Back To The Future

Inne filmy - DMC w Beverly Hills Cop

Del - 2005-03-10, 17:05
: Temat postu: DMC w Beverly Hills Cop
Wczoraj leciał na TVN Beverly Hills Cop. Tam podobno jest przez chwilę widoczny DeLorean. Starałem sie go zauważyć, ale niestety nie udało mi się :( Ma może ktoś z Was jakieś screeny z filmu właśnie z DeLoreanem :?:
Dru - 2005-03-12, 20:39
:
Alez prosze bardzo...tylko troszkie male ale chyba da rade zobaczyc go ;)
www.delorean.republika.pl\bhc2.jpg
Del - 2005-03-12, 21:37
:
Dzięki, zobaczyłem :D Teraz muszę odszukać ten fragment w filmie :P
A tak z innej beczki - na tej stronce www.delorean.republika.pl są te działy - np. DeLorean w TV ale nie można ich otworzyć, a podejrzewam, że Ty Dru stamtąd wziąłeś ten link. Jak to otworzyłeś?
Dru - 2005-03-13, 21:40
:
Well... niema linka do tego działu gdyż go jeszcze nie zrobiłem :P ( achhh.....a miałem być taki skromny :P ) na razie strona jest ze tak powiem porzucona z powodu braku czasu jak i czasami nie chęci do HTML który jest u mnie pieta achillesową :P
Del - 2005-03-13, 22:39
:
Wiesz, że ta Twoja strona o DeLoreanie bardzo mi się podoba. Jeśli byś miał czas i jak mówisz chęci to pracuj - naprawdę warto gdyż wychodzi naprawdę fajna stronka :!:
Dru - 2005-03-15, 21:06
:
Well...... dzięki! Zawsze jakieś dobre słowo mnie motywuje ;) Co do pracowania...to chodzi ci o szatę graficzną czy o materiały na niej zawarte? Gdyż to dla mnie ważne...
Del - 2005-03-15, 21:14
:
Szata graficzna jest OK - nie trzeba zmieniać, a materiały są najlepsze - ciekawe, z jajem (o winku DMC). Ogólnie idziesz w dobrą stronę :!: