Back To The Future

W jaki sposób zostałem fanem Trylogii? - Moja przygoda

bingo009 - 2012-01-12, 17:58
: Temat postu: Moja przygoda
Otóż kiedy byłem mały, to czasami razem z bratem się oglądało w telewizji, kiedy leciało. Wiedziałem, że jest ona o wehikule czasu i że są 3 części, ale reszta filmu była dla mnie czarną magią. W pamięci jedynie utkwił mi dziki zachód z BTTF III. W końcu kiedyś zobaczyłem mod do GTA Vice City dodający podróże w czasie. Zainstalowałem go i mi się bardzo spodobał. Potem zdobyłem wszystkie części BTTF i tak stałem się fanem. Nie mogłem się oderwać od tego filmu. Nawet sprawiłem, że mój młodszy kuzyn polubił BTTF. Ostatnio miałem przerwę w fanowaniu i to długą. Ale z okazji swojego powrotu, sklejam papierowe DeLorean'y. Mam już BTTF I, i teraz pracuje nad BTTF II. Kiedy zdobędę prawko(nie mam jeszcze 18) chciałem mieć DeLoreana, ale wiem, że z różnych powodów to nie możliwe.
liry123 - 2012-01-13, 07:49
:
To życzę ci powodzenia w zdaniu prawka i zdobyciu Dela. Wielu obiera ten cel ale mało komu się to udaje.
docbrown4 - 2012-01-13, 17:58
:
DeLoreana ciężko zdobyć i są drogie no ale jak to mówił Doc "Jeśli się weźmiesz, to osiągniesz szczyty"
bingo009 - 2012-01-29, 19:19
:
Sorka, że tak późno, ale dzięki. Teraz mam już wszystkie modele poza BTTF III RailRoad. A co do Delo w przyszłości. Kto wie, może przypadkiem wpadnie mi w ręce ogłoszenie sprzedaży Delo :D