Back To The Future

Forum - Kobiety na forum :)

bttf.pl - 2005-03-13, 21:53
: Temat postu: Kobiety na forum :)
ostatnio pojawiły się na forum dwie damy :D jak milo, ze dziewczyny tez lubia BTTF :)

mam nadzieje ze owe panie się nie spłoszą i bedą aktywnie pisać :)
Adx - 2005-03-13, 22:02
:
Fajnie na 57 zarejstrowanych 14 jeszcze nic nie napisało ma nadzieje że to się zmieni (na lepsze ja by ktoś niewiedział :wink: )
Wojtek - 2005-03-13, 22:49
:
No więc ze względu na obecność pań na forum polecam dokładne przestudiowanie savoir vivre.
Del - 2005-03-14, 11:00
:
Albo dokładne prześledzenie krok po kroku Regulaminu :D
Adx - 2005-03-16, 10:04
:
z tego co widze to żadna z pań się już niepokazała :cry:
gillian86 - 2005-06-20, 12:27
:
Witam wszystkich :D

Wybrałam ten temat o jakże wdzięcznym tytule, by się przedstawić i zapewnić admina, że regulamin przeczytałam od "deski do deski" :wink:
Wczoraj, przez zarejestrowaniem się, przejrzałam nieco tematów na forum i zastanawiające jest czemu tak mało pań tutaj pisze? :D Czyżby płeć piękna klasyka amerykańskiego kina lat '80 i '90 nie znała? O______O
W każdym razie, jeżeli wam to nie przeszkadza, chciałabym przyłączyć się do społeczeństwa polskich fanów BTTF :D

Pozdrawiam :]
Maciek_K - 2005-06-23, 05:08
:
Przeszkadza? Cóż za pytanie :-P Witamy witamy :-)
To może koleżanka napiszę skąd zainteresowanie filmem? :-)
bttf.pl - 2005-06-23, 22:20
:
to juz temat do innego dzialu :arrow: nie robic nieporzadku na forum :!:

co ciekawe ostatnio poznalem dziewczyne mlodsza ode mnie (:!:) ktora rowniez bardzo lubi BTTF. miejmy nadzieje, ze kobiety będą coraz powszechniej opanowywac Internet i coraz lepiej poznawac BTTF :)

zobaczymy co przyniesie nam przyszlosc
Maciek_K - 2005-06-29, 12:14
:
Kod:
to juz temat do innego dzialu :arrow: nie robic nieporzadku na forum :!:

A Tobie to o co znów chodzi? Jak nie do tego działu to przenieś, a wogóle, to chyba sam zacząłeś ten temat, co:!:
Zajmij się czymś pożyteczniejszym niż zrzędzeniem. Np. możesz poprawić cytowanie, żeby dobrze działało, bo nie działa

Kod:
(...)miejmy nadzieje, ze kobiety będą coraz powszechniej opanowywac Internet i coraz lepiej poznawac BTTF :)(...)


Już dawno opanowały, tylko, że na czatach siedzą :-P
gillian86 - 2005-06-29, 22:33
:
Na szczęscie nie wszystkie kobiety tylko na czatach siedzą :wink:
Elly Woods - 2007-02-02, 19:28
:
jak Zauważyłam wiele kobiet uciekło!!! Chłopacy czemu tu tak sie dzieje?

Nadal kobiet malutko???A jak są to uciekają!Ale ja uważam przynajmniej że miłe męskie grono z was!widocznie pseudo fanki!!! 8)
Adx - 2007-02-02, 19:34
:
Czarnego sie chyba boja :twisted: szkoda ze tak mało kobiet sie udziela moze nie doszło by wtedy do buntu na forum :roll:
Czarny - 2007-02-02, 20:15
:
Adx napisał/a:
Czarnego sie chyba boja :twisted: szkoda ze tak mało kobiet sie udziela moze nie doszło by wtedy do buntu na forum :roll:

hehehe wiadomo strach się mnie nie bać :P taki mały taki duży może mroczny być :D
pojawiają się dziewoje kilka jest już
Wojtek - 2007-02-03, 22:27
:
Skoro tak je nazywasz, to nie dziwie się, że uciekają :lol: .