Back To The Future

Inne - Dokończenie dyskusji na temat konwertowania i menu DVD

Wojtek - 2007-02-06, 11:39
: Temat postu: Dokończenie dyskusji na temat konwertowania i menu DVD
Ja już sobie próbuję Adobe Encore. Jak mi się uda obsłużyć, to już nie będę zmieniał :) . A czy tymi programami można też zmniejszyć fragmencik video, żeby go umieścić w spisie scen? I czy rozszerzenia tych fragmentów i ogólnie całego pliku z filmem są kompatybilne raczej z każdym programem? I jak dodać napisy też :) ?. Pierwszy raz się bawie w takie rzeczy. Może znacie jakąś fajną stronkę, gdzie można poczytać na ten temat?

Bo ja rozumiem to tak, że najpierw muszę przekonwertować avi na ten odpowiedni format (w jednym programie), dodać napisy, zrobić menu (w tym co próbuję) - i to tyle :roll: ?
Elly Woods - 2007-02-06, 12:42
:
http://www.formaty.com/

prosze to fajna stronka!jescze raz jak chcesz to moge podeslać ConvertXtoDvd
buzka
Wojtek - 2007-02-06, 12:45
:
Sprawdzę też ten DVDLab. W tym DVDLab można robić takie animowane menu, z aktywnymi przyciskami i inneego tego typu pierdołami? Jak tak to ściągam :-) .
Czarny - 2007-02-06, 12:56
:
tak w dvdlab można zrobić menu animowane i nawet są przykładowe w 3d , możesz też tam dodać napisy żeby były do wyboru , format vob powiniem byc kompatybilny z większością , raczej ze wszystkimi :P menu wyboru scen też można zrobić samemu wybierając sceny lub automatycznie je program wybierze ;]
Wojtek - 2007-02-06, 12:56
:
W jakim programie najlepiej przekowertować sobie ten film? Bo tu kilka zostało podanych, a ja nie wiem co wybrać.