Back To The Future

W jaki sposób zostałem fanem Trylogii? - This is heavy!

skosmos - 2009-09-23, 23:25
: Temat postu: This is heavy!
Kiedy nie było internetu ani EjdżBiO, jedyną nadzieją były megahity w Polsacie lub kino świąteczne. Było to lat temu z 10, kiedy z utęsknieniem czekałem na "to be continued". Jako dzieciak pokochałem tę trylogię.
Z pół roku temu postanowiłem wreszcie sprawić sobie wszystkie płyty. Kiedy paczka przyszła, z miejsca zabrałem się do wertowania dodatków.

Cóż. Jako fani wiecie, co znaczy dla Was ten film. Prócz świetnego scenariusza, mega-zabawnych tekstów, tysięcy niezwykłych szczegółów od "mamo, miałem straszny sen" po Biffa w gnojówce i tak dalej..;) Wiem, że to bajka, ale bajka niezwykła. Bajka o naszych pasjach i namiętnościach, o odwiecznej potrzebie odkrywania, niczym w książkach Juliusza Verne;) Jest to wreszcie kwintesencja trochę kiczowatego, ale jednak bardziej magicznego kina epoki video, w szeregu obok "Goonies", "Amerykańskiego Ninja", "Rambo" czy "Running Man", które pamiętam z czasów "chodzenia do sąsiada na video/commodore 64", kina epoki pierwszych Nike'ów, satelity ciągnietej przez pół bloku...

To te filmy, które po prostu włączam sobie, kiedy mam ochotę. Raz na miesiąc, 3 razy w tygodniu, w zależności od nastroju.

Niedawno sprawiłem sobie nawet t-shirt na którym nadruk niestety troszkę już zszedł i myślę nad kolejnym projektem:-)

To taki mój powrót do przeszłości.

A może.. przyszłości? :buford:

Pozdro, futuromaniacy! :doc2:

// zmieniłem link tak, aby działał ;-) inosak
Adx - 2009-09-24, 13:49
:
Witaj :mrgreen:
Link cos nie działa :neutral: Widze ze twoja przygoda zaczela sie chyba standardowo jak u wiekszosci ludzi na forum :mrgreen:
Czarny - 2009-09-24, 15:13
:
Jakaś oryginalna przygoda by się przydała. Na przykład ktoś przypadkowo wykradł kopie zanim wyszła do kin bo myślał że jest tam alternatywne zakończenie gwiezdnych wojen w których Chewy ma dzieci z Leia. Obejrzał w swoim podziemnym laboratorium pod koniec filmu wpadł Fox z Lloydem w czarnych płaszczach i okularach mówiąc że są z przyszłości i nie powinien tego oglądać bo zniszczy swoją przyszłość. Lecz niestety się spóźnili między czasie wpadł Spielberg z mieczem świetlnym i ukroił mu palec od nogi przez co był w śpiączce przez 20 lat i właśnie się obudził i zarejestrował na forum :P
Adx - 2009-09-24, 15:35
:
Czarny, Podaj mi na PW namiar na twojego dilera :mrgreen:
Czarny - 2009-09-24, 18:15
:
Kurde nie mogę bo jeszcze się nie urodził :D
bttf.pl - 2010-01-03, 09:41
:
skosmos, spiewasz w jakims zespole? :P