Back To The Future

W jaki sposób zostałem fanem Trylogii? - To może teraz ja?

Turqi - 2010-10-16, 20:30
: Temat postu: To może teraz ja?
Dzień dobry wszystkim :) ! (Mam 12 lat, sądząc po informacjach pod avatarami jesteście ode mnie starsi, więc trzeba się dobrze odnosić do starszych)
Moja przygoda z BTTF zaczęła się rok temu. Wiem, ze dla was to strasznie krótko. Kochaliście BTTF o wiele wcześniej niż ja, ale cóż. Wracając do filmu - leżałam na łóżku w swoim pokoju w deszczowy dzień i nie wiedziałam, co robić. Pomyślałam, że nigdy nie widziałam BTTF - ba, myślałam, że "Powrót do przyszłości" to tylko jedna część. Obejrzałam więc trylogię. Nie mogłam odkleić się od monitora :D . Moja miłość do tego filmu rośnie do dzisiaj. Moim wymarzonym prezentem na święta jest właśnie książka na podstawie filmu :)
MJG_1 - 2010-10-17, 16:57
: Temat postu: Re: To może teraz ja?
Turqi napisał/a:
Dzień dobry wszystkim :) ! (Mam 12 lat, sądząc po informacjach pod avatarami jesteście ode mnie starsi, więc trzeba się dobrze odnosić do starszych)
Moja przygoda z BTTF zaczęła się rok temu. Wiem, ze dla was to strasznie krótko. Kochaliście BTTF o wiele wcześniej niż ja, ale cóż. Wracając do filmu - leżałam na łóżku w swoim pokoju w deszczowy dzień i nie wiedziałam, co robić. Pomyślałam, że nigdy nie widziałam BTTF - ba, myślałam, że "Powrót do przyszłości" to tylko jedna część. Obejrzałam więc trylogię. Nie mogłam odkleić się od monitora :D . Moja miłość do tego filmu rośnie do dzisiaj. Moim wymarzonym prezentem na święta jest właśnie książka na podstawie filmu :)

Nooo... W końcu znalazł się w Polsce młodszy fan BTTF niż ja... :D
This is heavy!
Ale powiedzieć "Witam" wypada ;) .
Turqi - 2010-10-17, 17:23
:
Miło mi kogoś rozweselić :D . Też witam.
Elly Woods - 2010-10-18, 15:22
:
OoO wiatam kolejną fanke Trylogii,nas kobiet jest tu mało :P ...Cieszy że coraz młodsi kochają BTTF :mrgreen:
Artur - 2010-10-19, 16:23
:
Witam szanowną Panią i życzę udanej podróży naszym forumowym Deloreanem
Rycerz 2000 - 2010-10-21, 19:11
:
Elly Woods napisał/a:
Cieszy że coraz młodsi kochają BTTF

MJG_1 napisał/a:
W końcu znalazł się w Polsce młodszy fan BTTF niż ja...

Ja swojej historii jeszcze nie pisałem, więc dołączę do tematu. Pierwszy raz obejrzałem BTTF, kiedy miałem 4, może 5 lat. Od tamtego czasu zastanawiałem się, ile kosztuje taki "Dejojjan". Tuż po drugiej części, od której zacząłem, nadszedł czas na jedynkę i trójkę. Byłem zafascynowany trylogią, ale potem o niej zapomniałem. Niedawno zobaczyłem na Allegro DeLoreana. Natychmiast przypomniałem sobie o BTTF. Ściągnąłem wszystkie części, obejrzałem i postanowiłem dołączyć do forum.bttf.pl . Tylko tyle... i aż tyle. :smile:
Turqi - 2010-10-21, 19:43
:
Rycerz 2000 napisał/a:

