Back To The Future Strona Główna Back To The Future


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Deloreanem do ślubu?

Czy chciałabyś/chciałbyś pojechać DeLoreanem DMC12 do ślubu?
Tak
100%
 100%  [ 12 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2010-02-17, 20:51   Deloreanem do ślubu?

Witam!
Moja siostra bierze w maju 2011 ślub, więc chciałbym jej zrobić miłą niespodziankę. Nie wybrali jeszcze żadnego samochodu do ślubu, więc pomyślałem o Delo... Oboje znają trylogię, oboje także oglądali w dzieciństwie, więc powinni być zadowoleni. Jedynym mankamentem jest to że biorą ślub w miejscowości, której mieszkam - Jabłoniu, nad kanałem Wieprz-Krzna, koło Białej Podlaskiej, w woj. Lubeskim... Pomyślałem najpierw o Jamesie, więc ładnie przedstawiłem się itp, pokazałem mu sprawę, on powiedział, czemu nie, mógłby wynająć... Ale nie zapytałem się go o najważniejsze - czy nie przeszkadzałaby mu lokalizacja :/...
Tak czy inaczej, pomijając sprawy organizacyjne i finansowe, to czy wy byście chcieli pojechać Delo do ślubu, jak np. tak para z UK: http://www.youtube.com/watch?v=cU2PVSURLCg ?
Dzięki wam wszystkim i pozdrawiam!
_________________
No elo.
 
 
     
krakow_kult 

Wiek: 40
Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Krk
Wysłany: 2010-03-02, 21:27   

Na otomoto ktoś oferował wynajęcie delo... do właśnie takich imprez... Zerknij tam lob google to możne znajdziesz takowe info..
 
     
Elly Woods 


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 319
Skąd: Hill Valley
Wysłany: 2010-03-09, 13:13   

Osobiście chciałabym do śłubu pojechać delo ,tylko nie wiem co na to reszta rodziny.Pomysł oryginalny brava za kreatywność...
Same drzwi delo zrobią furore nawet dla tych co nie znają trylogii...Pogadaj z Jamesem przez tel ,jakoś się dogadacie ,samochód prawie wszędzie dojedzie więc nie ma problemu...Kasa załatwia wszystko :razz:
_________________
 
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2010-03-09, 15:27   

Elly Woods napisał/a:
Osobiście chciałabym do śłubu pojechać delo ,tylko nie wiem co na to reszta rodziny.Pomysł oryginalny brava za kreatywność...
Same drzwi delo zrobią furore nawet dla tych co nie znają trylogii...Pogadaj z Jamesem przez tel ,jakoś się dogadacie ,samochód prawie wszędzie dojedzie więc nie ma problemu...Kasa załatwia wszystko :razz:

Tak pisałem jakiś czas temu... Powiedział spoko, jak załatwię mu nocleg i dojazd oraz oczywiście kiedy delo będzie złożony ;P. Ogólnie mogłoby nawet wypalić, tylko jeszcze trzeba z młodymi pogadać ;) .
_________________
No elo.
 
 
     
Elly Woods 


Wiek: 34
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 319
Skąd: Hill Valley
Wysłany: 2010-03-11, 12:31   

To fajnie życze ci udanych interesów z Jamesem ...Jakby się udało mile widziane fotki kiedyś tam :razz:
_________________
 
 
     
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2010-06-13, 21:52   

znajomi jechali Trabantem do slubu, wiec i DeLoreanem mozna, choc na pewno bedzie to bardziej kosztowne :)

MJG_1, jak uda Ci sie cos zalatwic w tej sprawie, to daj znac :)
_________________
 
     
ziele 


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-06-20, 22:42   

Jesli moglbym cos zaproponowac to ja bym sie pobawil dodatkami do DeLoreana. Biale wstazki ulokowal bym na przednim zderzaku oraz nad tylnimi bloktmikami.
Jakis bukiecik kwiatow na masce cos na znak tego co mial DeLorean w III czesci.
Do przemyslenia...
 
     
czarza 
Właściciel DMC-12



Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 24
Skąd: sopot
Wysłany: 2011-01-07, 01:24   

od dawna nie zaglądałem i właśnie znalazłem ten topic.

W czerwcu 2010 podjechałem deloreanem do własnego ślubu! Zrobiło się niezłe zamieszanie.
moja obecna szczęśliwa małżonka przyjechała AMC Pacer'em (zdecydowanie mniej znany ale wygląda trochę jak pojazd kosmiczny z kreskówki JETSONS) i razem odjechaliśmy DMC

oto link do (bardzo prostej) strony którą zmontowaliśmy z tej okazji : www.film-star.pl


W razie czego służę pomocą. duży dystans to w sumie (oprócz finansowego ) nie problem bo i tak trzeba by go przewieźć na lawecie.

we wrześniu wynająłem samochód pewnej parze w Słupsku. to 120km z Sopotu więc zrobiłem wycieczkę. Mało brakowało a bym nie dojechał ponieważ woda z układu chłodniczego gdzieś wyparowała i wyglądało jakbym się przenosił w czasie! Ale ostatecznie udało się opanować sytuację.

pozdrawiam wszystkich noworocznie
Paweł
_________________
go back
 
     
bttf.pl 
Administrator



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 957
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-01-07, 01:28   

czarza napisał/a:
W czerwcu 2010 podjechałem deloreanem do własnego ślubu! Zrobiło się niezłe zamieszanie.
moja obecna szczęśliwa małżonka przyjechała AMC Pacer'em (zdecydowanie mniej znany ale wygląda trochę jak pojazd kosmiczny z kreskówki JETSONS) i razem odjechaliśmy DMC


ciekawe :D moglbys pokazac jakies zdjecia?
_________________
 
     
czarza 
Właściciel DMC-12



Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 24
Skąd: sopot
Wysłany: 2011-01-07, 01:51   

jasne

mam nadzieję, że link zadziała:

http://picasaweb.google.c...239538351002434
_________________
go back
 
     
MJG_1 


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 190
Skąd: Słoica
Wysłany: 2011-01-07, 15:08   

Czarza, mógłbym prosić o jakiś kontakt na PW? :)
_________________
No elo.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group