Back To The Future

Inne - Samochód

Elly Woods - 2007-02-15, 19:42
: Temat postu: Samochód
Słyszeliscie ze wynalezli prototyp latającego samochodu
więc jakieś wizje z BTTF mogą sie spełnić-uzupełniam ze informacje słyszałam w teleexpresie hehehehee 8) 8) 8)
inosak - 2007-02-16, 18:35
:
No tak, ale napędem jest powietrze - czyli samochód ten jest praktycznie helikopterem... a w dodatku ci pod tym "samochodem" by mieli niezła wichurę... ;-)
Del - 2007-02-16, 22:58
:
A poza tym ten samochód wygląda jak samolot. Latający samochód ma wyglądać przecież jak samochód. 8)
Czarny - 2007-02-17, 12:31
:
Delorean wyglada jak samolot :D , a tak wogle już pisałem o tym jak na BBC oglądałem ha! ale to już było dawno może jakieś nowe pomysły mają
James - 2007-02-18, 12:32
:
Największy problem z tym latającym samochodem jest taki, że słychać go w sąsiedniej miejscowości! Skradać się za kimś jadącym i to jeszcze w kabrio raczej by się nie dało... nawet gdyby był zupełnie głuchy... śmieci by go obsypały tak, że na pewno by zobaczył :)
Na 'prawdziwie' latające samochody trzeba jeszcze poczekać... odpowiedzią jest chyba tylko anty grawitacja. Może kiedyś....

Pozdrawiam
Radek225 - 2008-05-07, 11:39
:
Słyszałem o tym samochodzie. Nazywa się SkyCar i nie bardzo przypomina samochód. Koła służą mu tylko do lądowania, a działa tak jak samolot Harrier, nie ma skrzydeł. W latach 50'tych powstał prototyp samochodu skrzyżowanego z samolotem. Z zewnątrz wygląda jak zwykły samochód z przyczepą. W przyczepie wozi skrzydła, ogon i śmigło. Gdy chcemy gdzies polecieć to zakładamy te elementy i lecimy :P . Przewagę nad zwykłym samolotem ma taką, że może się cofać na pasie startowym :)