Ja swojej historii jeszcze nie pisałem, więc dołączę do tematu. Pierwszy raz obejrzałem BTTF, kiedy miałem 4, może 5 lat. Od tamtego czasu zastanawiałem się, ile kosztuje taki "Dejojjan". Tuż po drugiej części, od której zacząłem, nadszedł czas na jedynkę i trójkę. Byłem zafascynowany trylogią, ale potem o niej zapomniałem. Niedawno zobaczyłem na Allegro DeLoreana. Natychmiast przypomniałem sobie o BTTF. Ściągnąłem wszystkie części, obejrzałem i postanowiłem dołączyć do forum.bttf.pl . Tylko tyle... i aż tyle. :smile:


Fajna historia :D

"Dejojjan" xD
bttf.pl - 2010-10-31, 18:21
: Temat postu: Re: To może teraz ja?
Turqi napisał/a:
Dzień dobry wszystkim :) ! (Mam 12 lat, sądząc po informacjach pod avatarami jesteście ode mnie starsi, więc trzeba się dobrze odnosić do starszych)
Moja przygoda z BTTF zaczęła się rok temu. Wiem, ze dla was to strasznie krótko. Kochaliście BTTF o wiele wcześniej niż ja, ale cóż. Wracając do filmu - leżałam na łóżku w swoim pokoju w deszczowy dzień i nie wiedziałam, co robić. Pomyślałam, że nigdy nie widziałam BTTF - ba, myślałam, że "Powrót do przyszłości" to tylko jedna część. Obejrzałam więc trylogię. Nie mogłam odkleić się od monitora :D . Moja miłość do tego filmu rośnie do dzisiaj. Moim wymarzonym prezentem na święta jest właśnie książka na podstawie filmu :)


jak na 12-latke, to ladnie zaczelas :) po stylu wypowiedzi nie domyslilbym sie ile masz lat :) oby tak dalej!

jako ze reprezentujesz plec piekna, to moze bys wrzucila jakies swoje zdjecie? :D
MJG_1 - 2010-10-31, 20:23
: Temat postu: Re: To może teraz ja?
bttf.pl napisał/a:

jako ze reprezentujesz plec piekna, to moze bys wrzucila jakies swoje zdjecie? :D

Kicor, nie wiedziałem że należysz do tych "kochających dzieci inaczej" :D .
Turqi - 2010-10-31, 20:39
: Temat postu: Re: To może teraz ja?
bttf.pl napisał/a:

jako ze reprezentujesz plec piekna, to moze bys wrzucila jakies swoje zdjecie? :D


http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100000555171516 - moje konto na Facebooku, mam jedno zdjęcie (troszkę niewyraźne) ale może być :D
bttf.pl - 2010-10-31, 22:20
: Temat postu: Re: To może teraz ja?
MJG_1 napisał/a:
Kicor, nie wiedziałem że należysz do tych "kochających dzieci inaczej" :D .

a ja nie wiedzialem, ze masz jakis problem z głową.

Turqi napisał/a:
http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100000555171516 - moje konto na Facebooku, mam jedno zdjęcie (troszkę niewyraźne) ale może być :D

no i elegnacko :)
MJG_1 - 2010-10-31, 22:27
: Temat postu: Re: To może teraz ja?
bttf.pl napisał/a:
MJG_1 napisał/a:
Kicor, nie wiedziałem że należysz do tych "kochających dzieci inaczej" :D .

a ja nie wiedzialem, ze masz jakis problem z głową.


Szanowny panie Administratorze, ta wypowiedź była kierowana moim instynktownym i niezbyt kulturalnym zachowaniem, które jest sprzeczne z zasadami net etykiety. Bardzo za ten incydent przepraszam. :)

P.S 2 lata temu miałem małe wstrząśnienie mózgu, niektóre szare komórki nie funkcjonują od tego czasu prawidłowo :D .
bttf.pl - 2010-11-01, 11:35
:
ok. wybaczam. nie bedzie permbana ;D
Longer713 - 2011-12-23, 18:06
:
Witam drogich forumowiczów :)

