Back To The Future

Forum - Co u was?

MJG_1 - 2014-09-23, 02:04
: Temat postu: Co u was?
Dzień dobry, cześć i czołem!
Forum nie jest już od dawien dawna w życiowej formie, ale na pewno znajduje się garstka ludzi, którzy czasem tu wbijają i nie zostawiają trwałej wiadomości.. a szkoda.
I właśnie - co u was? Jak potoczyły się wasze losy, życie? Czy marzenia sprzed paru lat się spełniły? Czy ktoś w przyszłym roku będzie ściągał z Florydy kolejnego DMC? :D
Turqi - 2014-09-23, 14:42
:
Z forum jest takie cmentarzysko, że od czasu do czasu wpadam tu wirtualną świeczkę zapalić. (*)
Ogólnie to wydostałam się z obornickiej gimbazy i przeprowadziłam ze starszym bratem do Poznania. Jest trudno, płaczu jeszcze nie ma chociaż na pewno będzie, jednak zaciskam zęby bo sama sobie taki los zgotowałam :'D Ogólnie jestem owcą w wielkim mieście. Zdążyłam się przez ten rok czy dwa uzależnić od kinematografii i seriali. I stałam się śmieszkiem hehe poza kontrolą, a w szafie mam czipsy i batony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MJG_1 - 2014-09-26, 14:22
:
Turqi napisał/a:
I stałam się śmieszkiem hehe poza kontrolą, a w szafie mam czipsy i batony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#showyourmirko #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tonny_Kucus - 2015-01-01, 09:26
:
Tiaaa spełniło się jedno marzenie. Kupiłem samochód szkoda tylko że nie Delorean'a :razz:
LilliannaReese - 2020-09-14, 15:51
:
Dobra gra online teraz rarytasem, mimo że przemysł jest bardzo rozwinięty. Od dawna szukałem czegoś fajnego i w końcu to znalazłem.