Back To The Future

Jeszcze inne filmy - Efekt motyla (Butterfly effect)

Czarny - 2004-06-05, 14:41
: Temat postu: Efekt motyla (Butterfly effect)
Pisze o filmie "efekt motyla" z motylem nie ma nic wspólnego ,ale film jest zaje..fajny :)
Nie wiem kidy jest premier ale nie długo .Ja go widziałem.w cinemie jest opis i tam piszą zawsze jakie są podobne filmy i był bttf .film jest o gości który w dzieciństwie miał zaniki pamięci , w które może sie przesunąć w czasie i zmnienić przyszłość i za każdym razem było coraz gorzej :) ....

obejrzyjcie !!! opłaca sie iść do kina nawet za dużą kase .Film jest genialny!!! 8)


TU link do recenzji na wp.
Maciek_K - 2004-06-05, 23:59
:
No... spoko... zajebiscie... wreszcie jakiś film o podróżach w czasie... Trzebabędzie obejżeć... Ciekawe tylko, czy choć w części jest w stanie dorównać trylogii...
mody - 2004-06-09, 08:35
:
ja juz sobie szarpie przez emule :lol:
Sowiasty (v2.0) - 2004-06-09, 14:40
:
Mi zablokowali p2p :cry: :cry: :cry: Czy da się to JAKOŚ ominąć:?: :?:
Kacper_K - 2004-06-09, 18:17
:
Nie wydaje mi sie zebvy sie dalo,Ja nie mam zamiaru sciagac bo u mnie sciagalo by sie jakis tydzien jakby mi chodzil komp cale dnie(:(:(:
bttf.pl - 2004-06-09, 18:30
:
da sie sciagac majac zablokowane porty. wystarczy zrobic tunelowanie. wiecej o tym znajdziesz w internecie
Sowiasty (v2.0) - 2004-06-09, 19:42
:
Może jakiś link??
bttf.pl - 2004-06-15, 07:31
:
na płycie dvd z filmem Haker na poczatku sa reklamy m.in. filmu Efekt Motyla. z trailera wynika ze film jest bardzo fajny :D

no i zdziwiło mnie troche jak zobaczylem reklame rego filmu... :)
mody - 2004-06-15, 17:14
:
Kicor w jakiej gazecie jest Haker i pytanie drugie czy da sie jeszcze ja kupić ?? :mrgreen:
bttf.pl - 2004-06-15, 17:18
:
Kicor napisał/a:
dalem cos 9 zł, film był w gazecie NAJ


Mody trzeba czytac wszystko co sie dzieje na forum. :mrgreen:

gazeta jest w kioskach od wczoraj wiec powinna jeszcze być, a jak nie to ci moja plyte pozycze
Sowiasty (v2.0) - 2004-06-15, 19:34
:
Ja sie u mnie załapałem na ostatni egzęplarz...
Maciek_K - 2004-06-22, 21:14
:
Właśnie obejżałem "Efekt Motyla" i muszę powiedzieć, że troszkę się na nim zawiodłem. Oczywiście polecam obejrzenie go, bo nie jest zły, ale spodziewałem się czegoś lepszego. Prawdę mówiąc, to nosiłem się z zamiarem obejrzenia go w kinie, ale cieszę się, że obejrzałem go na kompie.

Jeśli chodzi o motyw podróży w czasie, to nie spodziewajcie się żadnych rewelacji znanych z BTTF. Jest full niespójności, oczywiście aby je wszystkie wyłapać trzeba film obejrzeć przynajmniej ze dwa razy, ale ja narazie nie mam takiego zamiaru. Jedno co mnie raziło, to jak koleś zmieniał przeszłość, to niezabardzo zmieniał się jego wygląd, ciąglę miał tą pedalską brudkę, nawet jako członek bractwa.... Ale nie będę pisał za dużo, żeby nie zdradzać wam fabuły.

Jedno jednak musze napisać. Jak ktoś nie lubi spoilerów, to niech dalej nie czyta:
.
.
.
.
Rozwaliło mnie maksymalnie jak był w więzieniu, wraca do momentu jak był w przedszkolu i dziurawi sobie ręce po czym jedyne co się zmienia to to, że ma blizny, nic innego się nie zmienia. A sami twórcy tego filmu na początku nawiązują do teori chaosu, że trzepot motyla może wywołać huragan... A tu nic się nie zmienia... To mnie rozwaliło.

Rozśmieszyło mnie też, jak zobaczyłem klijentkę z "Interstate 60" który ostatnio oglądałem. Czy ona naprawdę jest aż taka ładna?? Bo mi się ona średnio podoba :-/ A w każdym filmie (Roadtrip itd) robią z niej jakieś bóstwo!

TU macie recenzję tego filmu (recenzję a nie jakiś lipny opisik) a TU inne wypowiedzi o tym filmie.
Maciek_K - 2004-09-03, 02:20
:
No i jak tam? Ktoś widział już ten film??? Jakieś wrażenia?
Czarny - 2004-09-03, 16:03
:
no ja widziałem mi sie tam podoba fajny film z 3 już widziałem. I polecam . Z bttf prwaie nic wspólnego to nie ma .Ale film fajny.Apropos fajnych filmów polecam Alien vs. Predator zejiebisty film ,dobry w ryj . :wink:
mymon - 2004-09-06, 19:04
:
Witam...
Też widziałem ostatnio ten film i mi sie spodobał. Podróże w czasie są tu słabe, można powiedzięć że nawet wogóle ich nie ma..... ale polecam film. Bardzo ładny ;P
Czarny - 2004-09-18, 12:31
:
Cholera a ktorą wersje widzieliści może widzieliście tą gorszą i wam sie nie podobało.Jaką widzieliście. Bo miałem wersje z na końcu było że oglądał film i patrzył jak był mały miał 7 lat i dopiero Poznawał to Kehtley (czy ja to sie tam pisze)i powiedział jej że nie che jej znać a teraz oglądałem że oglądał film (też) Ale ja sie rodził i przesunoł sie tam i umarł przy porodzie. Ta druga była głupie ale mnie sgasiło oglądam ten sam film ale inny nie wiedziałem o co chodzi.