Widzę że dawno nie było świeżej krwi wśród fanów Delorean'a także pozwólcie że się przedstawię. Jestem Tomek, 18-latek z Wrocławia.
Praktycznie całe moje dzieciństwo to wspaniałe chwile spędzone z trylogia "Powrotu do przyszłości" który uwielbiam niezmiennie przez tyle lat.
Pamiętam nawet, jak raz zabawiłem się pewnego wieczoru rekonstruując ręcznie cała scenerię skoku w czasie podczas pamiętnej burzy w 1955 :)

Aktualnie przygotowuję się do przyszłorocznej przeprowadzki do Irlandii, najpewniej do Limerick. moim wielkim pragnieniem jest dorobić się tam Delorean'a i być jego kolejnym szczęśliwym kierowcą :D
Marze o nim od małego i mam nadzieję że uda mi się uzbierać odpowiednia kwotę zanim pójdę na emeryturę :D

Z zainteresowań mogę powiedzieć że bardzo interesuję się muzyką, jestem wielkim fanem The Cranberries od prawie 2 lat, gram na gitarze, przymierzam się do założenia małej manufaktury produkującej sprzęt audio (jak na razie głownie dla gitarzystów) i jak już wspomniałem za rok wyjeżdżam do Irlandii co mam nadzieję zakończy się ostateczną przeprowadzką do tego wspaniałego kraju Delorean'ów :D

Gdyby ktoś był przypadkiem swoim Deloran'em przejazdem przez Wrocław, dajcie znać Very Happy Z miłą chęcią bym go zobaczył na żywo. Póki go sam nie kupię :D
Turqi - 2011-12-23, 18:52
:
Cześć Longer! Miło Cię poznać. Życzę dobrej zabawy na forum. ;)
Longer713 - 2011-12-23, 20:38
:
A dziękuję :D

Nie ma to jak spędzić wieczór z przewodnikiem po Irlandii i wpatrywać się w zdjęcie Delo ^^
Dzisiaj skusiłem się zobaczyć "Hakera", polska kinematografia nie zrobiła na mnie wrażenia ale ten dźwięk sześciu garów Delorean'a :D :D:D

Tylko coś mu siłownik od lewego "skrzydła" siadł :D
Artur - 2011-12-27, 13:15
:
Ja również witam serdecznie na naszym pełnym przygód, humoru paradoxów i zaburzeń continuum czasoprzestrzennego zacnym forum o największym arcydziele kinematografii światowej.

Longer713 napisał/a:

Pamiętam nawet, jak raz zabawiłem się pewnego wieczoru rekonstruując ręcznie cała scenerię skoku w czasie podczas pamiętnej burzy w 1955 :)
:D


Wiele razy bawiłem w całą trylogie: najpierw przy użyciu zabawek, potem w wersji monodramy (sam grałem wszystkie role :grin:
Chudy_2001 - 2011-12-27, 16:59
:
Artur napisał/a:
Wiele razy bawiłem w całą trylogie: najpierw przy użyciu zabawek,


Ja pisze Mod do gry Live For Speed, jak auto rozpędzone do 88mil, skacze w czasie :mrgreen: .Pierwsze beta testy wypadły pomyślnie, teraz muszę poszukać DeLoreana w formacie 3d Studio i przerobić go do pliku vob.
Turqi - 2011-12-27, 17:13
:
No to powodzenia. :mrgreen:
liry123 - 2011-12-27, 19:53
:
Powodzenia co do moda, sam gram w LFS i chętnie zostane BETA testerem :cool:
Chudy_2001 - 2011-12-27, 20:14
:
liry123, skoro grasz w lfs, to powinieneś znać mój nick, lub moją stronę www .

EDIT.................


Film wersja beta, bez Deloreana http://youtu.be/jgotdAdHcEI
inosak - 2011-12-28, 00:23
:
Pomysł z LFS genialny, ostatnio tylko w to napieram, mój nick oczywiście inosak :twisted:
Chudy_2001 - 2011-12-28, 11:27
:
Proponuję aby Admin przeniósł temat, bo się robi bałagan :razz: