Back To The Future

Jeszcze inne filmy - Cybernetyczne sieci

inosak - 2005-02-15, 20:28
: Temat postu: Cybernetyczne sieci
Cybernetyczne sieci

Dobry film o znanym wszystkim Kevin'ie. Hacking.
Ponieważ czasem zajmuję się tym czymś na H, to pisze, że będzie......

Środa, 16.02.2005, 21:15 CET, POLSAT.
yakuz - 2005-02-17, 21:36
:
koelga mówił mi ze bedzie lecialo a jak wlanczam polsat nieiwedzialem ze to to jets to :) kolego zajmujesz sie tym? to co sie chwalisz? :P prawdziwy haker tak nierobi :)
inosak - 2005-02-18, 01:52
:
a czy ja coś pisze.. ?? mogę zajmować się hałupnictwem, holejarstwem, hokejem, halami, hałdami, hebrys-nybą... zalaży, czy popełniłem lierówkę, czy nie... ch, h.. ;-)
yakuz - 2005-02-18, 16:12
:
sugerujesz swoją wypowiedza że jesteś hakerem :) ale jagbyś był to byś się niechwalił :) ale i może być tu klasyczny paradoks (tak jak w podróżach w czasie) czyli haker który się chwali że jest hakerem a każdy poządny użytkownik wie że haker tak nierobi więć mysli sobie że to nie haker ale on jest hakerem (gienialnym!) tylko to wcześniej przemyśłał bowiem był takim gienialnym hakerem który mówi że jest hakerem aby zmylić że nim nie jest :) czy to nie jest proste?

troche namieszałem... ale czy to ważne?
bttf.pl - 2005-02-18, 22:12
:
nie robcie sobie KPIN :evil:

to jest temat o Cybernetycznych sieciach a nie o hakerach.

jezeli umiecie w ogole czytac to zapraszam do kilkukrotnego przeczytania REGULAMINU na nim cos napiszecie :!:
yakuz - 2005-02-19, 08:20
:
przeciesz film cybernetyczne sieci jest o hakerach opowiada o kevinie michniku (niewiem czy dobrze napisałęm) i otym jak go złapali!

http://www.filmweb.pl/Cyb...a,Film,id=10029
Adx - 2005-02-19, 10:33
:
jak już chcesz wiedzieć to źle napisałeś pisze się Kevin Mitnick :twisted: Michnik jest w polsce :wink:
Wojtek - 2005-02-19, 12:08
:
Człeniu, jakby chciał wiedzieć, to by zobaczył w obsadzie. Możliwe, że i Ty tak zrobiłeś :lol: .