Back To The Future

W jaki sposób zostałem fanem Trylogii? - Moja Historia

matizek21 - 2007-07-15, 10:08
: Temat postu: Moja Historia
Moja Historia zaczęła sie od pierwszego wyemitowania na tvn wszystkich części tak mi to sie spodobało że jak był kolejny raz w tvn obejrzałem i tak to sie zaczęło.Teraz se sciągam 2,3 cześć bo 1 już mam
bttf.pl - 2007-07-15, 22:05
:
sciagasz :?: biednie.

polecam Trylogie na DVD. sa teraz tanio na allegro.
Del - 2007-07-15, 22:52
:
Ja też mam pościągane BTTF na płytki dvd w dość dobrej jakości i fajnie się ogląda na kinie ale i tak to nie to samo co oryginał hehe :twisted:
inosak - 2007-07-16, 00:25
:
Kicor napisał/a:
sciagasz :?: biednie.

polecam Trylogie na DVD. sa teraz tanio na allegro.


No chyba, ze sciaga w HD :twisted:
Jake - 2007-07-25, 23:12
:
Hehe, nie lubie ściągac filmów przeważnie jakośc słabiutka, najczęsciej przegrywam z wypożyczalni :twisted: Chociaż rylogie mam Oryginalaną. ;]
docbrown4 - 2011-05-04, 16:21
:
U mnie było tak. Miałem problem z zębami. Przez kilka lat mi je leczono wreszcie w 2007 miałem zabieg na zęby. Gdy wróciłem do domu musiałem leżeć więc oglądałem telewizor. Nagle zacząłem oglądać film którego wcześniej nie znałem. To był PDP. Spodobała mi się 1 część więc na drugi dzień obejzałem druga a na trzeci trzecią część. Potem nie pamietałem prawie o BTTF ale w październiku 2010 roku reklamowali że będzie leciał "Powrót". Obejzałem i wtedy stałem się prawdziwym fanem. Kupiłem neta i dzięki niemu wiem dużo o BTTF. Do końca życia nie zapomnę BTTF. :doc:
:marty: :buford: :clara: :george: :goldie: :griff: :lorraine: :lou: :marshal: :martyjr: :seamus: :libyen: