym Deloreanem
_________________
Droga tam dokąd jedziemy nie potrzebujemy dróg
 
 
     
Rycerz 2000 


Wiek: 26
Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: Z daleka
Wysłany: 2010-10-21, 18:11   

Elly Woods napisał/a:
Cieszy że coraz młodsi kochają BTTF

MJG_1 napisał/a:
W końcu znalazł się w Polsce młodszy fan BTTF niż ja...

Ja swojej historii jeszcze nie pisałem, więc dołączę do tematu. Pierwszy raz obejrzałem BTTF, kiedy miałem 4, może 5 lat. Od tamtego czasu zastanawiałem się, ile kosztuje taki "Dejojjan". Tuż po drugiej części, od której zacząłem, nadszedł czas na jedynkę i trójkę. Byłem zafascynowany trylogią, ale potem o niej zapomniałem. Niedawno zobaczyłem na Allegro DeLoreana. Natychmiast przypomniałem sobie o BTTF. Ściągnąłem wszystkie części, obejrzałem i postanowiłem dołączyć do forum.bttf.pl . Tylko tyle... i aż tyle. :smile:
_________________
www.80smagic.fora.pl -wszystko o latach osiemdziesiątych. Pomóżcie tworzyć!
 
 
     
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-10-21, 18:43   

Rycerz 2000 napisał/a:

Ja swojej historii jeszcze nie pisałem, więc dołączę do tematu. Pierwszy raz obejrzałem BTTF, kiedy miałem 4, może 5 lat. Od tamtego czasu zastanawiałem się, ile kosztuje taki "Dejojjan". Tuż po drugiej części, od której zacząłem, nadszedł czas na jedynkę i trójkę. Byłem zafascynowany trylogią, ale potem o niej zapomniałem. Niedawno zobaczyłem na Allegro DeLoreana. Natychmiast przypomniałem sobie o BTTF. Ściągnąłem wszystkie części, obejrzałem i postanowiłem dołączyć do forum.bttf.pl . Tylko tyle... i aż tyle. :smile:


Fajna historia :D

"Dejojjan" xD
Ostatnio zmieniony przez Turqi 2011-07-19, 13:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2010-10-31, 18:21   Re: To może teraz ja?

Turqi napisał/a:
Dzień dobry wszystkim :) ! (Mam 12 lat, sądząc po informacjach pod avatarami jesteście ode mnie starsi, więc trzeba się dobrze odnosić do starszych)
Moja przygoda z BTTF zaczęła się rok temu. Wiem, ze dla was to strasznie krótko. Kochaliście BTTF o wiele wcześniej niż ja, ale cóż. Wracając do filmu - leżałam na łóżku w swoim pokoju w deszczowy dzień i nie wiedziałam, co robić. Pomyślałam, że nigdy nie widziałam BTTF - ba, myślałam, że "Powrót do przyszłości" to tylko jedna część. Obejrzałam więc trylogię. Nie mogłam odkleić się od monitora :D . Moja miłość do tego filmu rośnie do dzisiaj. Moim wymarzonym prezentem na święta jest właśnie książka na podstawie filmu :)


jak na 12-latke, to ladnie zaczelas :) po stylu wypowiedzi nie domyslilbym sie ile masz lat :) oby tak dalej!

jako ze reprezentujesz plec piekna, to moze bys wrzucila jakies swoje zdjecie? :D
_________________
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2010-10-31, 20:23   Re: To może teraz ja?

bttf.pl napisał/a:

jako ze reprezentujesz plec piekna, to moze bys wrzucila jakies swoje zdjecie? :D

Kicor, nie wiedziałem że należysz do tych "kochających dzieci inaczej" :D .
_________________
No elo.
 
 
     
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-10-31, 20:39   Re: To może teraz ja?

bttf.pl napisał/a:

jako ze reprezentujesz plec piekna, to moze bys wrzucila jakies swoje zdjecie? :D


http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100000555171516 - moje konto na Facebooku, mam jedno zdjęcie (troszkę niewyraźne) ale może być :D
Ostatnio zmieniony przez Turqi 2010-11-01, 12:23, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2010-10-31, 22:20   Re: To może teraz ja?

MJG_1 napisał/a:
Kicor, nie wiedziałem że należysz do tych "kochających dzieci inaczej" :D .

a ja nie wiedzialem, ze masz jakis problem z głową.

Turqi napisał/a:
http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100000555171516 - moje konto na Facebooku, mam jedno zdjęcie (troszkę niewyraźne) ale może być :D

no i elegnacko :)
_________________
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2010-10-31, 22:27   Re: To może teraz ja?

bttf.pl napisał/a:
MJG_1 napisał/a:
Kicor, nie wiedziałem że należysz do tych "kochających dzieci inaczej" :D .

a ja nie wiedzialem, ze masz jakis problem z głową.


Szanowny panie Administratorze, ta wypowiedź była kierowana moim instynktownym i niezbyt kulturalnym zachowaniem, które jest sprzeczne z zasadami net etykiety. Bardzo za ten incydent przepraszam. :)

P.S 2 lata temu miałem małe wstrząśnienie mózgu, niektóre szare komórki nie funkcjonują od tego czasu prawidłowo :D .
_________________
No elo.
 
