Back To The Future

Błędy w filmie - Clara

Adx - 2005-01-08, 23:18
: Temat postu: Clara
w 1955 i 1985 było wiadomo że Clara w 1885 zgineła w wąwozie czyli niemogła poznać Doktora a jednak na nagrobku pisze że się znali czy to niejest paradoks ??
inosak - 2005-01-08, 23:28
:
właśnie!
nagrobek był w 1955 z napisam "od clary..." a wtedy wąwóz nazywał się jeszcze po staremu... ale clara nie mogła zafundować pogrzebu itp. bo zgineła.
i znalazłem w tym jeszcze to:
doktor uratował clare, bo on po nią nie przyjechał, bo marty do niego trafił z przyszłości. tu jest o wiele więcej błędów.
bardzo dużo teraz z tego jednego błędów się bierze............
radvid - 2005-02-01, 08:46
:
Nagrobek z napisem pojawił się w wyniku następującym: Doc żyje na dzikim zachodzie, burmistrz prosi Doca, aby wyjechał po Clarę, w wyniku czego Clara nie ginie, a oni się zakochują. niestety Doc zostaje postrzelony na zabawie i umiera dopiero w poniedziałek. Zrozpaczona Clara rzuca się do wąwozu, dlatego wąwóz na początku III części i tak nosi nazwę wąwozu Clayton. wszystko jest OK, tu nie ma błędu. pozdrawiam
karol DMC - 2005-02-05, 11:38
:
To racja faktycznie nie zauwazyłem tego ale to faktycnie jak to mozliwe ????
mody - 2005-02-06, 13:51
:
inosak napisał/a:
doktor uratował clare, bo on po nią nie przyjechał, bo marty do niego trafił z przyszłości.
bardzo dużo teraz z tego jednego błędów się bierze............


Doc i tak uratował by Clare, nawet gdyby Marty do niego nie przyjechał, gdyż Burmistrz miasta poprosił przecież Doca, aby odebrał z dworca nową nauczycielke,a więc Doc odwozi Clare bezpiecznie do domu i nie ma zdarzenia że Clara sama wynajmuje powóz, wąż płoszy konie i spada do wąwozu.
inosak - 2005-02-06, 13:53
:
nom fakt :oops:
Artur - 2008-10-14, 15:36
:
Znalazłem w Wikipedii inne wytłumaczenie śmierci Clary. Otóż w timeline 6 Doc pojechał po Clare na dworzec, bo prosił go burmistrz. Zakochali się, potem Buford Zabił doca a Clara kupiła nagrobek. W 1955 Marty wiedział że wąwóz nazywa się Clayton bo pamiętał tą nazwę z timeline 1 -5, ale nie wiedział że wąwóz nazywa się już po staremu (Shonash). Dopiero po przemieszczeniu sie w timeline 7 kiedy doc uratował Clarę Marty wiedział o niezmienionej nazwie wąwozu.
Myślę że wytłumaczyłem zrozumiale