Back To The Future

Ogólnie o "Back to the future" - Marzenia związane z bttf

Phil - 2009-06-19, 11:19
: Temat postu: Marzenia związane z bttf
Ja na przykład chciałbym zwiedzić miasto hill valley(chodzi mi na planie universala) i chciałbym też wsiąść do delo z bttf
horche - 2009-06-19, 11:38
:
Ja chciałbym zagrać na gitarze z Marty McFly w 1955.
Artur - 2009-06-19, 12:29
:
Przeżyć wszystko dokładnie tak jak Marty w całej trylogii
inosak - 2009-06-20, 21:17
: Temat postu: Re: Marzenia związane z bttf
Phil napisał/a:
Ja na przykład chciałbym zwiedzić miasto hill valley(chodzi mi na planie universala) i chciałbym też wsiąść do delo z bttf

Niestety już nierealne trochę, bo scenografia z BTTF jest albo spalona albo zamieniona aby wyglądała na coś innego :wink:
Phil - 2009-06-27, 10:26
:
wiem Inosak że jest spalona ale mówię o marzeniach . Czy możliwe jest zę horche zagra z martym. WĄTPIE. Ale fajnie by było jak by zrobili rekonstrukcje tego miasta odbudowali spalone rzeczy tak jak wieżą zegarowa z tego co pamiętam
Igla - 2009-06-28, 02:56
: Temat postu: :)
Cytat:
Przeżyć wszystko dokładnie tak jak Marty w całej trylogii

Mysle ze kazdy uzytkownik tego forum by tego chcial

Grac na gitarze nie umiem ale np chcialbym miec Delo albo chociaz pojezdzic lub wsiasc do takowego najlepiej przerobionego na "wechikul czasu"

mam wiele mniejszych i wiekszych marzen zwiazanych z BTTF jednak wiekszosc jest niemozliwa do zrealizowania
farenthide - 2009-07-01, 18:48
:
Artur napisał/a:
Przeżyć wszystko dokładnie tak jak Marty w całej trylogii


Też kiedyś o tym marzyłem, oczywiście w nieco "przerobionej" przez siebie wersji. :lol: :wink:
Elly Woods - 2009-07-03, 14:35
:
ja to bym chciała siew czasie przemieścić :razz:
lukas90 - 2009-07-09, 00:21
:
a ja chciałbym mieć ogórka (vw t2) :mrgreen:
Turqi - 2010-10-28, 16:36
:
Ja tam chciałabym obejrzeć na żywo pojedynek Marty'ego i Bufforda :)

I mieć deskolotkę :)
Przemek - 2010-12-28, 23:39
:
Ja bym chciał poznać Doktorka i razem z nim przerobić DeLoreana na wehikuł czasu. A że jestem pilnym uczniem mógł bym później sam składać takie cacka.
MJG_1 - 2010-12-28, 23:52
:
A ja chciałbym się pokazać na tegorocznym reunionie, poznać większość ekipy, zwiedzić miejsca w których została nakręcona trylogia, oraz zatańczyć na "Enchantment Under the Sea". Rozmawiałem niedawno z Ken'em Kapalowskim - właścicielem delo z trailera "Spike" oraz głównego organizatora reunionów. Koleś jest świetny, zaprasza reprezentację forum na następny, lecz tutaj wiąże się problem - za bilety i nocleg musielibyśmy zapłacić sami. Dobra, zamiast gadać dodam link do ich oficjalnego kanału na YT:
http://www.youtube.com/user/weregoingback
ratchet450 - 2011-03-28, 17:53
:
ja bym chciał mieć delorena time machine i przenieśc się do roku kiedy urodził się mój najgorszy wróg i temu zapobiec :twisted:
docbrown4 - 2011-04-26, 17:25
:
Ja chciałbym zobaczyć wszystkich którzy brali udział w tworzeniu tego filmu. Głównie aktorów (Michaela J.Foxa, Christopera Lloyda itp.) ,twórców (Roberta Zemeckisa, Boba Galego, Alana Silvestriego itp.). Chciałbym także zobaczyć wszystkie miejsca w których kręcono film głównie Hill Valley. Wsiąść do DeLoreana oryginalnego to także moje marzenie.


Pozdrawiam ELB :doc:
docbrown4 - 2013-02-07, 16:20
:
Witam. Wczoraj spełniło się jedno z moich marzeń z BTTF. Pierwszy raz w życiu zobaczyłem na żywo DeLoreana. Jednego z 7 w Polsce i chyba jedyny w tym kraju przerobiony na wehikuł czasu. Do tego wczoraj na Polsacie leciał film "Haker"- jedyny Polski, w którym jest DeLorean. Trochę dziwne, że wydarzyło się to jednego dnia. Być może wczorajszy dzień to punkt wiążący całą czasoprzestrzeń, z drugiej strony może to zwykły zbieg okoliczności.
Dołączam fotkę
Donatello - 2016-10-09, 21:04
:
Moim marzeniem były kolejne trzy filmy z Cyklu. Myślę że dzisiaj powinien powstawać już 5 albo 6 film a czwarty powinien był powstać około 2005 roku. Ponieważ podróże w Czasie to temat szeroki i można dużo historii wymyślać w różnych datach to szkoda że nie zrobiono kolejnych filmów. nie chodzi Mi o to żeby jak najwięcej na siłę kręcić ale 2, 3 filmy bardzo dobre. Wygląda na to że nikt nie miał dobrego scenariusza. A to podstawa.
Dorothy - 2016-10-27, 16:23
:
Donatello napisał/a:
Moim marzeniem były kolejne trzy filmy z Cyklu. Myślę że dzisiaj powinien powstawać już 5 albo 6 film a czwarty powinien był powstać około 2005 roku. Ponieważ podróże w Czasie to temat szeroki i można dużo historii wymyślać w różnych datach to szkoda że nie zrobiono kolejnych filmów. nie chodzi Mi o to żeby jak najwięcej na siłę kręcić ale 2, 3 filmy bardzo dobre. Wygląda na to że nikt nie miał dobrego scenariusza. A to podstawa.


Dalsze części już na pewno nie powstaną, gdyż Robert Zemeckis i Bob Gale, jedyni, którzy mają prawa do filmu, póki żyją, do tego nie dopuszczą. I bardzo dobrze - trylogia BTTF jest arcydziełem, którego nie powinno się, wręcz nie wolno, poprawiać. Poza tym, każdy chyba wie, że robienie sequeli czy remaków, po wielu latach, żadnej kultowej serii nie wychodziło na dobrze.

A jeśli chodzi o moje marzenia związane z BTTF... Lista byłaby długa. Ale najbardziej chciałabym spotkać kogokolwiek spośród aktorów grających w Trylogii albo jej twórców. Marzeniem moim jest też chociażby ujrzeć na własne oczy DeLoreana, nawet nie musi być on przerobiony na wehikuł czasu. Niestety, conajmniej dwie okazje ku temu zdążyły mi już przejść koło nosa (choć nie z mojej winy) :doc:
Bardzo bym również chciała poznać kogoś z Was, polskich fanów BTTF, na żywo, znajomości przez internet to niestety nie to samo. :jennifer: