Back To The Future

Linki - Atlantica City

Dru - 2007-09-07, 22:08
: Temat postu: Atlantica City
Witam

Wszem i wobec ogłaszam otwarcie nowej strony o tematyce Need For Speed oraz Test Drive. Na razie zawiera ona dość dużo błędów lub braków, które z czasem zostaną naprawione/uzupełnione, ale tymczasem chciałbym zaprosić Was do zaglądania, lub w uczestniczeniu na forum.

http://www.atlantica.thedarkhouse.eu

Może ktoś jest chętny do pomocy w naprawie błędów, albo dodaniu jakiś ciekawych materiałów?

Pozdrawiam :!:

PS: Teraz doczytałem, że linki tutaj zamieszczane mają być o tematyce BTTF, ale myślę, że nikt mnie nie zabije jeśli toto tutaj zostanie :) ewentualnie można temat przenieść gdzie indziej....
Adx - 2007-09-08, 09:26
:
Fajna strona ale ja bym dodał jeszcze serie Grant Turismo.
Del - 2007-09-08, 13:10
:
Strona fajna, zwłaszcza, że jestem fanem serii Need For Speed i Test Drive :cool:
dmc_212 - 2007-09-09, 16:13
:
Mi też stronka się podoba. Dla mnie jedną z lepszy gier o tematyce wyścigi i chyba najbardziej udaną grą z serii need for speed to need for speed porsche. Naprawdę ta gierka jest rewelacyjna (gram w nią już chyba z dwa miesiące i jeszcze mi się nie znudziła) :smile: ahh ta fizyka samochodów :D
Del - 2007-09-09, 17:07
:
Mi się podobał Most Wanted. Ale duże nadzieje wiąże z Pro street.
Winhelp - 2007-09-09, 19:17
:
Dru, błagam - na widok Times New Roman po prostu niedobrze mi się robi :P Ta czcionka po prostu bije po oczach i źle się ją czyta więc zmień może na Verdanę - to samo polecam ci przy stronie o DeLoreanach...