 
     
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2010-11-01, 11:35   

ok. wybaczam. nie bedzie permbana ;D
_________________
 
     
Longer713 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 6
Skąd: Wrocław / Limerick
Wysłany: 2011-12-23, 18:06   

Witam drogich forumowiczów :)

Widzę że dawno nie było świeżej krwi wśród fanów Delorean'a także pozwólcie że się przedstawię. Jestem Tomek, 18-latek z Wrocławia.
Praktycznie całe moje dzieciństwo to wspaniałe chwile spędzone z trylogia "Powrotu do przyszłości" który uwielbiam niezmiennie przez tyle lat.
Pamiętam nawet, jak raz zabawiłem się pewnego wieczoru rekonstruując ręcznie cała scenerię skoku w czasie podczas pamiętnej burzy w 1955 :)

Aktualnie przygotowuję się do przyszłorocznej przeprowadzki do Irlandii, najpewniej do Limerick. moim wielkim pragnieniem jest dorobić się tam Delorean'a i być jego kolejnym szczęśliwym kierowcą :D
Marze o nim od małego i mam nadzieję że uda mi się uzbierać odpowiednia kwotę zanim pójdę na emeryturę :D

Z zainteresowań mogę powiedzieć że bardzo interesuję się muzyką, jestem wielkim fanem The Cranberries od prawie 2 lat, gram na gitarze, przymierzam się do założenia małej manufaktury produkującej sprzęt audio (jak na razie głownie dla gitarzystów) i jak już wspomniałem za rok wyjeżdżam do Irlandii co mam nadzieję zakończy się ostateczną przeprowadzką do tego wspaniałego kraju Delorean'ów :D

Gdyby ktoś był przypadkiem swoim Deloran'em przejazdem przez Wrocław, dajcie znać Very Happy Z miłą chęcią bym go zobaczył na żywo. Póki go sam nie kupię :D
 
 
     
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-12-23, 18:52   

Cześć Longer! Miło Cię poznać. Życzę dobrej zabawy na forum. ;)
 
     
Longer713 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 6
Skąd: Wrocław / Limerick
Wysłany: 2011-12-23, 20:38   

A dziękuję :D

Nie ma to jak spędzić wieczór z przewodnikiem po Irlandii i wpatrywać się w zdjęcie Delo ^^
Dzisiaj skusiłem się zobaczyć "Hakera", polska kinematografia nie zrobiła na mnie wrażenia ale ten dźwięk sześciu garów Delorean'a :D :D:D

Tylko coś mu siłownik od lewego "skrzydła" siadł :D
 
 
     
Artur 


Wiek: 31
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 119
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2011-12-27, 13:15   

Ja również witam serdecznie na naszym pełnym przygód, humoru paradoxów i zaburzeń continuum czasoprzestrzennego zacnym forum o największym arcydziele kinematografii światowej.

Longer713 napisał/a:

Pamiętam nawet, jak raz zabawiłem się pewnego wieczoru rekonstruując ręcznie cała scenerię skoku w czasie podczas pamiętnej burzy w 1955 :)
:D


Wiele razy bawiłem w całą trylogie: najpierw przy użyciu zabawek, potem w wersji monodramy (sam grałem wszystkie role :grin:
_________________
Droga tam dokąd jedziemy nie potrzebujemy dróg
 
 
     
Chudy_2001 


Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 18
Skąd: Biorą się dzieci ?
Wysłany: 2011-12-27, 16:59   

Artur napisał/a:
Wiele razy bawiłem w całą trylogie: najpierw przy użyciu zabawek,


Ja pisze Mod do gry Live For Speed, jak auto rozpędzone do 88mil, skacze w czasie :mrgreen: .Pierwsze beta testy wypadły pomyślnie, teraz muszę poszukać DeLoreana w formacie 3d Studio i przerobić go do pliku vob.
_________________
 
     
Turqi 


Wiek: 26
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-12-27, 17:13   

No to powodzenia. :mrgreen:
 
     
liry123 

Wiek: 27
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 31
Skąd: LG
Wysłany: 2011-12-27, 19:53   

Powodzenia co do moda, sam gram w LFS i chętnie zostane BETA testerem :cool:
_________________
 
 
     
Chudy_2001 


Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 18
Skąd: Biorą się dzieci ?
Wysłany: 2011-12-27, 20:14   

liry123, skoro grasz w lfs, to powinieneś znać mój nick, lub moją stronę www .

EDIT.................


Film wersja beta, bez Deloreana http://youtu.be/jgotdAdHcEI
_________________
Ostatnio zmieniony przez Chudy_2001 2011-12-29, 16:45, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
inosak 
Administrator



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2005
Posty: 497
Skąd: Opole
Wysłany: 2011-12-28, 00:23   

Pomysł z LFS genialny, ostatnio tylko w to napieram, mój nick oczywiście inosak :twisted:
_________________
Pozdrawiam, inosak
 
 
     
Chudy_2001 


Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 18
Skąd: Biorą się dzieci ?
Wysłany: 2011-12-28, 11:27   

Proponuję aby Admin przeniósł temat, bo się robi bałagan :razz:
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group