Back To The Future

Forum - Co ja Ci takiego zrobiłem KICOR ?????

stantler - 2005-03-08, 23:43
: Temat postu: Co ja Ci takiego zrobiłem KICOR ?????
Nie wiem czemu wyróżniłeś mnie w jednym z postów.... Thx za wyróżnienie ale trochę mnie tym wkurzyłeś, niby co ja takiego napisałem??????????
Proszę bardzo, Twoje forum, rób sobie co chcesz !!!
Czekam na wyjaśnienie !!!
bttf.pl - 2005-03-09, 06:43
:
nic, kazdy w moim podpisie widzi swojego nicka

pamiętajcie że możecie dostac ostrzeżenie jak nie bedzie przestrzegac regulaminu, szczególnie pkt 5
Adx - 2005-03-09, 08:12
:
dobra ale dlaczego od razu tak ostro mogłeś napisać albo po prostu usunąć co
Kemini - 2005-03-09, 13:02
:
Kurde a ja co takiego złego napisałem??? Poprostu miałem z ADX-em zarzartą dyskusję (O to Ci chodzi??) z lekką wymianą poglądów to chyba też do tego forum służy. No ale to twoje forum i rób co chcesz jak napisal Stantler.
Wojtek - 2005-03-09, 14:51
:
Mógłbyś podejść do tego inaczej. Teraz każdy nie wie o co chodzi.
Kemini - 2005-03-09, 14:59
:
Teraz każdy kto wejdzie na forum zobaczy pod opisam Kicora swojego nicka z napisem że zdarza mu się łamać regulamin. Ale gdy wejdzie ktoś nowy (zarejestruje się) to morze go to wypłoszyć.
Dru - 2005-03-09, 15:34
:
Well.......JA tez dostalem tak zwane "ostrzezenie" od Kicora i w sumie moge tylko spekulowac za co!.......Mozliwe ze co niektorzy maja za dlugi jezyk ale chyba kazdy moze wymeniac sie pogladami a czy ostrzej, czy lagodniej to zalezy od odbiorcy ktory osadzia czy przekroczono granice moralnosci......jak widac Kicor stwierdzil ze ta granice juz przekroczono........
stantler - 2005-03-09, 16:07
:
Myślę, że Kicor nie miał czasu pisać osobnych upomnień do każdego użytkownika, który złamał regulamin tylko poszedł na łatwiznę i zmienił sobie opis. Napisz mi w czym ja złamałem regulamin ??

PS> Ciekawe czy jak Kicor czyta swoje posty to też ma takie coś:
Kicor ! Zapoznaj się dokładnie z REGULAMINEM bo zdarza ci sie go łamać
Pamiętaj że możesz dostac ostrzeżenie albo nawet BANA (hehe)

PS2> Jak ktoś pierwszy w życiu wchodzi na forum to też ma takie coś! (hehe)
Del - 2005-03-09, 16:15
:
Wiecie, że mnie też to wczoraj lekko wpieniło ale ja już to z Kicorem wyjaśniłem.
bttf.pl - 2005-03-09, 18:02
:
Dru napisał/a:
Well.......JA tez dostalem tak zwane "ostrzezenie" od Kicora i w sumie moge tylko spekulowac za co

nikomu jeszcze nie dawalem zadnych ostrzezen ale zaczne...

po prostu chodzi o to zebyscie pamietali o przestrzeganiu regulaminu i to jest ta cala sprawa

zmienilem se podpis zeby nie odstraszal nowych
inosak - 2005-04-03, 15:50
:
Kod:
Gość  :!:  Zapoznaj się dokładnie z REGULAMINEM zanim coś napiszesz 
Pamiętaj że za nie przestrzeganie regulaminu możesz dostac ostrzeżenie albo nawet BANA

coś w stylu "hej gościu! uważaj bo ci przy****e!"